Jump to content
Dogomania

Bernardyn MILA_o zazdrość SWOJE PAŃCIE przyprawia w SWOIM DOMKU!Szczęścia rodzinko!


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AniaB']aby w dobrym stylu zakonczyc wiadoma dyskusje chciałam Cie Sankjo w takim razie bardzo przeprosic - najwyraźniej zbyt pochopnie Ciebie i Twoja pomoc psiakom oceniłam:)..

A co do Milki to niech wreszcie jedzie juz do domu najlepszego pod słoncem i da odetchnac wszystkim ktorzy wstrzymuja oddech zeby wszystko dobrze sie poukaldało..:lol:[/QUOTE]

AniaB nic się nie stało :)

Nie wiem, może mi umkneło ale opiekunka psa wciąż nie odpowiedziała mi na pytanie: czym różni się jej hotel od schroniska? i co należy do jej obowiązków?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']AniaB nic się nie stało :)

Nie wiem, może mi umkneło ale opiekunka psa wciąż nie odpowiedziała mi na pytanie: czym różni się jej hotel od schroniska? i co należy do jej obowiązków?

Z góry dziękuję za odpowiedź.[/QUOTE]



[quote name='erka']Ja mogę Ci odpowiedziec na to pytanie. Różnica jest taka, jak między hotelem dobrej klasy, a obozem koncentracyjnym/ mam na mysli np nasz schron kielecki/.[/QUOTE]

Nie wiem co komu umknęło,ale z pewnością to tak

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=7][B]Dość drogie panie!!!

[SIZE=3]Nie umniejszam wagi Waszej dyskusji...uważam, że ważką sprawą jest ustalenie jasnych relacji między opiekunem psiaka,a hotelikiem...CHĘTNIE TEŻ WYPOWIEM SIĘ NA TEN TEMAT!!!

[SIZE=7]ALE NIE TU...
NIE U MILI!!!...
nie teraz!

[/SIZE]Ważą się losy tego psiaka i nie pozwolę rozmywać ich dyskusjami nie wnoszącymi niczego w jej sytuację...to psię nic,a nic nie obchodzi ta dyskusja!
Proszę skupić się na Mili!

(Uprzejmie też proszę o powstrzymywanie sie od sarkazmu...często tym się krzywdzimy...ale to już tylko moja prywatna prośba...zgredka unikającego stresującego go napięcia!)
[/SIZE][/B][SIZE=3]

[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]


...i dlatego pozwole sobie powtórzyć mając nadzieję na zakonczenie tej dyskusji...[SIZE=7][B][SIZE=3][SIZE=7]
NIE U MILI!!!...
nie teraz!
[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś ma nadmiar temperamentu i czasu...pomóżcie szukać domów tymczasowych dla benków w schronach...

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190842-BERNARDYNY-szukaj%C4%85-DOM%C3%93W-TYMCZASOWYCH...jest-ich-w-schronach-ju%C5%BC-p%C3%B3%C5%82-setki%21%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/190842-BERNARDYNY-szukaj%C4%85-DOM%C3%93W-TYMCZASOWYCH...jest-ich-w-schronach-ju%C5%BC-p%C3%B3%C5%82-setki!!!![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sankja']

Nie wiem, może mi umkneło ale opiekunka psa wciąż nie odpowiedziała mi na pytanie: czym różni się jej hotel od schroniska? i co należy do jej obowiązków?

Z góry dziękuję za odpowiedź.[/QUOTE]

Pytanie skierowane jest do właścicielki hotelu. Proszę o nie wdawanie się w zbędną dyskusję. Czekam na odpowiedzi.

Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Prośba ponIższa skierowana jest do [B]WSZYSTKICH...BEZ WYJĄTKÓW![/B]

Jeśliby był to wątek hotelu...zmilczę,ale jest to [B]WĄTEK MILI [/B]i tak proszę go traktować!

[quote name='zuzlikowa'][SIZE=7][B]Dość drogie panie!!!

