Jump to content
Dogomania

Suczka husky zagryzła 2 owce. Pilne!!!!


Recommended Posts

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Nieudany prezent, suczka husky w wieku 2 lat mieszkająca obecnie na wsi pod Lublinem zagryzła dzisiaj 2 owce. Jeśli nie znajdzie domu do niedzieli ....

[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4589/forsiasta.jpg[/IMG]


Kontakt do właściciela - 501755672.
Dowóz w dowolne miejsce w kraju.[/QUOTE]

Jakos nie chce mi sie w to wierzyc...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Jakos nie chce mi sie w to wierzyc...?[/QUOTE]
Poszukaj wcześniejsze moje posty. Ogłaszałem już tę suczkę, do tej pory zagryzała kury. Dzisiaj stało się to co się stało. Właściciel musi się jej pozbyć. Co z nią zrobi jak nie znajdzie domu którego szuka jej od pół roku?

Bardzo proszę o ogłaszanie jej gdzie się tylko da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szybszy_od_dylizansu']Poszukaj wcześniejsze moje posty. Ogłaszałem już tę suczkę, do tej pory zagryzała kury. Dzisiaj stało się to co się stało. Właściciel musi się jej pozbyć. Co z nią zrobi jak nie znajdzie domu którego szuka jej od pół roku?

Bardzo proszę o ogłaszanie jej gdzie się tylko da.[/QUOTE]
Przepraszam,nie czytalam Twoich wczesniejszych postow. Odszukam i dokladnie przeczytam. Trudno bedzie oddac ta sunie z takim problemem zagryzania...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Ciężka sprawa z domami dla husky, a ta sunia potrzebuje przede wszystkim dobrego szkolenia, w Lublinie jest też zoopsycholog Dariusz Ornal może pomógłby w wychowaniu suni i mogłaby zostać w swoim domu.[/QUOTE]

Wiec moze warto zadzwonic do tych wlascicieli i to im zaproponowac...?? Bo niedziela juz jutro i szkoda,zeby sunia trafila do schroniska...Nie przyjmuje innej gorszej opcji,co wlasciciel zrobi z ta sunia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niebieska713']Wiec moze warto zadzwonic do tych wlascicieli i to im zaproponowac...?? Bo niedziela juz jutro i szkoda,zeby sunia trafila do schroniska...Nie przyjmuje innej gorszej opcji,co wlasciciel zrobi z ta sunia...[/QUOTE]
Byłam przekonana,że masz kontakt z opiekunami suni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...