Jump to content
Dogomania

"Nowy" Royal Canin gorszy od "podróbki"!


ArchiveDB

Recommended Posts

Witam!

Mój pięcioletni doberman, całe życie karmiony Royalem przestał go jeść!

Wymieszałem mu prawdziwy, stary, z tym nowym, to zaczął wyjadać kawałki starego a nowego nawet nie tyknął. Zjadł dotąd jedną miskę, bo po 3 dniach postu musiał być mocno głodny i dostał od razu rozwolnienia.

Co to za jaja?

[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/2360/royalcaninsucks.jpg[/IMG]

Można to jakoś reklamować?

Przeraziło mnie najbardziej to, że całe te pierdzielenie o podróbkach chyba jest na wyrost, bo moim zdaniem to nie podrobiona a importowana karma. Otóż... Wg wytycznych Royal Canin, ta ciemniejsza, lepsza karma, którą chce jeść mój pies (i która wygląda i smakuje IDENTYCZNIE jak normalny Royal - wiem, bo sam próbowałem :)) jest PODROBIONA, po lewej worek z nową, po prawej mój stary:

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/197/img5396x.jpg[/IMG]

O co w tym wszystkim chodzi? Już pchnąłem list do Royala z linkiem do tego właśnie tematu, ciekaw jestem jakie przyjmą stanowisko.

:/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

[quote name='A priori'][url]http://www.dogomania.pl/threads/182612-Podróbki-karm-ostrzezenie-RC[/url][/QUOTE]


Nie jest to prawda to żadna chińska podróbka Royal Canin Polska walczy z produktami Royal Canin z innych krajów europejskich np. Francji jak to sprawdzić ? jeżeli masz worek karmy z Francji i zadzwonisz do Royal Canin Polska podając wszystkie oznaczenia na worku nie dostaniesz informacji, że to podróbka tylko że to produkt nie produkowany ani importowany przez nich jeżeli zapytasz z jakiej fabryki jest dany worek też nie odpowiedzą, gdyż myślenie konsumentów, że to podróbka jest korzystne dla polskiego dystrybutora i producenta. Nie dajcie się nabrać, to royal Canin Polska wprowadza ferment!!!! Nie jest to prawda że MUSI być w papierowym worku fabryka FR produkuję również w foliowych jaki i papierowych workach .Mój pies od roku jest na RC zawsze kupowałam worki gdzie były ciemne krążki (worki były foliowe (lub papierowe) z chińskim napisem…) jednak ostatnio mąż kupił worek gdzie znajdowały się jasne krążki, zaniepokojona zaczęłam dociekać co jest grane??? Okazało się że dany worek jest z fabryki RC Polska ot takie różnice. Moje dociekania skończyły się na wizycie u prezesa jednej z dużych hurtowni przedstawiono mi wszystkie szczegóły i dokumentację i chcecie mi wierzyć lub nie … NIE SĄ TO PODRÓBKI Prostym językiem jest to konflikt pomiędzy Polską a Francją czy Niemcami …..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No dobrze, ale gdzie w takim razie kupować Royala, żeby mieć pewność, że to karma z dobrego źródła? Weterynaryjny u weta, a zwykły? Interesuje mnie Medium Sensible. Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat, bo straszne zamieszanie z tymi podróbami się zrobiło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='murakami']No dobrze, ale gdzie w takim razie kupować Royala, żeby mieć pewność, że to karma z dobrego źródła? Weterynaryjny u weta, a zwykły? Interesuje mnie Medium Sensible. Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat, bo straszne zamieszanie z tymi podróbami się zrobiło...[/QUOTE]
He he , A Meduza to w obronie podrób pierwszy post swój napisała.
Chińczycy podrabiają wszystko.Jeśli to nawet nie podróba, to możemy być pewni że podróby karm się pojawią , prędzej czy później.Żądza zysku jest niedoopanowania ;((
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mialem ten sam problemJak dzwonilem do Rc toPani za kazdym razem kazala mi dyktoweac numer seryjny z worka i za kazdym razem slyszalem odpowiedz iz to nie jest karma produkowana przez ich fabryke:)Karme zawsze biore Z krak vetu lub telekarmy.Jak zapytalem gdzie mam kupic ta karme z ich fabryki to odrzeka,ze od dystrybutora ale nie moze wksazac ktorego:)Wiec wsyztsstkie te karmy sa wpozadku,a wydaje mi sie ,ze koor granulki zalezy od np miesa itp.Gdyby myslec tym tokiem ,ze skosnoocy wszystko podrabiaja to co powiecie o Orijen skoro na nim perfidnie 1/4 worka zajmuja skosnookie znaki?To nie chiny?Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Mialem ten sam problemJak dzwonilem do Rc toPani za kazdym razem kazala mi dyktoweac numer seryjny z worka i za kazdym razem slyszalem odpowiedz iz to nie jest karma produkowana przez ich fabryke:)Karme zawsze biore Z krak vetu lub telekarmy.Jak zapytalem gdzie mam kupic ta karme z ich fabryki to odrzeka,ze od dystrybutora ale nie moze wksazac ktorego:)Wiec wsyztsstkie te karmy sa wpozadku,a wydaje mi sie ,ze koor granulki zalezy od np miesa itp.Gdyby myslec tym tokiem ,ze skosnoocy wszystko podrabiaja to co powiecie o Orijen skoro na nim perfidnie 1/4 worka zajmuja skosnookie znaki?To nie chiny?Pozdrawiam![/QUOTE]

