Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a wczoraj do domku poszla Anetka :)
i trafila Orka - cudna labradorka!!! ale mamy nadzieje, ze jest CZYJAS! i ze domek sie po nia szybko zglosi.

w sobote jedzie do domkow 5 chlopakow - Ares, Julian, Konradek, jamnik Icek i Kajtek :)

Edited by Ilonajot
Link to comment
Share on other sites

nie mogę wyjść z podziwu............
kierownik Promyka na moją pisemną prośbę zgodził się na ogłaszanie zwierząt....także wkrótce znowu ruszam z ogłoszeniami i mam ogromną nadzieję, że dzięki temu kilka psów opuści schronisko.....

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

tak, mam maila o takiej treści
poszliśmy niejako na kompromis - będę kierownikowi wysyłać treść ogłoszeń do autoryzacji
ale bardzo się cieszę, że przychylił się do mojej propozycji
już wczoraj wysłałam pierwsze 15 psów, teraz czekam na zatwierdzenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']tak, mam maila o takiej treści
poszliśmy niejako na kompromis - będę kierownikowi wysyłać treść ogłoszeń do autoryzacji
ale bardzo się cieszę, że przychylił się do mojej propozycji[/QUOTE]

no tak samo jest np w schronie w Sopocie - kierownik autoryzuje ogloszenia i po sprawie! Super, bardzo sie ciesze dla Promykowcow :)

Link to comment
Share on other sites

wczoraj niespodzianka, przuszła wielka paczka a w niej WAGA dla zwierząt :)
dziękujemy bardzo, bardzo
to na prawdę bardzo wielki dla nas podarunek, marzy mi się abyśmy mieli gabinet weterynaryjny taki z prawdziwego zdarzenie tzn wyposażony i zaczeliśmy właśnie wyposazać dzieki Wam, super jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']wczoraj niespodzianka, przuszła wielka paczka a w niej WAGA dla zwierząt :)
dziękujemy bardzo, bardzo
to na prawdę bardzo wielki dla nas podarunek, marzy mi się abyśmy mieli gabinet weterynaryjny taki z prawdziwego zdarzenie tzn wyposażony i zaczeliśmy właśnie wyposazać dzieki Wam, super jeszcze raz bardzo dziękuję :)[/QUOTE]

ale fajnie :) dziekujemy ciotce Seci za zorganizowanie calej akcji :)

Link to comment
Share on other sites

Olenko bardzo się cieszę, że waga doszła do schroniska. W takim razie proszę o potwierdzenie na wątku Dejzi. To była kaska, która po niej została.Chciałabym się z niej rozliczyć. Może uda się fotkę strzelić i podesłać do mnie a ja wstawię na wątek Dejzuchy :-) Niech się waga nie przydaje do niczego tfu, tfu, tfu. Oby wszystkie wasze zwierzaki zdrowe były :-)

No i przypominam się o fotki i rozliczenie Maciusi, abym mogła na FB wstawić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...