Jump to content
Dogomania

Zawody IAL w Pecicach


myriad

Recommended Posts

[quote name='saJo']Ja proponuje tez dyskwalifikacje zawodnika. Moze to drastyczne, ale jak dwa tygodnie temu podczas testow psychicznych wbiegl na plac inny pies i na dodatek wlasciciel nie mogl go zlapac to nie bylo przyjemnie :roll:[/quote]
Kurczę, nie straszcie mnie, mój Leon będzie biegał na golasa. Jak mu coś na ząb podjedzie, kiepsko to widzę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 777
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='myriad']A, jeszcze slowo od wlasciciela - na pewnym polku blisko toru zasiane jest zboze, ktore "ma przetrwac". Puszczac psy luzem mozna na lakach otaczajacych osrodek (jest tego heeeeektary). Trzeba uwazac na konie oraz... kleszcze![/quote]

Ja jeszcze dodam, zebyscie nie zapomnieli zabrac offa do bicia komarow i meszek :mad:
Siedzimy caly dzien, bedzie zatem grill, bedzie cos na grill i cos do grilla ale jak ktos bedzie sie chcial podzielic kulinariami to byloby szalenie milo :evil_lol: Zapotrzebowanie wydaje sie spore:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Małgoś']Z takim rudawym, bokserowatym sporym psem, w skórzanym kagańcu. Szczupła pani z ciemnymi włosami, więcej nie pamiętam :oops: Psa ci mogę opisać dokładniej :cool3:[/quote]
Małgosia nagle wszyscy sasiedzi się chwalą, że mnie znają :cool3: A tak na serio nie kojarze tej pani więc psa możesz dokładniej opisać.. I jeszcze jedno gdzie ją spotkałaś? Może wtedy Mi się przypomni ;)

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał(a) [B]saJo[/B]
[I]Ja proponuje tez dyskwalifikacje zawodnika. Moze to drastyczne, ale jak dwa tygodnie temu podczas testow psychicznych wbiegl na plac inny pies i na dodatek wlasciciel nie mogl go zlapac to nie bylo przyjemnie :roll:[/I]


[quote name='Mokka']Kurczę, nie straszcie mnie, mój Leon będzie biegał na golasa. Jak mu coś na ząb podjedzie, kiepsko to widzę...[/quote]

To sam się zdyskwalifikuje.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze nie ma problemu,jesli suka chce biegac ("moja" Bugoi np w cieczce nie biega tylko chodzi po torze), tylko:
a. trzymasz suke gdzies daleko od toru i wprowadzasz tuz przed startem, potem szybko opuszczasz z nia tor
b. nie pozwalasz sikac na torze!!!!! i w jego okolicach
c. nie sadzasz suki przed startem, a jesli juz musisz to na kocyku, ktory po starcie ktos szybko zabierze z toru (tylko zeby to nie byl kocyk, na ktorym suka bedzie siedziala non stop poza torem)

Ale ostatecznie to decyzja nalezy do organizatora.

Link to comment
Share on other sites

To są raczej pierwsze dni....ale nie wiem,ona w ceiczce biega...kłusuje raczej wolniej od niechcenia...wszystko okaze sie wieczorem...dam znać jak sie ma i wtedy pomozecie mi podjąc decyzje..jeżeli nie pojedziemy to do nastepnych zawodów kuupa czasu:(;(

Link to comment
Share on other sites

Heh, patrze za okno i plakac sie chce...:shake: Pogoda straszna, a ja jeszcze w korki nie zaopatrzona, jade tam na pewno smiersc albo chociaz na polamanie konczyn :lol:
Diana, jezeli psy na Dianke jakos specjalnie nie reaguja to ja nie widze problemu. Co prawda w zeszlym roku byla ceiczkowa terviczka, ktora zostawila zapach w widelu i moj pies nei chcial z neigo wyjsc, ale to inna sytuacja bo jestesmy w innych klasach:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To jest w tym topicu, ale proszę:
[QUOTE]Co do rozkładu jazdy:
Wpisuje kolejnosc przebiegow oraz orientacyjne godziny rozpoczecia przebiegow. Uwaga, godziny sa ORIENTACYJNE, jezeli pojdzie szybciej, to wspaniale, jezeli pojdzie wolniej, bedziemy tam siedziec az zapadnie zmrok
Prosimy o zglaszanie sie zawodnikow do sekretariatu od godziny 8 rano, chcemy zaczac zawody punktualnie od 9 rano!
RING I
9:00 - 10:00 Debiuty - Marzena Brzeska-Jasiuk
10:15:10:45 Junior Handling - Marzena Brzeska-Jasiuk
12:30 - 14:00 IAL - Robert Was

