Jump to content
Dogomania

Łódź, ZJAWISKOWA SUNIA O CHABROWYCH OCZACH zostaje na zawsze w domku tymczasowym


Aaliyah1981

Recommended Posts

  • Replies 239
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='julia.zuzanna']dzisiaj rano (czy wczoraj) chaberka została wzięta do domu, niestety... okazało się, że nie spodobała się dziadkowi, że on jednak nie chce psa (a specjalnie wysłał po psa do schroniska wnuka) i suczka wróciła po południu do schroniska... :shake:
nie mam słów na to[/quote]

nie no nie komentuje albo zkomentuje sqrw...szkoda slow:angryy:


moriaa jednak trzeba zabrac sie tak jak piszesz za ogloszenia tylko z ta poprawka ,ze daja je wolontariuszki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saskia']Sunia się spodobała, ale to nie to:shake:

Zachwycili się rudaskiem, którego zdjęcie wkleiłam na ogólne forum[/quote]
potem spodoba sie inny i rudasek pojdzie w odstawke nie no tacy ludzie to juz raczej psa nie powinni miec:angryy: ..tak sobie mysle oddam moje bo mi sie wlasnie sunia chaberek podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

No nie komentować nie będę, ale to dla Chaberka lepiej, że nie będzie u takiego dziada, co zmienia decyzję, nie wiadomo czy za tydzień nakarmiłby psa, bo może by mu sie odwidziało.
Tylko dziwię się ludziom, że nie ustawia się po Nią kolejka :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']potem spodoba sie inny i rudasek pojdzie w odstawke nie no tacy ludzie to juz raczej psa nie powinni miec:angryy: ..tak sobie mysle oddam moje bo mi sie wlasnie sunia chaberek podoba ;)[/quote]

Bez przesady, mają po prostu swój typ i takiego psa szukają. Nie widzę w tym nic złego

Link to comment
Share on other sites

Saskia ,a moze pogadac z tym panem co by sam do schronu podjechal,ewentualnie mozna by go bylo jakos tam dowiezc bo tak na oko,ze zdjecia to troche trudno psiaka zaadoptowac.Jesli faktycznie jest to jakas szansa na domek dla ktoregos biedaka to moze mu to jakos wytlumaczysz i sie z nim umowic w schronie i pomoc w wyborze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moriaaa']Naprawdę prześliczna.
Tak sobie pomyślałam ,że może trafić do ludzi z trochę innej strony i porobić ogłoszenia typu "oddam psiaka w dobre ręce" które porozwieszałabym na pawilonach,przestankach itp. Nie każdy ma dostęp do netu więc może spróbować też inną drogą poszukać przyszłych właścicieli.[/quote]

To dobry pomysł i w miejscowej prasie. Mogą miec darmowe ogłoszenia dla psów znalezionych. Internet i Dogo to tylko dla nielicznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...