Jump to content
Dogomania

Gorzów Wielkopolski - CAC 04.07.2010r.


galadria

Recommended Posts

[quote name='ANANA AMAROK']No właśnie dziewczyny, proszę nie karmić trolla :evil_lol: bo żadnego sensu to nie ma. Już po wystawie więc proponuję, aby watek wyczyścić i zamknąć.[/QUOTE]

tak szkoda klawiatury ;) ja również przychylam się do prośby o wyczyszczenie wątku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To teraz trochę doemnie. Tamlin znalazł się u mnie w marcu tamtego roku i nie było mowy o jakichkolwiek wystawach. Skusiłam się jednak i pojechałam z Tamlinem do Będzina gdzie trochę się zbłaźniłam ale sędzia M.Redlicki był tolerancyjny i dał nam ocenę w.o . Kolejna była wystawa w Chorzowie gdzie mimo iż Tamlin zdobył w porównaniu NSzwR to słyszałam jak jakaś pani stwierdziła że mój haszczak był wogóle nie przygotowany ( chodzi mi o postawę i bieg ). W Rybniku dzięki radom wielu osób z forum Tamlin został NJwR ( niestety w porównaniu o BOB całkowicie się zbuntował, do dziś słyszę słowa sędziny że była zdecydowana dać zwycięstwo młodzieży ale ponieważ piesek nie chce się pokazać wygrywa dorosła suka ). Wtedy zaczęłam naprawdę się przykładać do ćwiczeń, na jednej wystawie było lepiej na drugiej gorzej. Uważam że w Szczecinie to był najlepszy jak dotąd występ Tamlina i wierzę że z każdą kolejną wystawą oboje nabierzemy wprawy :) . Ludzie z tego forum naprawdę mi pomogli gdyż nawet terz jestem totalną amatorką. Pamiętam jak w Chorzowie podeszła do nas Ania i naprawdę było mi miło że ktoś chciał ze mną porozmawiać. Do Szczecina jechałyśmy razem, dziękuję ci Aniu za wspaniałą wspólną podróż i pobyt na wystawie. Hodowcy to naprawdę wspaniali ludzie, którzy znają się na tym co robią i warto ich posłuchać bo to może nam wiele pomóc, oni też kiedyś zaczynali tak jak my ;). Dla mnie wszystkie psy na wystawie są piękne, jeszcze się nie znam na tyle by oceniać według wzorca, mam swich ulubieńców...Pamiętajmy że wystawa to radosna przygoda dla nas i naszych haszczaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote]
...dlaczego najpirw zadajesz pytanie i chcesz uzyskiwać odpowiedzi...
Muszę Cię rozczarować, ale w tym wątku nie zadałem ani jednego pytania, a zostałem zaatakowany przez tutejsze egocentryczki tylko za stwierdzenie, iż "ciemniejsze haszczaki gorzej znoszą nasłonecznione wybiegi od jaśniejszych swoich odpowiedników".[\quote]
Normalnie az noz otwiera sie w kieszeni, jak sie czyta takie wypowiedzi jak Twoje ira.s ....Juz nie jednokrotnie czytalam Twoje odpowiedzi na wielu wielu watkach (niektore zalozone przez Ciebie watki to juz kompletne [I]no comment[/I]) i zdecydowanie uchodzisz za osobe WSZYSTKO wiedzaca lepiej (albo inaczej zeby bylo smieszniej), ktora nie pozwala sobie powiedziec cokolwiek innego, co by bylo rozne od Twojej "wiedzy". Na dodatek obrazasz ludzi, ba obrazasz kobiety, ktore hoduja Husky od wielu wielu lat i maja doswiadczenie z psami, po prostu Twoje zachowanie jest bezczelne... Jezu, czlowieku badz mezczyzna, bo jak na razie to zachowujesz sie jak wszystko wiedzacy malolat....
Nie mniej, powodzenia na kolejnych wystawach i dobra rada wiecej szacunku dla Hodowcow, przez duze H !
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nasuwa mi się jeden cytat "Ira.s bo Ci żyłka pęknie, opanuj chłopie" trochę szacunku i pokory do starszych doświadczonych osób które odpowiadają na Twoje pytania i nikt z nich Ci nie chce nogi podkładać.
Więc weź ochłoń i zacznij z kulturą pochodzić do ludzi z którymi będziesz niejednokrotnie spotykał się jeszcze na ringu i rozmawiał na forum.
Tylko doświadczenie i dobra chęć ludzi nauczy Cię przygotować psa przed wystawą, jak zaprezentować jego i siebie na ringu itp. Wiem bo w ten świat wprowadziła mnie hodowczyni mojego psa i wraz z kilkoma innymi osobami wiele mnie nauczyły. Z tymi fanaberiami na temat latki tez już przestań bo jak się rozejrzysz wokół siebie na wystawie, prawie 80% psów w nich siedzi znaczy że chyba to dla nich dobre skoro wszyscy je stosują. Więc weź z pokorą słuchaj rad i nie rzucaj się na wszystkich co z dobrej chęcią odpowiadają Ci na pytania, bo na dzień dzisiejszy zniechęciłeś chyba wszystkich do siebie a to na pewno utrudni Ci kontakt i przedłuży poznawanie tych wszystkich tajników. Szacunku do innych przede wszystkim Ci życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='guina']...na dzień dzisiejszy zniechęciłeś chyba wszystkich do siebie ...[/QUOTE]

Na szczęście kilka szczególnie mocno zadufanych w sobie tutaj osób, to jeszcze nie wszyscy, a co najwyżej bardziej konfliktowy stąd ułamek (nawiasem mówiąc nie mam z czego ochłonąć, skoro tutejsze zaczepki słowne ze strony fanklubiku Nitor-Nivalis spływają po mnie jak po przysłowiowej kaczce, choć od PO-PiS'dowego drobiu z antysocjalistycznych przekonań stronię ;))... także jakby ta mniejszość tutaj się nie dwoiła i troiła, to nie jest mnie w stanie nawet odrobinę zniechęcić ani do tego bogato-różnorodnego forum (gdzie poza działem stricte haszczakowym jest też wiele interesujących i przyjaznych tj. ja hobbistom subforów), ani tym bardziej do samych wystaw, gdzie bez ich wątpliwego towarzystwa mogę się w zupełności obyć (skoro jak dotąd i tak nic wartościowego mi ze swojej strony nie byli w stanie nawet zaoferować, jeśli nie licząc samej apatii jaka od nich wali na kilometr).

P.S.
I na zakończenie bardzo dziękuję Merrick za wniesienie do tego wątku (w odróżnieniu do całej reszty nagonkowej klakierni) stricte merytorycznego zrównoważenia emocjonalnego, co tylko dowodzi tego, że ani "broda nie czyni nikogo mędrcem" (czyt. wiele więcej usłyszałem tutaj od niej cennych informacji, a niżeli od samozwańczych ekspertów), ani tym bardziej sama metryka nie jest odzwierciedleniem jakiejkolwiek dojrzałości (jej młodość wykazała się na tym polu znacznie przykładniejszym opanowaniem od rozhisteryzowanych bab, które same tutaj nie grzeszyły dobrym wychowaniem, a pomimo tego miały dwulicową czelność umoralniać innych).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...