Jump to content
Dogomania

weterynarz potrzebuje pożyczyć ketaminę 10ml na sterylkę ciężarnej !!!


patrycja ostrowska

Recommended Posts

Witam
złgaszam nietypową prośbę. Potrzebuję wysterylizować dużą, ciężarną sunię. Zadzwoniłam do swojego weta, który ma zakontraktowane pienądze na darmową sterylkę, a on mi wyskakuje, że skończyło mu się pozwolenie na zakup tego leku i będzi je miał dopiero za jakieś 2 tygodnie. A ta sunia jest pilna. Potrzebne jest 10 ml ketaminy na zabieg. Jeśli jest na forum jakiś vet, lub ktoś kto może to załatwić, bardzo proszę o pomoc !!!

Link to comment
Share on other sites

Zapomnij,że "ktoś" pożyczy Ci ketaminę. Jest to substancja psychotropowa należąca do IIgr i aby móc ją nabyć i używać konieczny jest aktualny dokument zgody
Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego. Każde użycie środków odurzających i psychotropowych musi być rzetelnie odnotowane w dokumentacji kliniki czy przychodni weterynaryjnej.
Jeśli sprawa sterylizacji suki jest pilna- nie widzę problemu- idź do innego weta.

Link to comment
Share on other sites

nie znajdziesz chyba osoby która by "pożyczyła" ketaminę :roll: ...nikt z wetów którzy nie znają twojego weta i Ciebie na coś takiego nie pójdzie, przecież mają nad sobą nadzór farmaceutyczny...ketamina to nie witaminy żeby przechodziły z rąk do rąk:/ a który to dzień ciąży? chyba najlepszym tu wyjściem jeśli masz u tego weta skierowanie na darmową sterylke żeby on po cichu od kogoś na ten 1 zabieg załatwił tą ketaminę...środowisko lek wet się zna, na pewno ma jakiegoś zaprzyjaźnionego kolegę po fachu który by na taki układ poszedł więc ja bym raczej porozmawiała z lekarzem o tym a nie szukała w necie...nawet jeśli by ci sie udało jakimś sposobem na nielegalnym rynku to zdobyć to jaką masz pewność że to ketamina? w życiu bym nie podała swojemu psu dożylnie jakiejkolwiek substancji jesli bym nie wiedziała w 100% co to jest..jak dla mnie za duże ryzyko...albo niech lek załatwia twój wet albo idź do innego i niestety pokryj koszta zabiegu albo pozwól suce urodzić ale nie szukaj ketaminy przez internet!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...