Jump to content
Dogomania

Czy Wasze PONY uśmiechają się szczerząc zęby?


PALATINA

Recommended Posts

No to i my się podłączymy. Świeżutkie zdjęcie sprzed 30 min.
Przynajmniej teraz już wiemy dlaczego tak chrumka. Przecież nie da się normalnie oddychać tak kręcąc nochalem. :-D

[img]http://img319.imageshack.us/img319/2496/dscn2602aaa6qr.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"AZyja"']Przynajmniej teraz już wiemy dlaczego tak chrumka. Przecież nie da się normalnie oddychać tak kręcąc nochalem. :-D

Może rzeczywiście masz racją z tym nochalem???
A tak mówiąc między nami, każdy z naszych PON-ów śmieje się inaczej i w zależności od sytuacji. Ognik np. pochylał głowę do samej podłogi i w takiej pozycji pokazywał zęby, w dodatku półgębkiem i tylko wtedy gdy dostawał reprymendę. Z radości śmiał się z wysoko uniesionę głową ukazując wszystkie zęby łącznie z dziąsłami, wydając przy tym różnorekie dźwięki. Podobnie robił na hasło "uśmiech proszę" Muszę przeszukać zdjęcia Ognika, z całą pewnością mam jakieś :uśmiechnięte"

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ognik np. pochylał głowę do samej podłogi i w takiej pozycji pokazywał zęby, w dodatku półgębkiem i tylko wtedy gdy dostawał reprymendę.[/quote]
Jakiś respekt jednak czuł. Nie śmiał Ci się w twarz :-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AZyja'][quote]Ognik np. pochylał głowę do samej podłogi i w takiej pozycji pokazywał zęby, w dodatku półgębkiem i tylko wtedy gdy dostawał reprymendę.[/quote]
Jakiś respekt jednak czuł. Nie śmiał Ci się w twarz :-D[/quote]

Ja zauwazyłam, że często uśmiech ma służyc jako "calming sygnal"
Mnie to rozbraja i efekt zawsze jest osiągniety!
Czata może narozrabiac ile chce, potem jeden usmiech i ja wymiekam, a ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wykorzystuje (mądra bestyjka!).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mój Miszka tez się śmieje i to tak uroczo!!! Kiedy mnie wita jak wracam do domu, kiedy mnie budzi rano , chociaż sam ma jeszcze ochote spac..... Szczerzy paszczę, kręci łebkiem, mruczy, piszczy, prycha, kicha, sapie jak lokomotywa i macha języczkiem! A nuż sie uda dosięgnac do mojego ucha?

[i]Marta i Miszka - Żywiołek Ama Canem[/i]

Link to comment
Share on other sites

Hej ponpon - witaj na dogomanii

Bzik śmieje się bardzo podobnie i uroczo pluje ;) Stąd jego przezwisko Paszcza.

Latem siedzi sobie w lesie z moimi rodzicami, a ja dojeżdżam na weekendy. Przy powitaniu radość z jego strony jest ogromna i już z daleka się szczerzy - ostatnio jechałam tam z moim przyjacielem, który na widok biegnącego w naszą stronę Bzika, zbladł i chciał chować się za drzewo :) Dopiero po chwili zrozumiał, że psiak się uśmiechał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...