Jump to content
Dogomania

WYSTAWOWy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Gazuś

Recommended Posts

Beluszka - w DM były cąłkiemk przyzwoite toi-toi! I to było ich kilka! :lol: Toaleta rzecyzwiście- ja się balam wejść, wybrałam toia :lol:

Co do ludzi, owszem. Ja może jakaś dziwna jestem, ale jak ktoś wystawia pierwszy raz, to mu szepnę, że ogon niżej, dam parę nagródek, powiem, żeby poprawić łapę...
A niektórzy inni? W słupsku pewna Pani ze swoim psem zasłoniła POŁOWĘ Doca, na moją prośbę, żeby się troszke przesunęła odfuknęła, ze to ja moge się przesunąć do przodu :shake: (Do przodu, żeby zasłonić INNEGO psa?)

W goldenach takie zastawianie jest dość częste, teraz robie tak, że przedemną zostawiąć dużo miejsca, a jak ktoś mnie zastawi to staje tak, że jest idealnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co do wystawy w Gdyni to ponoc wyniki byly znane juz w srode ... ;-)
A co do rozet to byly one w pudelku po butach i pan sedzia stwierdzil,ze nikt mu rozet nie dal,ze to jego buty sa.Nie wiedzial za jaka ocene jaka wstazka oraz do porownania o NS/PwR chcial wolac mlodziez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Co do wystawy w Gdyni to ponoc wyniki byly znane juz w srode ... ;-)
A co do rozet to byly one w pudelku po butach i pan sedzia stwierdzil,ze nikt mu rozet nie dal,ze to jego buty sa.Nie wiedzial za jaka ocene jaka wstazka oraz do porownania o NS/PwR chcial wolac mlodziez.[/quote]

Dorota, dokładnie :cool3:
Hmm, ciekawe skąd tam się Pana sędizego buty wzięły :evil_lol:

Dorota, będziesz w Sopocie, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Mam zamiar,zglosilismy tez Kaspara i teraz musze kombinowac kogos z autem,bo jego wlasciciele nie moga jechac...[/quote]

Kacpar jest z Warszawy? Słuchaj, spróbuje coś skombinować - Ludzie, którym wystawiałam gordona w W-wie mają jechać na Sopot, powinni mieć coś wolnego w samochodzie. Dzisiaj wyjeżdżam, ale jak wrócię (za tydzień) to dam Ci znać, czy zgłosili i czy moglibyście się zabrać - miejsce dla ilu osób/psów?
Jakby mnie nie było na dogo, to napisz sms (507-278-877), bo z działki bym do nich dryndnęła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Hes, widzialas te suczke na zywo?
[/quote]
odpowiedź na to pytanie jest zawarta w moim przedostatnim poście. ;-)

[quote]Jakie masz doswiadczenie z goldenami i labkami? - oprocz tego, ze masz goldeny.
Nie pytam Cie zaczepnie (wbrew pozorom :cool1: ), ale wypowiadasz sie jakbys wiele juz w zyciu widziala :cool3: nie tylko na zdjeciach, rzecz jasna :evil_lol:[/quote]
jeśli moja wypowiedź zabrzmiała "przemądrzale" to niestety, muszę Cię zawieść, ale tak nie jest... ;-)
znam labradory, ma ich kilku znajomych, nie interesuję się nimi tak bardzo jak goldenami, nie jestem żadnym ekspertem- po prostu wnioskuję z fotki i mówię co mi brakuje u danego psa aby był w moim typie. a w życiu wiele widziałam, tyle że to jeszcze nie wszystko. :lol: w sumie to mam czas, niezbyt pasuje mi przydomek 'eksperta' u 16-latki...
więc to po prostu moje osobiste zdanie nt. danego psa.


a doświadczenie z goldenami? tzn? co o nich wiem, czy pogłębiam wiedzę? bo nie rozumię?


a co do wystaw ha ha nie wypowiadam się... ;-) w niektórych przypadkach to śmiech na sali i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Mam zamiar,zglosilismy tez Kaspara i teraz musze kombinowac kogos z autem,bo jego wlasciciele nie moga jechac...[/quote]

Ha ha, to ja juz dzis potrafię wytypować I-szą lokatę w młodzieży w Sopocie!!! ;-)
gdzie można obstawiać?

[B]Oczywiście chodzi mi o to, że pies piękny, a nie że lokaty ustawione![/B]

mam nadzieję, ze wreszcie Was wszystkich poznam osobiście...

