Jump to content
Dogomania

Maja - ewakuowana ze schroniska, MA DOM !!!!!!!


Ank@

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najświeższe informacje:
Maja może zamieszkać zarówno z psem jak i kotem. Robiłam eksperyment u sąsiadki (właścicielki Dory- Biedronki) i Maja w domu zgadza się z psem i na kota nie zwraca uwagi !!! To bardzo ważna informacja.
Natomiast nie lubi zostawać sama w domu. Piszczy, drapie w drzwi, boi się... Jak zostają z Fredkiem w domu jest chyba trochę lepiej. Sama na pewno nie może zostawać, czyli nawet wskazany jest dom z innym psem.

Info ze schroniska:
Ma 8 lat, z czego 4 spędziła w schronisku kiedy jej właścicielka poszła do domu opieki. Nikt nigdy nie zwrócił na nią uwagi. W schronisku ma imię Diana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakteriakoli']cholera, co robić?
Szkoda mi tego mikroba, bo to jest teraz albo nigdy. Szukałam miejsca dla Rockyiego kilka osob sie zastanawia, wiec jakby co to bede polecac Maje. Czasem zaluje ze trafilam na dogo...[/QUOTE]


Bardzo dziękuję.
Zaraz zmieniam 1szą stronę, piszę nowy tekst do ogłoszeń (chociaż stare mogą wisieć :)). I trzeba 3mać baaardzo mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]
Tekst do ogłoszeń: [/B][/U]
Maja została ewakuowane ze schroniska, kiedy istniało zagrożenie, że schronisko znajdzie się pod wodą a psy razem z nim.
Trafiła do domu tymczasowego, niestety nie może zostać tam długo. Nie chcę by znowu musiała mieszkać w betonowym boksie, kiedy przez te kilka dni zapomniała o codziennej walce o przetrwanie w gromadzie psów.
[B]Maja ma ok. 8lat. Jak się okazało, od 4 lat mieszka w schronisku.[/B] Trafiła tam, kiedy jej właścicielka musiała iść do domu opieki. Przez te lata, nikt nie zwrócił uwagi na sunię, tylko dlatego, że nie wyróżnia się pięknym umaszczeniem i nie jest już najmłodsza.
[B]Maja to zwykły, przeciętny kundelek, ale ma ogromne serce, gotowe pokochać od zaraz!!! [/B]
[B]Jest niewielka, do kolana. Jest suczką grzeczną, bardzo przyjazną i łagodną. Bardzo lubi pieszczoty, drapanie za uchem i głaskanie po brzuchu.
W domu zachowuje czystość, nie niszczy. Na spacerach ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. [/B]

Dasz jej szansę na nowy dom ? Ona tak bardzo prosi !!!
To od Ciebie zależy, czy Maja wróci do betonowego boksu !
[SIZE=3][B]
tel. 504470635



może być???
trzeba coś zmienić ?
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Asior napisała:
[B]
pod TVP Kraków w niedziele o 14 odbędzie aukcja adopcyjna psiaków.
Może podejdźcie ze swoimi utopcami ...(to na Krzemionkach jest)[/B][/QUOTE]


my oczywiście będziemy, jutro w galerii Kazimierz też będziemy :)
plakat już wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

jest aukcja kotów i wyjątkowo dostałyśmy zaproszenie dla psa :)
może dzisiaj się ktoś nią zainteresuje.

wczoraj powiesiłam 60 plakatów, cześć jest już dzisiaj zerwana ....
Telefonów do wczoraj nie było żadnych :(

Maja jest wesoła, grzeczna. Przychodzi żeby ją głaskać, patrzy tymi swoimi oczami we mnie jak w obrazek. A jutro wraca za kraty ....
Nie wytłumaczę jej, że to tylko tymczasowo, że to szczęście ją zaraz opuści. Nie wiem jak ona to przeżyje...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][URL="http://www.dogomania.185954-Izydor-z-ewakuowanego-krakowsiego-schroniska?p=14708010"][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8495/izy.gif[/IMG][/URL] on już wrócił do schroniska czy ktos mógłby go zabrac na ta akcję? dać jeszcze jedną szansę?

[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

ewatonieja nie ma już miejsca na tej aukcji.
zresztą przeczytaj te posty:

[quote name='hell_angel']Mam pytanie.
Po ewakuacji schroniska pośrednio opiekowałam się suczką, którą ulokowałam na DT u bratowej. Niestety nie mogła jej dłużej zatrzymać i została odwieziona do schroniska, jednak dalej szukam jej domu. Chciałabym zabrać małą na tą akcję adopcyjną pod TVP, która się ma jutro odbyć, ale nie wiem czy to w ogóle możliwe by tak na kilka godzin wyciągnąć suczkę i poszukać dla niej szczęścia?[/QUOTE]

[quote name='Foksia i Dżekuś']Nie mozna tak brac pieskow i znowu oddawac do boksu bo to moze sie źle skonczyc . Pozatym pani redktor ma juz zapisane 20 zwierzaczkow czyli tyle ile moze przyjsc na Krzemionki i schronisko tylko dla tych 20 ma wypisac ksiazeczki. Tyle tylko moze zmiescic sie w przygotowanych na ta aukcje namiotach.
Suczke trzeba oglaszac i adoptowac w takim razie prosto ze schroniska bo pies nie rozumie dlaczego znowu wrócił do boksu.[/QUOTE]


A teraz trochę wieści z dzisiejszego dnia:
Na aukcji w GK się nie udało. Jak byłyśmy z Mają to nikogo chętnego nie było.
Później sprawdzałyśmy ew. dom, ale okazał się niewypałem. To nie dom dla Majki.
Dla innego pieska, starego, małego, spokojnego może tak, chociaż i w tym wypadku miałabym trochę wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ank@']jest aukcja kotów i wyjątkowo dostałyśmy zaproszenie dla psa :)
może dzisiaj się ktoś nią zainteresuje.

wczoraj powiesiłam 60 plakatów, cześć jest już dzisiaj zerwana ....
Telefonów do wczoraj nie było żadnych :(

Maja jest wesoła, grzeczna. Przychodzi żeby ją głaskać, patrzy tymi swoimi oczami we mnie jak w obrazek.[B] A jutro wraca za kraty .... [/B]
Nie wytłumaczę jej, że to tylko tymczasowo, że to szczęście ją zaraz opuści. Nie wiem jak ona to przeżyje...[/QUOTE]

:( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...