Jump to content
Dogomania

2xCACIB Bratysława 18-19.08.2006


Agappe

Recommended Posts

[quote name='dorotal']Slowacy chca tylko zgloszenia droga pocztowa.
Ja dzisiaj dostalam z Bratyslawy list z informacja ze 3 psy zostaly przyjete. Przy czym wyslalam pieniadze przekazem, a jest niedoplata w wysokosci 15 euro. Cos czuje ze bedzie klotnia.[/quote]

Dorotko a nie zawsze. Do Koszyc wysłałam e-mail z załacznikami i pytałam czy dosłac pocztą- stwierdzili że nie trzeba i wszystko było w porządku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś, kto był już w Bratysławie mógłby napisać jak dojechać na teren wystawy? Czy dojazd jest oznakowany? Na co się kierować? O co pytać? I w jakiej części miasta jest wystawa? Którym zjazdem najlepiej wjechać do miasta, żeby nie bardzo pobłądzić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Ja też nie dostałam jeszcze potwoerdzenie :( muszę do nich napisac, powiedzcie mi proszę w jakim języku można się z nimi dogoadac.[/quote]
Po angielsku, albo takim łamańcem polsko-słowackim:)

Zapytaj czy Twój pies jest w katalogu na pewno odpowiedzą
tu masz adres na który ja pisałam i odpowiedzi były po godzinie:

[COLOR=Blue][email protected][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']to ciekawe co sobie wymyslili :roll: ja szczerze mowiac nigdy nie mialam z nimi problemu[/quote]
Witam,
czy wiesz jaką kwotę w PLN przesłać do Bratislawy żeby nie było niedopłaty w związku z różnicą kursu,czy też opłatami manipulacyjnymi?
pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś się orientuje czy gdzieś po drodze warszawa-bratysława mozna nabyć mapę Bratysławy.my jedziemy już jutro i zdajsie mamy z miejsca gdzie śpimy(u rodzinki)trochu daleko.moze ktos wie jak sie ma Cierna Voda do miejsca wystawy???:placz:
czy po prostu jadąc na wystawe pytać o INCHEBA Centrum???

pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Incheba jest dokładnie po prawej stronie głównej trasy przelotowej na Wiedeń, a więc kierując sie na Wiedeń, jak tylko zobaczysz duże centrum handlowe po prawej, zobaczysz tez obiekty Incheby i na jakieś 2 km orzed nimi odbijasz na równoległa dorgę /po prawej/ dojazdową do owgo centrum hand, i dalej dojedzesz ta droga do Incheby, to wszystko jest widoczne jak na dłoni, ważne aby nie przeoczyć owego cenrum hand, bo to jest mniej wiecej wysokośc, na jakiej nalezy szukac odbicia w prawo na Dog Show, ale ogólnie kierunek na Wiedeń.
My wyruszamy jutro ok 12,00. No to powodzenia Polacy, do zobaczenia na Inchebie:multi: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...