Jump to content
Dogomania

Suczka Husky w schronisku w Głownie - wysterylizowana, ruda, niebieskooka


SZAMAN

Recommended Posts

Mi się podoba Luna (ze względu na oczy :) ) i Dasti.
Widzę że większości podoba się imię Dasti, więc niech będzie :)

Dora, ona ponoć nie akceptuje psów, tj. jest zazdrosna o człowieka i może się rzucić... Ja nigdy nie widziałam jej "w akcji", ale jak w przytulisku tak mówią, to widocznie tak jest. Nie wiem więc czy zgadzałaby się z psem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Romka']Dziewczyny z Głowna co to za opóznienia napiszcie jak przebiegaja rozmowy z przytuliskiem.Przecież nie musicie tam byc wystarczy zadzwonić.Dasti ma szanse na dom tymczasowy a potem byc może stały.[/QUOTE]
Nika gadała z przytuliskiem ,czekamy więc na nią...
Ja tylko mogę powiedzieć ,że dziś do przytuliska trafiło jeszcze coś jednego huskopodobnego - dla niego też pilny DT !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Borówka16']Nika gadała z przytuliskiem ,czekamy więc na nią...
Ja tylko mogę powiedzieć ,że dziś do przytuliska trafiło jeszcze coś jednego huskopodobnego - dla niego też pilny DT ![/QUOTE]

Zdjęcia dziewczyn!,Może trzeba podszkolić panią ze schroniska ,żeby robiła zdjęcia.Każdy ma chyba jakis aparat w domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Zdjęcia dziewczyn!,Może trzeba podszkolić panią ze schroniska ,żeby robiła zdjęcia.Każdy ma chyba jakis aparat w domu?[/QUOTE]

Na miejscu mają przecież fajnego fotografa :)

To jest nowa sunia :

[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/8384/nowahasia3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5625/nowahasia5.jpg[/IMG]


Dora, przytulisko powiedziało żebyś się z nimi skontaktowała w sprawie Hasi, chcą bezpośrednio z Tobą uzgadniać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Nika daj jej jakis imię!Jak pomysle ,ze siedzi w takim brudnym i bardzo małym boksie to szlag mnie trafia![/QUOTE]

Mi do niej pasuje [B]Luna[/B]...
Porobię jej za chwilę ogłoszenia, może ktoś się znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dora zobacz jaka piękna jest ta druga suczka![/QUOTE]

I pilnie do zabrania... Przeżywa pobyt w boksie, piszczy, skomli :(

A Hasia dzisiaj wylegiwała się na słoneczku, ja dopiero teraz zobaczyłam że ona bardzo kuleje na tylną łapkę... Nie wiem czy to ją boli, ale dobrze byłoby jakby jej tą łapkę przebadał wet.

[IMG]http://img709.imageshack.us/img709/3599/ociaknaurodziny367.jpg[/IMG]

[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6617/ociaknaurodziny368.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pokazałm tę drugą suczkę dziewczynom od psów północy na wątku Lando z Olkusza.Pies jest w hoteliku u Jamora,piękny i niezależny .Na watku, jest duzo dziewczyn,które kochają takie psiaki.Z tego co widze na razie nikt nie interesuje się druga suczką.

Link to comment
Share on other sites

Nie moglam sie dodzwonic do tej Pani w sprawie rudej suczki, jutro znow bede probowala, nadal mamy wolne miejsce dla niej...wypytam od razu o ta druga sunie....ale generalnie potrzebne mi sa jakies info od osoby ktora ma z nia kontakt

Link to comment
Share on other sites

Juz wszystko wiem, sytuacja opanowana ...generalnie mam potencjalne 2 domki dla suni, ale jak nie wypala te adopcje to zabieramy sunie na hotel..dogadalam sie z Pania Zofia, wiec teraz musicie poczekac chwile az sie wszystko wyjasni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']Juz wszystko wiem, sytuacja opanowana ...generalnie mam potencjalne 2 domki dla suni, ale jak nie wypala te adopcje to zabieramy sunie na hotel..dogadalam sie z Pania Zofia, wiec teraz musicie poczekac chwile az sie wszystko wyjasni[/QUOTE]
Świetnie a co z tą drugą suczką ,tą szarą?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny powoli...w calej polsce w schronach siedza hasiory, nie jestesmy wstanie pomoc wszystkim od razu....
ale mam dobre wiesci, suczka nie jedzie do hotelu tylk od razu do nowego domku :multi::multi::multi::multi::multi:
a ta druga sunia tez sie zajme , tylko jak cos wiecie o niej to napiszcie pare slow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dora']Dziewczyny powoli...w calej polsce w schronach siedza hasiory, nie jestesmy wstanie pomoc wszystkim od razu....
ale mam dobre wiesci, suczka nie jedzie do hotelu tylk od razu do nowego domku :multi::multi::multi::multi::multi:
a ta druga sunia tez sie zajme , tylko jak cos wiecie o niej to napiszcie pare slow[/QUOTE]
Dora,świetne wieści!Pytam tylko dlatego,że byłam w tym przytulisku.Masakra!Choć ludzie którzy zajmują się zwierzętami kochają je.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...