Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" w Busku-Zdroju


Ada_-_

Recommended Posts

  • Replies 503
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tamto nieaktualne jednak-ze względów cenowych (Kielce-Warszawa=240zł to nie na dogomaniacką kieszeń).
Jedzie z Pszczyny do Warszawy Avilia w weekend-z tego co wiem bezpłatny transport,tyle,że trzeba dowieźć gdzieś po tej trasie.My jeżeli coś będzie do wywózki-podrzucimy z Kielc do Piotrkowa T.(czyli w połowie drogi).

Link to comment
Share on other sites

To ja tak podatkowo trochę;-)

[B][COLOR=#0000ff]"PRZYTULISKO" W BUSKU-ZDROJU
ZRÓB COŚ DOBREGO DLA POTRZEBUJĄCEGO ZWIERZAKA
PRZEKAŻ 1% NALEZNEGO PODATKU DOCHODOWEGO- TO NIC CIĘ NIE KOSZTUJE A TAK BARDZO MOŻE NAM POMÓC!

w zeznaniu podatkowym do Urzędu Skarbowego PIT wpisz:
Fundacja Opieki nad Zwierzętami Bezdomnymi
"PRZYTULISKO" Nr KRS 0000265951 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny zerknijcie na tę sunię: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-DAISY-KOTOLUBNA-REDNIA-ROCZNA-MO-E-BY-DO-BLOKU-W0QQAdIdZ356817857[/url]
Czy ona Wam nie przypomina szczeniaka wydanego z Buska?Identyczna była tam szczeniorka lub szczenior ok.1,5roku temu,też nakrapiana/-y i ta sama ciemna oprawa oczu...Tylko tamten chyba jednak był samiec,a wydany był chyba na początku września 2010 (?).
Ta suczyna pilnie szuka domu

Link to comment
Share on other sites

Tę ze Sląska sunię pamiętam-trafiła do extra ludzi,a ten z ciemną oprawą oczu to chyba właśnie był pies,tak coś kojarzę.Było 2psy i jedna sunia i ten właśnie z ciemną oprawą oczu jakoś się tak zasiedział-rodzeństwo pojechało,a on jeszcze długo czekał i właśnie do Krk pojechał chyba:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vega17']heheh no dobrze pamietasz:) zazdroszcze pamieci:) eh czesto przegladam ogloszenia i zawsze sie boje ze zobacze naszego psa:([/QUOTE]
Mój TZ się ze mnie śmieje,że jak przeglądamy bloga MTD "psy w nowym domu" to ja mu o większości opowiadam historyjki,a on jest w szoku skąd ja to wszystko pamiętam,zwłaszcza,że większości psów nie widziałam na oczy,a ogłaszałam tylko niektóre-większość znam z portali i czytania ich ogłoszeń.No ale to nie jest przecież tylko ogłaszanie,wklepywanie,bo los każdego psa się jednak bardzo przeżywa i siłą rzeczy zapada w pamięć;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...