Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" w Busku-Zdroju


Ada_-_

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='beataczl']na k- Klementynka mi pisala ,ze to juz 3 pw bylo w spr. glosowania...to Ktos jeszcze wysyla oprocz nas?:) ale duble ;)[/QUOTE]

ja wysłałam na początku ok. 120 ogłoszeń do osób ze świętokrzyskiego, z Krakowa i Katowic

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam na fb,ze przytulisko spasowalo.
Tez uwazam ze nie ma sensu juz wysylac,bo chocby 5 milionow ludzi zaglosowalo na Busko-Zdroj,Mirka ''naprodukuje'' sobie kilka glosow wiecej.
Chce bardzo podziekowac beataczl i Ania Aneczka za pomoc w rozsylaniu.:loveu::loveu::loveu:
Oraz wszystkim ktorzy glosowali,odpowiadali na moje pw,za wszystkie cieple slowa.DZIEKUJE!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Przeczytalam na fb,ze przytulisko spasowalo.
Tez uwazam ze nie ma sensu juz wysylac,bo chocby 5 milionow ludzi zaglosowalo na Busko-Zdroj,Mirka ''naprodukuje'' sobie kilka glosow wiecej.
Chce bardzo podziekowac beataczl i Ania Aneczka za pomoc w rozsylaniu.:loveu::loveu::loveu:
Oraz wszystkim ktorzy glosowali,odpowiadali na moje pw,za wszystkie cieple slowa.DZIEKUJE!:lol:[/QUOTE]

Należy wysyłać maile do moda z prośbą o weryfikację poprawności oddawania głosów

Link to comment
Share on other sites

Ja i moi znajomi też oddaliśmy sporo zweryfikowanych głosów, ale zawsze kiedy zgłoszone są do konkursu "koty z Bydgoszczy" sprawa wydaje się beznadziejna. Mam wrażenie, że ta "prężnie działająca osoba" tworzy różne, kolejne "filie", które są zgłaszane do konkursu; gdyby nie te "pączkujące organizacje" to przez dwa lata karencji byłby spokój i inni mieliby szanse. Uważam, że Busko powinno wystartować w marcu i wszyscy zmobilizowani sympatycy zagłosują (ja i znajomi na pewno). Pozdrawiam :kciuki::kciuki::kciuki:
Skąd koty mają tyle głosów? To proste - osoby działające w grupie "koty" są doskonale zorganizowane, zdyscyplinowane i solidarne; nie rozdrabniają się i na apel: "Głosujemy na tę grupę a nie inną" wszyscy jak jeden mąż głosują, nikt się nie wyłamuje (nawet jeśli dotyczy to innej miejscowości, nie Bydgoszczy, ważne jest, aby wesprzeć koty). Muszę przyznać, że takie zdyscyplinowanie i solidarność zasługują na podziw.
Dziewczyny, idźcie za ciosem, miałyście bardzo dużo głosów, jeśli wszyscy ponownie zagłosują to tym razem będzie OK :happy1::kciuki::kciuki::kciuki::thumbs::kciuki::kciuki::kciuki::happy1:

Edited by sybisia
Link to comment
Share on other sites

Organizator konkursu chyba powinien sprawdzić czy "Grupa KOTY SOS z Bydgoszczy" to nie jest przypadkiem to samo co "KOTY SOS projekt Bydgoszcz". Ta ostatnia grupa wygrała konkurs w grudniu 2012, więc jeśli to jest to samo (tylko PROJEKT stał się faktem i słowo usunięto z nazwy ;)), to nie minął jeszcze okres 2 lat i nie powinni być brani pod uwagę.


Dostałam odp od admina konkursu. Niestety teraz okres karencji to tylko 12 miesięcy :shake:. I SOS Koty natychmiast wystartowały. Koniecznie trzeba zgłosić Busko na marzec, chyba że pojawi się Opiekunka kotów z Bydgoszczy i znów będzie przechlapane :shake:

Edited by sybisia
dodatkowe info
Link to comment
Share on other sites

Ta Grupa może startować za 12 miesięcy. W Krakvecie wiedzą, że to wszystko mieści się teraz w "Kotach w potrzebie" (wszystkie grupy koty SOS i opiekunki-karmicielki, łącznie z Mirką T.). Dlatego trzeba zgłosić na marzec Busko i dalej używać banerek (z poprawką w tekście - głosowanie na marzec )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Jest w okolicy Kielc bdb [B]DS dla młodej jamniczki[/B].
Jest jakaś sunieczka w Busku?Bo u nas tylko seniorka;-)[/QUOTE]

mamy ! a jak bardzo rasowa musi być ?
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/jamnisia-mlodziutka-spokojna-pieszczoszka-570369100[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Potrzebuje zeby ktos na watek wkleil teksty i zdjecia Psiakow do ogloszen.
Nie wiem jak to zrobic:oops:[/QUOTE]

[URL]http://www.gumtree.pl/c-PostersOtherAds-W0QQUserIdZ87482203[/URL] , [url]http://www.gumtree.pl/c-PostersOtherAds-W0QQUserIdZ80397501[/url]
ogłoszenia a tu z naszej strony [URL]https://www.facebook.com/przytulisko.buskozdroj?ref=ts&fref=ts[/URL]

Edited by vega17
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Potrzebuje zeby ktos na watek wkleil teksty i zdjecia Psiakow do ogloszen.
Nie wiem jak to zrobic:oops:[/QUOTE]

tutaj są nasze burki :) [url]https://www.facebook.com/przytulisko.buskozdroj/photos_albums[/url]

co do tego: Dowiedzialam sie ze Grupa KOTY SOS z Bydgoszczy startowala w konkursie w miesiacach lipiec,sierpien i grudzien 2012.
2 x jako Mirosława Tomczak , a 1 x jako koty sos.
To juz nic nie rozumiem..
to kiedyś można było brać udział ile razy się chciało, teraz już od 2013 r. raz do roku

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, taką odp dostałam od admina Krakvetu - od 2013 można startować raz na 12 miesięcy (wcześniej było - raz na 2 lata). Tyle tylko, że teraz różne SOS Koty Bydgoszcz i opiekunki - karmicielki są pod jednym szyldem Koty w potrzebie i mam nadzieję, że Krakvet nie nabierze się jeśli będą się zgłaszać pod różnymi nazwami. Czy ktoś zgłosi na marzec Busko? Nie chcę robić tego samowolnie, bez uzgodnienia z zainteresowanymi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...