Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" w Busku-Zdroju


Ada_-_

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś Boksia pokazała cechy psa myśliwskiego. Na widok kaczek wskoczyła do Rudawy i chciała zapolować. Niestety fotografa przy tym nie było :evil_lol:. Jak będzie nowy serwis fotograficzny zaraz prześlę do vegi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zapraszam na bazarek na naszą Irmę: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230337-bobry-krowy-%C5%9Bwinie-i-inne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-%29-na-irm%C4%99-kt%C3%B3ra-potrzebuje-kosztownej-operacji"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...ownej-operacji[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Dziewczyny, jestem z Pińczowa, sytuacja tragiczna, nigdzie nie przyjmują naszych psiaków.
Będę bezczelna i zapytam wprost - szukam schronienia dla cudnego młodego psiaka porzuconego we wtorek na dworcu - klei się do każdego, żebrze o jedzenie i zainteresowanie. Ma jeszcze mleczaki. :-(:-(

Szukam dla niego schronienia, ze swojej strony oczywiście bardzo intensywnie ogłaszałbym i poszukiwałabym mu domu. Tylko żeby ktoś przygarnął zanim wpadnie pod samochód. :placz::placz::placz:

Biegnę do pracy, sprawdzę czy tam jest, dam jeść. Niestety nie mogę wziąć go nawet na tymczas. :shake:

Link to comment
Share on other sites

hej pisałas do mnei na gg, w calej polsce jest to samo. jesli mieszkasz w domku mozesz zbic mu jakas bude na pewien czas, daj ogloszenia ze szukasz domu tymczasowego, na fejsie pisz do ludzi moze ktos wezmie. schronisko to więzienie, stamtąd nie każdy wychodzi, nawet piękne psy siedzą latami. a swoja droga nie wiedzialam ze jest jescze ktoś z pińczowa kto zajmuje sie psami.moze pogadaj z wteerynarzem nowakiem moze ma kogos zprzyjaznionego na wiosce kto dalby psu schronienie do czasu znalezienia domu ,reszta napisalam na gg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, jakiś czas temu brałem udział w małej akcji organizowanej dla (chyba) tego schroniska. Przedstawiona sytuacja była zła i było ogromne zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju akcesoria itp. Mieszkam w Krakowie i na 80% będę dysponował 30 kołdrami. Teraz moje pytanie, czy dalej jest zapotrzebowanie na te kołdry? Czy ktoś miałby możliwość ewentualnego transportu? Jeśli nie to zostaną oddane do krakowskiego schroniska ale z rozmowy, którą przeprowadziłem telefonicznie z KTOZem wynikało, że nie potrzebują ich na ten czas aż tak bardzo. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam, dziękuje za pamięć o nas. ostatnio również dostaliśmy trochę darów z Krakowa i były między innymi koce i kołdry. wiem, że już jest tego dość sporo ale dopytam czy będziemy mieli gdzie je przechować. na dzień dzisiejszy najważniejsza jest karma.

gdybyśmy jednak nie potrzebowali, proszę napisac do schroniska w Racławicach "Psie pole" lub do Harbutowic.

Link to comment
Share on other sites

witam, skontaktowalam sie z fundacja bernardyn z czestochowy, oni maja kilkanascie beńków u siebie i im przydadzą się bardzo te kołdry, maja kilka staruchów u siebie. gdyby mi pan podał namiary do siebie, dziewczyny się juz z Panem skontaktuja i załatwiają sobie transport.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Czy są w Busku jakieś szczenięta w typie ON?
Bo mam na portalach 2mies.suczkę ON,odzew spory (niekoniecznie ciekawy:razz:),ale sunieczka się doczekała i ma już DS.Nie będę jej na razie usuwać z portali-polecałabym inne szczeniaki-w typie ON lub inne 2-3mies. docelowo spore.Myślę,że pisać o nią będą jeszcze długo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Czy są w Busku jakieś szczenięta w typie ON?
Bo mam na portalach 2mies.suczkę ON,odzew spory (niekoniecznie ciekawy:razz:),ale sunieczka się doczekała i ma już DS.Nie będę jej na razie usuwać z portali-polecałabym inne szczeniaki-w typie ON lub inne 2-3mies. docelowo spore.Myślę,że pisać o nią będą jeszcze długo;)[/QUOTE]


stety lub niestety nie mamy, same maluchy i 2 sztuki w typie PON ale telefony sie o nie urywaja. mamy dorosle super onki jakby ktos chcial

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']stety lub niestety nie mamy, same maluchy i 2 sztuki w typie PON ale telefony sie o nie urywaja. mamy dorosle super onki jakby ktos chcial[/QUOTE]
Wkleisz linki tych ONków?:-)
Bo piszą cały czas o tę malutką,a może jednak któryś dorosły psiak skorzysta;-)
U nas jest jedna ONka dorosła u agi38 i jeden ONek długowłosy u stregi; im więcej do wyboru-tym lepiej-może któryś psiak się spodoba:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']Wkleisz linki tych ONków?:-)
Bo piszą cały czas o tę malutką,a może jednak któryś dorosły psiak skorzysta;-)
U nas jest jedna ONka dorosła u agi38 i jeden ONek długowłosy u stregi; im więcej do wyboru-tym lepiej-może któryś psiak się spodoba:-)[/QUOTE]
Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :P
może te dwie sunieczki:
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/katowice/boni-czlowiek-obdarl-jej-lapki-ze-skory-a-ona-wciaz-nam-ufa-458599646[/url]
(tu inne zdjecia [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/wspaniala-owczarka-po-przejsciach-466528743[/url])
[url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/mimi-pozytywna-owczarkowata-sunieczka-filmik-459523916[/url]

Dużych psiaków jest u nas dużo, jeśli nie musiałby być onkiem ani w typie to jest spory wybór niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...