Na rynku są podróby rc dlatego też sprzedaż karm weterynaryjnych zostanie wycofana z internetu. Poza tym worki były oryginalne tylko sama karma podrabiana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Gdyby byla podrabiana to worki w pierwszej kolejnosci.A poza tym wtedy numery by sie zgadzaly gdyby te worki byly oryginalne.Tak wiec podrobiona karma rc od oryginalnej rozni sie tym,ze nie jest wyprodukowana w Polsce.Nie biore tutaj pod uwage karme na wage bo to to juz kazdy na wlasna odpowiedzialniosc kupuje.Pzdr[/QUOTE]

No właśnie nie i na tym polegał cały myk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Gdyby myslec tym tokiem ,ze skosnoocy wszystko podrabiaja to co powiecie o Orijen skoro na nim perfidnie 1/4 worka zajmuja skosnookie znaki?To nie chiny?Pozdrawiam![/QUOTE]

No niestety, podrabiają wszystko.Perfumy,ciuchy , zegarki,rakiety do tenisa, samochody, piły spalinowe Stihla,lekarstwa.
I nie jest wyznacznikiem ile m-sca na opakowaniu zajmują chińskie znaki.
To jest zjawisko lawinowe i będzie ono narastać :((
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daderma']No niestety, podrabiają wszystko.Perfumy,ciuchy , zegarki,rakiety do tenisa, samochody, piły spalinowe Stihla,lekarstwa.
I nie jest wyznacznikiem ile m-sca na opakowaniu zajmują chińskie znaki.
To jest zjawisko lawinowe i będzie ono narastać :((
pozdrawiam[/QUOTE]

Wiec pozostaje jesc "NIC":)Tej karmy napewno nie podrabiaja bo jej poprostu nie ma, ajesc sie chce:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Autodiagnostyka']Wiec pozostaje jesc "NIC":)Tej karmy napewno nie podrabiaja bo jej poprostu nie ma, ajesc sie chce:)[/QUOTE]

A co? Myślisz że jak Ci konsultantka powiedziała, że nie ma podróbek to nie ma? A co ma gadać? Tak proszę Pana są podróbki. Przecież wiadomo, że sprzedaż od razu by spadła bo ludzie obawiali by się szajsu. Może sam jesteś dystrybutorem i dlatego tak bronisz rc?

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś kupowałam w telekarmie, dzwoniłam do RC i potwierdzili współpracę z tym sklepem. Od 2 lat zamawiam kupuję z klubu royala i powiem szczerze , że w ostatnim czasie co worek, to w środku inny kolor i inna lepkość. Obecnie mam dylemat trainer czy acana , na ten moment wygrywa trainer, ponieważ może być bez kurczaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']A co? Myślisz że jak Ci konsultantka powiedziała, że nie ma podróbek to nie ma? A co ma gadać? Tak proszę Pana są podróbki. Przecież wiadomo, że sprzedaż od razu by spadła bo ludzie obawiali by się szajsu. Może sam jesteś dystrybutorem i dlatego tak bronisz rc?[/QUOTE]
Przeczytaj uwaznie to co wyzej napisalem.Wlasnie konsultanka powiedziala ,ze karma kupowana przezemnie nie jest produkowana przez RC!!!A karme kupuje zawsze w telekarmie lub krakvecie..Ja rzeczywiscie pomyslalem nie zastanawiajac sie ,ze padlem ofiara oszustwa....Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...