Jump to content
Dogomania

Bytom 23-05-2010


Zebra

Recommended Posts

Poniewaz wybrałam sie do Bytomia na wystawę ze względu na chęć pokazania Semi długoletniej hodowczyni rasy , a jak sie później okazało, takż epo to, by zawieźć zgromadzone dary dla zalanego schroniska w Kedzierzynie Koźlu- zdaję króciutką relację.

Zgłoszona została tylko Semi, liczyłam na konkurencje ze Słowcji i , a raczej głównie z Czech, ze wzgklędu na bliskośc wystawy, to niestety sie przeliczyłam.
Kerry sędziowała pani Zuzana Cyganikowa.

Semisia bardzo sie podobała, dostała śliczny opis, dosk, CWC i BOB.
Na finały nie chcieliśmy początkowo zostawac, bo obawialismy się zmienności pogody, ale wyszło słoneczko, powiewał wiaterek i zostalismy, wyspana Semisia zostałą doczesana i wyszła na ring honorowy cudnym krokiem zdobywajac BOG u sedziego ze Szwecji -[SIZE=1] Svante Frisk , bardzo przyjemny i konkretny sedzia.[/SIZE]
Fotek raczej nie ma, choć coś tam moje dziecię które przyjechało sie z nami zobaczyć ponoc fociło,,zobaczymy....

Tym bardzo miłym akcentem Semisia konczy narazie sezon wystawowy i idzie na urlop macierzynski:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...