RING II
9:00 - 10:30 Open Agility - Justyna Wlodarczyk
10:45 - 12:15 Zerowki Agility - Urszula Charytonik
14:00 - 15:30 Zerowki Jumping - Urszula Charytonik
15:45 - 17:15 Jumping Open - Justyna Wlodarczyk
Rozdanie nagrod - ok. 17:30
Uwaga, bede bardzo prosic wszystkich, ktorzy nie startuja w przebiegach miedzy 10:45 a 12:30 o pomoc w ustawieniu toru IAL. Zawiadowac tym bedzie sedzia IALu Robert Was, z kartka w reku.
Oczywiscie, mile widziana bedzie pomoc przy przestawianiu wszystkich torow.
Zapewniamy wode dla psow, jedzonko dla ludzi, kibelek. Bedziemy miec dodatkowe woreczki na psie kupy. Obslugo foto juz sie potwierdzila :smile:
Nie zapewniamy:
- krzeslek/miejsc siedzacych dla wszystkich (wiec przyniescie swoje)
- cienia (w Pecicach jest taki niby-sad, ale jest dosc gesty, wiec trudno korzystac z niego jako zacienionego miejsca)
Prosimy wszystkich o sprzatanie po psach, postarajcie sie powstrzymac swoje psy od kopania dziur, w ktore moglyby pozniej wpasc konie. Pamietajcie, ze Pecice to osrodek jezdziecki, sa tam KONIE. Konie kopia psy jezeli psy je zaczepiaja, co moze byc tragiczne w skutkach, wiec prosimy o roztropnosc i trzymanie psow na smyczy w poblizu koni.

Na czasu IALu zostanie otworzona druga (boczna) brama osrodka w Pecicach, co powinno usprawnic dojazd (nie trzeba bedzie przebijac sie przez wertepy na terenie osrodka). Dojazd zostanie (w piatek) oznakowany od skrzyzowania przy Palacu w Pecicach. Prosimy wiec kierowac sie strzalkami.
A dla tych, ktorzy wola slowo pisane:
Skrecamy w lewo z przedluzenia Alej Jerozlimskich w Ulice Regulska na pierwszych swiatlach ZA skretem na Michalowice (dosadniej: jak zobaczycie skret na Michalowice, trzeba zjechac na lewy pas i przygotowac sie do skretu w lewo). Ulica Regulska jedziemy proooooosto, przejezdzamy przez tory, dalej proooosto az dojedziemy do rozwidlenia przed palacem w Pecicach (tu zaczna sie strzalki). Na rozwidleniu kierujemy sie w prawo, jedziemy ulica Pecicka prosto, mijajac po lewej przystanek autobusowy (w kolorze zielonym), skrecamy w LEWO w najblizsza asfaltowke (w kierunku: Komorow), po czym jeszcze raz w lewo w najblizsza szutrowke (bedzie widac brame wjazdowa do osrodka), za brama po prawej stronie bedzie widac przeszkody!
Skrecamy w prawo, dojezdzamy do toru, mijamy tor i ZA torem na pieknym ugorze mozna zaparkowac.

A, jeszcze slowo od wlasciciela - na pewnym polku blisko toru zasiane jest zboze, ktore "ma przetrwac". Puszczac psy luzem mozna na lakach otaczajacych osrodek (jest tego heeeeektary). Trzeba uwazac na konie oraz... kleszcze![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Było sssuper! Sympatyczne torki, nagródki dla wszystkich :diabloti: , porządek organizacyjny i ogólnie miła atmosfera. Bardzo dziękuję Organizatorom za przygotowanie tak udanej imprezy. Ogromne gratulacje-było rewelacyjnie! :loveu:

[SIZE=1]Draka padła-jeszcze nie wie, że jutro robi slalom z 60 tyczek :eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...