Jump to content
Dogomania

"Rasowy"szczeniak boksera z astem, czyli okupujemy szczyla od żuli....


OlaLola

Recommended Posts

Witam, idąc dziś na rynek, zaczepiło mnie dwóch narąbanych chłopaków, wokół nich pałętał się, bo inaczej tego nie da się określić szczeniaczek.... Maluch trząsł się z zimna, bo podobno oblał się mlekiem, ale myślę, że to oni go oblali....:angryy: Chciałam kupić od niego szczyla,( mimo że nie nie miałam kasy przy sobie, ale stwierdzili, że tego mi nie dadzą, bo ich ciotka za****... mają drugiego, suczkę i tu RODOWODOWĄ MIX AMSTAFA Z BOKSEREM... Jak chłopak stwierdził, to nie są tanie rzeczy....:angryy: I chciał za malucha 60 zł, utargowałam 45.... Ja nie mam takich pieniędzy!!! Umówiłam się, że kupię szczeniaka jutro o 13 na rynku w Tarnowskich Górach.... POMÓŻCIE, WIECIE JAK BĘDZIE SUCZKA TRAFI W ZŁE RĘCE, BO OD TAKICH LUDZI W DOBRE NA PEWNO NIE PÓJDZIE.... BŁAGAM POMÓŻCIE!!!

EDIT: Kasę pożyczyłam, ale trzeba oddać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']masakra jakaś, ciekawe czy jutro przyjdą :shake: i w ogóle skąd mają te szczeniory??[/QUOTE]
Pewnie po rodowodowym psie amstaffa albo boksera...

Nie możesz założyć za psiaka, a później jakby juz u Ciebie był - zrobiłoby się jakąś zrzutkę?

Link to comment
Share on other sites

Szans jest 50 na 50... równie dobrze, mogą nie przyjść, bo jak się dziś dojadą, to nie będą mnie nawet pamiętać. Wtedy oddam kasę co do centa. Szli do Tesco, po cytuje "jakąś najtańszą karmę dla szczeniąt". Przypuszczam, że suka jest od ciotki o której wspominał, to jej drugi miot, przy najmniej tak chłopak mówił....
Jeśli zbiorę kasę, to na pewno sama tam nie pójdę, tylko z kolegą, jeszcze mnie oszukają, z takimi to nic nie wiadomo....

Link to comment
Share on other sites

No pewnie we dwoje raźniej a z takimi to lepiej uważać, co do kasy to i tak musiałabyś jeżeli jest taka możliwość wyłożyć ze swoich bo dzisiaj banki nie księgują przelewów i ewentualne pieniążki będą dopiero w przyszłym tygodniu, ja mogę wspomóc, ale tylko 10 zł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Pewnie po rodowodowym psie amstaffa albo boksera...

Nie możesz założyć za psiaka, a później jakby juz u Ciebie był - zrobiłoby się jakąś zrzutkę?[/QUOTE]
Właśnie w tym problem, że nie mam kasy... Postawiłam na nogi wszystkich znajomych, ale jak na złość, nikt nic nie ma....
Jeśli zakładając go odkupię, to Dt też będzie potrzebne, mama mi już zapowiedziała, że nie chce już żadnego psa z ulicy, ale myślę, że jakoś go wepchnę do domu przynajmniej na jakiś czas....

[COLOR=Red][B]Mikoada, dziękuje :) Przyda się na pewno :)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]MAM KASĘ!!![/B]:loveu: [B]MAMA MI DAŁA, [/B]:loveu:[B]ale muszę oddać..... [/B]
zrobimy tak, jeśli ten chłopak będzie jutro to podam Wam nr konta, bo będę musiała oddać pieniązki, ale na razie czekamy, bo tak jak mówie nie mam pojęcia co z tego wyniknie.
Dziękuje Wam wszystkim za pomoc i jeśli szczeniak będzie to niestety długo u mnie nie zostanie.. Mam tylko nadzieję, że nie będzie wyglądał jak bulowaty, bo mama się boi tych ras, mimo że jest on tylko szczeniakiem.... :eviltong:
Ostatnio mnie nie wyciepła jak przyniosłam pinczera, z ulicy mimo, że na nią warczał i szczekał, może i jego przepchnę....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam dom chętny do adopcji szczeniaka amstafa lub boksera. Bardzo dobry i z doświadczeniem, myślę, że nie było by problemu z mieszańcem tych ras. Także miejmy nadzieję, że kupno psiaka dojdzie do skutku, to raz, a dwa, że domek się nie rozmyśli, Mama mi go pozwoli zostawić na Dt i będzie dobrze ;) Cajus dzięki wielkie.
I na chwilę obecną, nic więcej nie jestem w stanie napisać jak : DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE.

Link to comment
Share on other sites

No niestety, chłopcy nie przyszli.... czekałam od 12;45 do 13;15 po czym poszłam do domu.... Szkoda strasznie malucha, w każdym razie jeśli macie szczeniaka podobnego do boksera lub amstafa, to dajcie znać. Zastanawiam się czy nie zrobić wątku na "przygarnę psa". jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...