Jump to content
Dogomania

Starogardzkie zwierzaki, prosimy o każdą pomoc i ogłoszenia - Schronisko Starogard Gd


olenka_f

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane, pomocy i ratunku
kolejna bida, trzymana w klatce, tak brudnej, że łapy pies nie ma gdzie postawić, mega chore uszy, chudy i bez wody ( no tu już ciocia Itske zaczeła dbać), wszelkie rozmowy z właścielką kończą się: "a to ją uspać trzeba", pies zaniedbany, głodny, brudny i bity
młoda suka niestety w typie astka, ale bardzo przyjazna, niekonfliktowa, moje wredne małe ją gonią,
chcialam wezwać weta, na wlasny koszt, do tych uszu, ale właścicielka nie wpuści, nic nie robi z tym psem, tylko mi grozi, że uśpi, bo pies chory (uszy), a ona nie ma czasu
mam trzy swoje, do czwartego "mordercy" wioskowego :-) chodzę, piątego nie ogarnę nawet już finasowo, zeby stale dożywiać, na dodatek jestem teraz po operacji ręki i nawet bidulce nie posprzątam
co robić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']Pchelka i Garfild poszli dzis do domku :)[/QUOTE]

no w końcu wiem, co się dzieje z moją słodziutką pchełką!
pytałam już na wątku Karwii, ale moje pytanie musiało zostać przeoczone.
pchełka bardzo zapadła mi w pamięć! ilekroć widziałam jej ogłoszenia żałowałam, że nie mogę sobie pozwolić na psa....
cieszę się, że została adoptowana! mam nadzieję, że trafiła do dobrych ludzi....

dziewczyny, macie śliczne psy! ja też swoje regularnie ogłaszam, staram się, aby zawsze były na pierwszej, ale bardzo rzadko ktokolwiek się zgłasza....a moje też są kochane i urocze...

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie z Karwia to jest jedna wielka niewiadoma ... ostatnio Ola opowiadala, ze nawet byli ludzie po Karwie w schronisku. Chcieli ja zabrac do domu. A Karwia po prostu zaparla sie i ni hu hu :( Nawet ponoc schwycila za reke kogos z tej nowej rodziny w ramach protestu ...
wiec nie wiadomo, czy ja tak naprawde oglaszac. Ona sie tam zadomowila na dobre. Kocha Ole ponad wszystko! Karwia jest 16=letnia staruszka, nie wiadomo czy taka zmiana wyszlaby jej na dobre

Link to comment
Share on other sites

co do Karwi
dziś miała operacje, miała byc o 15 a była o 19 a nawet po , nie mam wiadomości jak i co, nie dzwonie bo może jeszcze trwać operacja , podobno ok 2 godzin nawet
gdyby coś się złego działo dostałabym od razu telefon, więc jest oktzn żyje.
Karwi wypadła wczoraj cewka moczowa, wet ją wsadziła ale wypadła znów, na pewno przy wsadzaniu wet wyczuła masę guzów, cewka wypada na skutek hormonów i to że teraz będzie zrobiona nie zmiania faktu że jak ją nie wysterylizuje znów się powtórzy, czeka babinke jeszcze jedna operacja
ja mam nadzieje że będzie dobrze, ale uprzedzali że może być cholernie źle :(

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam kurrrrrrrrrrrr pochwa to wypadła
usuneli twór wielkości figi wielkiej, dalej na ściankach mega dużo guzków nieoperacyjnych bo tak jakby kaszą wysypać
wybudziła się , parametry w normie, niestety przez całą operacje trzeba było Karwunie stawiać do pionu bo im zchodziła przez bardzo spadające tętno
powiedzieli że jak do rana będzie dobrze to będzie dobrze

sory za błędy ale wiecie jak ja zobaczyłam że jej coś wypada z tyłka to narobilam takiego wrzasku że dwóch kolegów zwiało bo nie iwdzieli co chce im zrobić
ona jest taka moja i nie ukrywam , że nerwy mi puszczają

Link to comment
Share on other sites

no akurat teraz jakis taki dobry czas :) ale nie zawsze tak jest. chociaz schronisko w Starogardzie ma 86% adopcji!

a co do Promyka, to mysle, ze oni tam sie w ogole nie staraja o adopcje! ostatnio mialam na tymczasie suczke ze Starogardu. poszla u mnie po dwoch tygodniach do fajnego domku. Na Zaspe. Panstwo chcieli zaadoptowac z Promyka, byli nawet ze swiezo kupiona obroza i smycza - i co? i wrocili z niczym. bo pracownik sposrod ponad 400 psow nie umial im doradzic NIC! Nic nie wiedzial o zadnym psie! A przynajmniej tak utrzymywal. A oni nigdy nie mieli pieska i chcieli jakas spokojna mniejsza sunie i chcieli, zeby im doradzic ...

super, ze dzialacie tam jako wolontariat! ze robicie ogloszenia itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŚWIAT']Nowe szczylki Basco i Dragon ogłoszone osobno na Trójmieście, Tablicy, Morusku i Cafeanimal, ich zdjęcia do zbiorczych też dodane.[/QUOTE]
pieknie! bardzo dziekujemy :)
do domku poszly Andzia i owczarzyca Blanka :) mozna zdejmowac ogloszenia ...
Karwia cala po operacji, juz jest w schronisku. Czuje sie bardzo dobrze :)
Niestety ma guzy rozsiane po calej pochwie, niestety zlosliwe ... Trzeba bedzie ja za cztery tygodnie sterylizowac, bo to sprawa hormonow.

Edited by Ilonajot
Link to comment
Share on other sites

dziś przyjechały do nas 3 sunie, Animalsi zabrali psy chowane w chlewie i nie wypuszczane na dwór, karmione paszą dla świń i zresztą mieszkały razem ze świnkami. Dziewczynki są bardzo bardzo wysraszone, jeszcze nie mają imion, jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olenka_f']dziś przyjechały do nas 3 sunie, Animalsi zabrali psy chowane w chlewie i nie wypuszczane na dwór, karmione paszą dla świń i zresztą mieszkały razem ze świnkami. Dziewczynki są bardzo bardzo wysraszone, jeszcze nie mają imion, jakieś pomysły?[/QUOTE]

Bójka, Bajka i Brawurka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...