[SIZE=3]Nie umniejszam wagi Waszej dyskusji...uważam, że ważką sprawą jest ustalenie jasnych relacji między opiekunem psiaka,a hotelikiem...CHĘTNIE TEŻ WYPOWIEM SIĘ NA TEN TEMAT!!!

[SIZE=7]ALE NIE TU...
NIE U MILI!!!...
nie teraz!

[/SIZE]Ważą się losy tego psiaka i nie pozwolę rozmywać ich dyskusjami nie wnoszącymi niczego w jej sytuację...to psię nic,a nic nie obchodzi ta dyskusja!
Proszę skupić się na Mili!

(Uprzejmie też proszę o powstrzymywanie sie od sarkazmu...często tym się krzywdzimy...ale to już tylko moja prywatna prośba...zgredka unikającego stresującego go napięcia!)
[/SIZE][/B][SIZE=3]

[/SIZE][/SIZE][/QUOTE]


[B]Raz jeszcze zapraszam na wątek gdzie przyda się każdy pomysł i każda sprawna i wartka głowa...[/B]


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/190842-BERNARDYNY-szukaj%C4%85-DOM%C3%93W-TYMCZASOWYCH...jest-ich-w-schronach-ju%C5%BC-p%C3%B3%C5%82-setki%21%21%21%21"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2992/banerminallegro.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Milunię pokazujemy mając nieustającą nadzieję ,że już ma szczęśliwy i bezpieczny dom...

[B]*Gajowa* dzwoniła p.Halina może?[/B]...nie mam odpowiedzi na maila,więc jeszcze prawdopodobnie na wczasach...może wieczorkiem zadzwonię.[/QUOTE]

Jak się ma Milunia? A jak jej układy z Toscą?

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadam na pytania:
Mila ma się dobrze.
Z Toscą nie ma kontaktu.
I wcześniejsze, czy Mila boi się burzy - tak.

Państwo już nie dzwonią. Są umówieni na odbiór Mili w czwartek.
Proszę dopilnować żeby przywieźli ze sobą umowę do podpisania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Milunię pokazujemy mając nieustającą nadzieję ,że już ma szczęśliwy i bezpieczny dom...

*Gajowa* dzwoniła p.Halina może?...nie mam odpowiedzi na maila,więc jeszcze prawdopodobnie na wczasach...może wieczorkiem zadzwonię.[/QUOTE]

Dzwoniłam nie wczoraj,lecz przed momentem i niestety zasugerowałam p.Halinie,by odebrała Milę w sobotę a nie w czwartek w drodze powrotnej z Łeby...(trasa Łeba-Konstancin- Wrocław)...poparłam męża- że jest to zbyt wielkie obciążenie i niestety obawiałabym się o bezpieczny powrót p.Haliny z córką i Milunią...

Tak więc pan będzie jeszcze dzwonił do *Gajowej* by poinformować,że wracają do pierwotnego planu i [B]po Milunię na spokojnie przyjadą w sobotę!

[/B]Wszystko już mają przygotowane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.DEREK']Odpowiadam na pytania:
Mila ma się dobrze.
Z Toscą nie ma kontaktu.
I wcześniejsze, czy Mila boi się burzy - tak.

Państwo już nie dzwonią. Są umówieni na odbiór Mili w czwartek.
Proszę dopilnować żeby przywieźli ze sobą umowę do podpisania.[/QUOTE]


Dziękuję za wiadomości o Mili.
Wszystko już jest przygotowane...umowy także.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
Tak więc pan będzie jeszcze dzwonił do *Gajowej* by poinformować,że wracają do pierwotnego planu i [B]po Milunię na spokojnie przyjadą w sobotę!

[/B]Wszystko już mają przygotowane...[/QUOTE]

I bardzo dobrze, już nie mogę się doczekać kiedy Milunia zagrzeje doopkę w domku:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']I bardzo dobrze, już nie mogę się doczekać kiedy Milunia zagrzeje doopkę w domku:lol:[/QUOTE]

...hihihi...cichutko, spokojnie, bez ekscesów jakowychś...wygodnie i z pełnym zestawem zaopatrzenia nie tylko podróżnego...MILA POJECHAŁA DO DOMKU!!!

