Jump to content
Dogomania

Pewna pseudohodowla psów ras agresywnych i nie tylko , w Kłokocinie,ale co zrobic??


Freyaa

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Atrisko']W okolicach Rybnika jakiś czas temu zginął szpic wilczy- piękny samiec, ciekawe czy tam "przypadkiem" nie trafił ... są tam dalej szpice, bo to zdjęcia z zimy?[/QUOTE]
Nie wiem czy o tym samym psie piszemy, ale napisałam na jego wątku info o tym przybytku i cisza.

Link to comment
Share on other sites

no to jakas iskra chyba ze czyjs pies sie tam znajdzie...
Ale innych zdjęc niestety nie mamy.
I muszę wam cos powiedziec:

[B][COLOR=red]UWAGA: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Koleżanka z Zor zrezygnowała z tej akcji tu (Freya-czyli ja teraz)jednak po przesłuchaniu przez policję strasznie to przezyła i nie chce miec problemów, przekazała mi ten profil i powiedziała ze juz nie bedzie nic tu pisac:roll: no nic, nie będe zmuszac.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Ja juz mam inny profil na dogo ale zeby edytowac i dodawac musze byc na tym jej więc jestem teraz jako Freya z Jastrzebia Zdroju nie z Zor.[/COLOR][/B]

Z aktualnymi fotami bedzie za to problem bo zadne z nas tam ostatnio nie było, teren jest chyba przez kogos obserwowany a ja nawet niebardzo wiem jak tam trafc...Ale Alicja ma blisko chyba?...Do Boguszowic trafie ale do Kłokcina, ktos by mi musiał pokazac...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam warunki psów sa takie sobie psy maja budy ale warto było to sprawdzic podaje email do pogotowia dla zwierzat oni napewno pomogom
[B][B]ZGŁOŚ INTERWENCJĘ! [/B][/B]

[B][B]Tel. 513 569 791[/B][/B]

[CENTER][B]Zadzwoń lub napisz na naszego e-maila! [/B][/CENTER]
[B]E-mail: [U] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

pan ma kilka wyroków i komornika ale jest nieuchwytny tzn dobrze się ukrywa a policja ma to w nosie -nie ma listów gończych jak ktos kradnie i handluje-to niech kreadnie i handluje -pozostaje go złapać ,zakuć i doprowadzić na policję -może wtedy ktoś zareaguje i wyegzekwuje wyrok sądu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wacia']pan ma kilka wyroków i komornika ale jest nieuchwytny tzn dobrze się ukrywa a policja ma to w nosie -nie ma listów gończych jak ktos kradnie i handluje-to niech kreadnie i handluje -pozostaje go złapać ,zakuć i doprowadzić na policję -może wtedy ktoś zareaguje i wyegzekwuje wyrok sądu.....[/QUOTE]

policja pewnie czeka że sam się zgłosi :roll:

Chciałam kiedyś aby dano mi namiary gdzie to miejsce jest

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Pan Z.Sz.posiada nielegalnie psy ,które są naszą własnością ,osoby kompetentne są już
poinformowane,niestety właścicieli akit nie udało nam się do tej pory ustalić ,szkoda bo jak się je będzie odbierać,to dobrze żeby wróciły wszystkie.Prośba do Was aby nie wypłoszyć Tego człowieka ,bo znowu zaszyje się gdzieś,gdzie ludzkie oko nie sięgnie.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie będziemy zwracać się do TVn-to będzie ostateczność.Pewne organy nie stwierdziły tam" żadnych uchybień",dotyczących psów.Po prostu jest to taka strefa,że dla tamtejszych władz ważne jest,że pies ma co jeść chociaż raz dziennie,i nie pałęta się luzem stwarzając zagrożenie.Z przedstawicielem prawa nie ma o czym rozmawiać ,bo tam był i nie stwierdził niczego złego,a tak w ogóle to psy go nie interesują ,bo są ważniejsze sprawy.Ale na szczęście są inne argumentacje,które przemawiają na naszą korzyść-to dokument własności naszych psów.Posiadamy dane jak i adres tego człowieka-nawet dwa,ale niestety ciężko jest go wytropić.Bardzo byśmy chcieli,bo ktoś z Was mieszka w Rybniku, a Kłokocin to jego dzielnica,czy byłby w stanie namierzyć w jakich godzinach ktoś tam dokarmia te psy-raz to kobieta,raz mężczyzna.Piszesz że najważniejsze aby psom nie stała się krzywda,i tak będzie,ja szukam swojej suczki od trzech lat,nie napiszę jakiej rasy,bo równie dobrze ,może na tym forum być osoba która zna właściciela pseudo,i mu to wszystko doniesie:roll: .Tak bym chciała napisać więcej ,ale na razie nie mogę.Te psy pochodzą z różnych zakątków Polski.Człowiek ten sprzedawał akity we wrześniu 2010 roku-szczenięta,może ktoś z Was kojarzy takie ogłoszenia,a może ktoś z użytkowników tego forum nabył takiego bez rodowodu,,to samo tyczy się,psów północy ,ras szwajcarskich,szpiców wilczych.Prosimy o odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']to ja rozumieć mam że te wszystkie psy sa tam gdzie były , tak ? :(

Alicja, a co byś zrobiła z tym adresem <ciekawski>[/QUOTE]

TZ pracuje w Kłokocinie , czasem , jak mi nogi na to pozwolą to szwendam się tam spacerowo w tych okolicach ...pytał ktoś o psy ...chociaż z oddali może udało by się porobić foty ....no ale spoko , nie było pytania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambrozja']Witam.
Pan Z.Sz.posiada nielegalnie psy ,[B]które są naszą własnością [/B],osoby kompetentne są już
poinformowane,niestety właścicieli akit nie udało nam się do tej pory ustalić ,szkoda bo jak się je będzie odbierać,to dobrze żeby wróciły wszystkie.Prośba do Was aby nie wypłoszyć Tego człowieka ,bo znowu zaszyje się gdzieś,gdzie ludzkie oko nie sięgnie.[/QUOTE]

co za WY? w sensie prywatne osoby, którym skradziono psy? bo nie rozumiem... i skoro wiesz ze tam jest twój pies (skad wiesz?) to na co czekasz?
ja bym tam szturmem....

czyli co? nie ma wyroku sadu ze psy mozna mu odebrac? część ? ...... ktore ?

ile ich tam teraz jest?

są jakies rotki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ambrozja']Jeśli to możliwe,bardzo proszę o zdjęcia.Ostatnie zdjęcia mam z początku stycznia 2011.[/QUOTE]

ale nikt mi nie dał namiarów Gdzie TO jest dokładnie .....no ale TZ poszedł na spytki po wsi i tak pi razy drzwi wiem już gdzie to jest ...jak tylko będzie troszkę cieplej to wybierzemy się tam z TZtem

póki co wiem tylko tyle że facet mieszka na stałe w Jastrzębiu , kupił działke , ogrodził , a psy są tam zostawione same sobie ... nie ma tam ludzia na stałe , czeasem po kilka dni nikt się tam nie pokazuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Czy nie mozna by w tej chwili zglosic tego faktu TVN Uwaga? tak sobie glosno mysle teraz oni naglasniaja wiele przypadkow znecania sie nad zwierzetami. Ufam ze osoby kompetente wiedza jak dzialac, zeby psom nie zaszkodzic a pomoc.[/QUOTE]

skoro psy sa zostawione same sobie... trzeba byłoby sprawdzic w jakim stanie .... pomysł z tv nie taki bez sensu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']skoro psy sa zostawione same sobie... trzeba byłoby sprawdzic w jakim stanie .... pomysł z tv nie taki bez sensu...[/QUOTE]

z tego co TZ się dowiedział facet przyjeżdża raz na 2-3 dni

Pojadę tam jak tylko będzie trochę lepsza pogoda ( nie mogę się teraz przeziębić ...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...