Jump to content
Dogomania

Warka po 9 latach w schronisku,pobycie w hoteliku,odeszła za TM[*]


Beatkaa

Recommended Posts

Dziękujemy! :) Pewnie Sabinko - przecież Ty masz Gienię na wyłącznym utrzymaniu :oops:.
To może będę Kaji 15 a Pegi 10 przelewać w Twoim imieniu? Ale jakbyś nie dawała rady to tylko powiedz! Ja tam dam cynk, że to są regularne ale nie stałe wpłaty, żebyś miała spokojnie możliwość manewru, bo rzeczywiście - sama najlepiej wiem jak bardzo wspomagasz różne psiaki...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Bjuta']Dziękujemy! :) Pewnie Sabinko - przecież Ty masz Gienię na wyłącznym utrzymaniu :oops:.
To może będę Kaji 15 a Pegi 10 przelewać w Twoim imieniu? Ale jakbyś nie dawała rady to tylko powiedz! Ja tam dam cynk, że to są regularne ale nie stałe wpłaty, żebyś miała spokojnie możliwość manewru, bo rzeczywiście - sama najlepiej wiem jak bardzo wspomagasz różne psiaki...[/QUOTE]

Podziel Bjutko jak uwazasz, choc nie ma co wiele dzielic tak naprawde. :oops: Mozesz spokojnie wpisac to 25 zl jako stala deklaracje, dam rade. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;20602700]przelalam pieniazki na konto skarbnika Trufli 100 zl, Lukasa 100 zl i na konto Laosa 150zl (ktorego jestem skarbnikiem), od reszty czekam na nr konta[/QUOTE]
Pieniążki dla Trufelki właśnie dotarły 100 zł, potwierdzam i pięknie Wam dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Napisałam do Beatki, z prośbą o zmianę tytułu. Nie wiem jakim cudem Ją przeoczyłam przy rozsyłaniu info...[/QUOTE]
Gdyby Beatka sie nie pojawila możesz sama napisać do moderatora o przeniesienie watku do działu pieskow ktore odeszły za TM i umieszczenie Wareczki tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238050-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2013-roku[/URL].

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, wstawcie Wareczkę tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238050-Nasz******-i-inne-zwierzęta-które-odeszły-w-2013-roku/page2[/URL] i jednocześnie poproście moderatorau o zmianę tytułu wątku i przeniesienie go do działu pieskow, ktore przeszły za TM.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

[quote name='beta ata']Tekst do ogloszeń:


Szlachetność i siła spokoju. Tak można opisać charakter tej suczki.
Uroda Warki wskazuje, że może być mieszańcem Owczarka Niemieckiego i czarnego Owczarka Belgijskiego. Spokojny wyraz ciemnych oczu też to potwierdza.
Warka ma bardzo ciekawie umaszczone przednie łapy, zupełnie jakby czarny barwnik spłynął na nie z tułowia.
To nie jest pies dla każdego.
To pies dla kogoś, kto potrafi docenić głębokie spojrzenie tego rozumnego zwierzęcia,
kto wie, co jest w życiu ważne i będzie czerpać radość
z tego łagodnego, kochającego serca u swoich stóp.

Suczka jest średniej wielkości. Przebywa w woj. śląskim.
Dla dobra psa wymagamy wizyty przed- i poadopcyjnej oraz podpisania umowy adopcyjnej.
Kontakt: ... ... ...


To tzw. tekst "strategiczny" :-) Przedstawiam sunie jako psa dla wybranych, a nie jako psa, ktorego nikt nie chce. To zwykle przynosi najlepsze efekty.[/QUOTE]

[quote name='beta ata']Rozumiem i przyjmuje do wiadomości. Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem tekstów "błagalnych", moim zdaniem szkodzą psu zamiast pomagać. Nie "trawie" też wszelkiego infantylizmu w ogloszeniach. Myśle, że Warke zechce adoptowac własnie osoba troche wysublimowana, infantylne panie szukaja piesków w typie yorka... (Oczywiście yorki miewaja też zdrowi ludzie)
Pomyślałam, że własnie taki tekst może trafic do człowieka czekajacego na takiego psa, jak Warka. Może sie mylę, nie chodzi tu o moje "dzieło", tylko o dom dla psiny. Róbcie tak, żeby pies znalazł dom.[/QUOTE]

[quote name='Beatkaa']ok,w każdym razie dzięki,że chciałaś pomóc ;)[/QUOTE]
Jaki to był piękny tekst. Dopiero dziś go przeczytalam. Szkoda, że nie zostało z nim zrobione żadne ogłoszenie....

Link to comment
Share on other sites

Zupełnie nie pamiętam tego tekstu. Myślę, że jest niezły. Warka chyba miała szczęście do dobrych tekstów. Może dlatego że była trudna "do sprzedania" i trzeba się było wysilić. Ogłoszeń miała z kilkaset, pewnie ponad pięćset takich internetowych. Ale miała też prasowe i był piękny plakacik rozklejany i w Zabrzu i w Katowicach. Nie pamiętam niestety żeby się ktoś nią interesował, poza tą babką która ją znalazła po ucieczce a i tak się skończyło na jednych odwiedzinach zdaje się. Często się w schronie zastanawiamy co decyduje, że jakiś pies siedzi 10 lat a wydaje się i ładny i miły. Czasem trafia jakaś szkarada z ulicy i w tydzień znajduje dom. A my nawet czasem wieziemy psiaki do fryzjera, żeby się wydawało, że to nówki z ulicy i nic ten trick nie daje... Popatrzcie jak Efra wróciła przerobiona na sznaucera :) No ale magia nie zadziałała. A ostatnio poszedł od nas Bodzio, który od szczeniaka prawie 11 lat czekał. Tekst chwycił panią za serce.

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wnmUMO3obc8/TjA1m1L9P1I/AAAAAAAAPEs/eamJELPyojs/w607-h484-no/75a028f8350a62f4.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5gffza7F9eI/UZjmNsslOOI/AAAAAAABW3I/ma6udmVlJH0/w905-h679-no/023.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...