[B]*Gajowa*...E.DEREK...Aga-ta...wszystkie milusine dziewczyny...DZIĘKUJĘ ZA POMOC...ogromnie dziekuję!!! To dzięki Wam Milusia ma ogromną szansę![/B]
Nie wiem,czy p.Kazimierz przeczyta...[B]ale i tak przekazuję i jemu podziękowania za Milunię...był iskrą[/B]...i nich ogieniek dalej płonie już spokojnie i bezpiecznie dla Miluni!

Zaciśnijcie jeszcze mocno kciuki...[B]bardzo mocno- niech dziewczyny się szybko dogadają!!!.[/B]..wtedy dopiero się uspokoję...

Link to comment
Share on other sites

Właściwie to cieszę się już teraz...ale jeszcze bardzo spokojnie...jeszcze czekam na info,że dziewczynki się dogadują...

P.Halina dzwoniła wieczorkiem...dojechali zmęczeni,ale szczęśliwi...Mila więcej w aucie stała niż leżała...była bardzo grzeczna i w czasie drogi i na postojach- sama wyskakiwała na siusiu,a potem biegła pod auto i czekała,aż bedzie mogła wskoczyć...spotkanie dziewczyn nie daje podstaw do stwierdzenia,że się dogadały- obryczały się wzajemnie...będę namawiać p.Halinę,by nie izolowali psiaków od siebie tym bardziej,że Pan będzie w domu,bo ma urlop...niech dziewczynki uczą się czego im nie wolno od razu i w obecności Pana! Szybciej to pójdzie!
A Milunia nawet mimo zmęczenia, szalała już z Panem i synkiem...zobaczcie same!...acha, i dziewczynisko obrało sobie już przewodnika- PAN jest pańciem Miluni...Czemu te dziewczyniska tak facetów akceptują? Milcia też za pańciem w ogień...

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img831.imageshack.us/i/zdjcie0081.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/9827/zdjcie0081.jpg[/IMG][/URL]

Czy mogę jeszcze o czymś marzyć???
Tak!...żeby obok Milci i chłopaków,leżała...skakała mała weszka Sisi!!!
I za to bardzo mocno trzymam...niech obie dziewczynki są razem bezpieczne i szczęśliwe!!

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo chciałabym,by Mili i Sisi się dogadały,że nawet figurkę za maleńką sunieczkę wzięłam...a może jednak? To figurka,czy psiak?...ja już nie wiem...

[URL=http://img842.imageshack.us/i/zdjcie0089x.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img842/1874/zdjcie0089x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']bardzo sie ciesze:multi: nie moge sie napatrzec na te zdjecia:)[/QUOTE]

Długo rozmawiałam z p.Haliną...bardzo przejęci są Milunią, podziwiają jej każde zachowanie, bo Milunia daje do tego podstawy- reaguje na przywołanie, słucha poleceń, noć spedziła na dole na swoim posłanku, zaczekała,aż Pan ją wypuścił i nie nabrudziła, na spacerku grzeczna...nie pije wody z oczka,bo Pan nie pozwala...ze stołu nie zjada i nie wyłudza...z małymi dziecmi w kontakcie,lecz nie napastliwa,nie zabiera im jedzenia z rąk...same plusy!!!

Zostaje jeszcze tylko układ Milunia/Sisi...i tu Sisi raczej jest tym ostrzejszym członem...państwo powoli nad tym pracują nie izolując dziewczyn od siebie!
Trzymajcie kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']...ja trzymam kciuki cały czas, żeby się dziewczyny wreszcie dogadały, a nie "obrykiwały" wzajemnie:happy1:[/QUOTE]


oj tak...trzymajmy kciuki...p.Halina chce zaprosić Ulv na maleńką wizytę...może będzie pomocna...absolutnie popieram...i czekam na info od Ulv...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...