Jump to content
Dogomania

Evanger's


sachma

Recommended Posts

Co o tej karmie myślicie? Ma ktoś zdjęcia?
Czy ktoś widział tą karmę w wersji dla szczeniąt? - chodzi mi o to jak wygląda to co jest w puszce.. i co tam w ogóle jest, bo nie mogę znaleźć składu wersji dla szczeniąt :/

Link to comment
Share on other sites

[B]Charakterystyka[/B] Evangers przysmak szczeniaka to zatwierdzona weterynaryjnie kompletnie zbilansowana dieta dla psa skomponowana tak, by połączyć normy żywieniowe ustanowione przez AAFCO dla wszystkich etapów życia. Bez konserwantów, sztucznych barwników ani soli.
[B]Składniki[/B] Kurczak, bulion z kurczaka, wołowina, sardynki, brązowy ryż, kasza jęczmienna, świeża marchewka, suszone jaja całe, suszone drożdże browarnicze, suszony kelp, guma guar, witamina A w postaci kwasowej, suplement witaminy D3, suplement witaminy E, kwas askorbinowy, suplement niacyny, kwas pantotenowy, suplement ryboflawiny, jednoazotan tiaminy, wodorochlorek pirydoksyny witamina B12, biotyna kwas foliowy, proteinian cynku, proteinian żelaza, proteinian manganu, proteinian miedzi, jodek wapnia, selenian sodu.
[B]Analiza składu[/B] Białko (10%), tłuszcz (5%), włókno (1,5%), wilgotność (78%), Wapń (0,25%), fosfor (0,2%)


Karma wygląda jak mocno mokry pasztet. Widać kawałki marchwi. Mój pies ją uwielbia, więc mimo ze jest dorosły dostaje ją czasem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...