Link to comment
Share on other sites

Ja rowniez chcialabym sie delikatnie wypowiedziec na temat wystawy gdynskiej. Nie chodzi nawet o to czy wygralam czy nie.. Oczywiscie milo jest wygrac, ale przegrana z lepszym psem i to po wyrownanej walce tez wcale nie jest taka krzywdzaca. Ostatnia wystawa po raz pierwszy pokazala mi w zywe oczy jak to jest byc niesprawiedliwie ocenianym. Sedzia nawet nie porownal psow ze stawki wyrzucajac, z gory pierwsza trojke, ktora przeciez nie byla w zaden sposob "spokrewniona" z Panem sedzia..
Wygladalo to tak ze Pan udawal ze sie zastanawia po czym odsylal z kwitkiem za ring oddajac dyplomy pieskom :) My nawet nie dostalismy blekitnej kokardki :)
Najbardziej podobal mi sie sposob oceny suczek w klasie bodajze otwartej.
Pan sedzia oczywiscie podzielil pieski na dwie grupy. W pierwszej grupie byl piesek ktory jak juz wszyscy wiedzieli wygra. Druga grupa stala na poboczu czekajac na swa kolejke. Pan poogladal pierwsza czworke po czym zaczal dyktowac lokaty :) hihi Osoby ktore czekaly na swoja kolej z drugiej grupy zaczeli krzyczec : "A my?! A my?!" A Pan na to : "AAAha.. no tak". Po czym standardowo zaczal kazdego z drugiej grupy wzywac do siebie "sciemniajac" oceniac suczki i wreczac dyplomy:) A pierwsza grupa jak juz zostala tak juz zostala z tymi samymi lokatami.. zeby juz przeciez "glupio" nie wyszlo . Oczywiscie zadnego porownania nie bylo. Byli faworyci o ktorych osoby spoza ringu wiedzialy od dawna ze tak to sie wszystko potoczy..
A moj Figo no coz.. pierwszy raz w zyciu zszedl z ringu nie bedac na zadnej lokacie... Opis oczywiscie mamy wspanialy. Tyle ze niby kosc jakas slaba :) A wlos tylko dobry hehe a Figo wlasnie dochodzi do szycztu formy, Prezentowal sie wspaniale.. nawet nie drgnal przy ocenie.. Ale to wszystko nie zostalo przyuwazone :)
A przeciez nie tak dawno ukonczylismy championat polski u angielskiej sedziny :) ktorego odebralismy dzien przed wystawa.. no coz.. tak tez sie zdarza..

Link to comment
Share on other sites

Aha zapomnialam dodac, ze wkurzalo mnie to ze co jakis czas, pan sedzia odpalal sobie papierosa i z papierosem w ustach czasami dyktowal ocene swojemu asystentowi albo wychodzil na srodek ringu popatrzec na ladne pieski :) a pozniej tymi zafajczonymi palcami grzebal w mordkach pieskom oceniajac ich zgryz.. dla mnie to obrzydliwe... ehh
u mnie w domu nikt nie pali i np. dla mojego psa papierosy rowniez nie sa czyms przyjemnym, taki mi sie zdaje przynajmniej :) a z reszta kto wie.. moze i by sobie przypalil fajeczke na ringu razem z sedzia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amokk']
A moj Figo no coz.. pierwszy raz w zyciu zszedl z ringu nie bedac na zadnej lokacie... Opis oczywiscie mamy wspanialy. Tyle ze niby kosc jakas slaba :) A wlos tylko dobry hehe a Figo wlasnie dochodzi do szycztu formy, Prezentowal sie wspaniale.. nawet nie drgnal przy ocenie.. Ale to wszystko nie zostalo przyuwazone :)
A przeciez nie tak dawno ukonczylismy championat polski u angielskiej sedziny :) ktorego odebralismy dzien przed wystawa.. no coz.. tak tez sie zdarza..[/quote]

Au Doca
- doskonały typ włosa - na tej wystawie miał o wieleeele gorszy włos od Figusia
- doskonała kość - praktycznie maja podobną grubość...

Co do papierosa - sędzia ma szczęście, na papierosy mój psiak nie reaguje - ale np. kiedy podchodzi do Doca ktoś od kogo jedzie aklocholem... to cóż, powiem tak, czuję się bezpieczna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wątek coś nam podupadł, to trochę odświeże.
Tosca dzisiaj w Będzinie w klasie młodzieży lokata 4 na 14. Co prawda medalu nie ma, ale i tak całkiem przyzwoicie :-)
Wrażenia z wystawy bardzo miłe. Oczywiście bez rozczarowań też się nie obyło ;)
Nastepna wystawa już za tydzien... trzymajcie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_Carmen']Wątek coś nam podupadł, to trochę odświeże.
Tosca dzisiaj w Będzinie w klasie młodzieży lokata 4 na 14. Co prawda medalu nie ma, ale i tak całkiem przyzwoicie :-)
Wrażenia z wystawy bardzo miłe. Oczywiście bez rozczarowań też się nie obyło ;)
Nastepna wystawa już za tydzien... trzymajcie kciuki :)[/quote]

Gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

Aniu, a gdzie jedziecie za tydzień?
Jak Wy balowaliście w będzinie, to my w Chojnicach - Doc dosk, III/8 :lol: Oj, się chłopak lenił przy bieganiu troche, ale to w gruncie sprawy moja wina (pogubuiłam nagrody na ringu :evil_lol: ). A Docentowy pół-brat, i synek Doroty, idący w młodzieży w jednym zagarnął sreberko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Ja nie Ania ani nawet nie bylam w Bedzinie, ale co nieco wiem ;)
Sedziowal p.Stepinski, otwarta wygral Anatol z Dziada Pradziada.[/quote]

Kurcze, ja chce na tego sędziego trafić, a nie mogę :-( No cóż, dopiero na światówce.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...