Jump to content
Dogomania

ASTOR z Fabryki Psów FCI


Havany

Recommended Posts

Skoro jest w galerii i Arabella i Aferka to nie może zabraknąć Astorka.
Astorek zostaje z nami. Był już zarezerwowany ale nowa nabywczyni musiała zrezygnować z powodów rodzinnych a my za bardzo się do niego przyzwyczailiśmy. Poza tym jest tak piękny i sympatyczny, że to sama przyjemność mieć takiego wesołego psiaka. Astorek ma zupełnie inny charakter niż jego siostrzyczki z piekła rodem. Jest bardzo grzeczny, posłuszny i spokojny.
Zapraszam wszystkich do galerii ASTORA.

[IMG]http://i40.tinypic.com/5k2g79.jpg[/IMG]
[URL]http://i40.tinypic.com/5k2g79.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy znacie hodowlę hawańczyków z Francji, nazywa się TOUR DE SENLIS - okazało się, że maja prawie identycznego hawańczyka jak nasz Astorek. Też biały z czarną główką i małą czarną plamką na boku - po prostu bliźniak. Widziałam tego psa już w wieku dorosłym, wygląda świetnie. Mam nadzieję, że mój Astorek też taki będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']Nie wiem czy znacie hodowlę hawańczyków z Francji, nazywa się TOUR DE SENLIS - okazało się, że maja prawie identycznego hawańczyka jak nasz Astorek. Też biały z czarną główką i małą czarną plamką na boku - po prostu bliźniak. Widziałam tego psa już w wieku dorosłym, wygląda świetnie. Mam nadzieję, że mój Astorek też taki będzie.[/QUOTE]
A ta hodowla TOUR DE SENLIS ma strone www ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']No, generalnie jak już jesteś hodowcą to raczej masz kilka psów. Sama noszę się z zamiarem kupna jeszcze jednej suczki.
Ciągle szukam..[/QUOTE]
No to ja wiem :) Sama szukam jeszcze jednego psiaka i suni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havany']W rejonie gdzie mieszkasz masz dwie hodowle naprawdę godne polecenia: z Przemożnej Chętki i White Pearls of Madagascar.
Jeżeli chcesz dobrego hawańczyka to radzę tam się udać.[/QUOTE]
Myślałam o hodowli White Pearls of Madagascar lub Mecyje ,Z Przemożnej chetki tez biore pod uwage no i Białe Bursztynki tylko nie chciałabym zeby wszystkie psy były z BB :) jeszcze mysle mam czas :)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli nie chcesz dalej jechać a chcesz hawańczyka z dobrej hodowli to powinnaś wybrać z Przemożnej Chętki, White Pearls mają piękną sukę ale z tego co wiem, mają dość wysokie ceny. W Przemożnej Chętce kupisz pięknego, zdrowego psa, po doskonałych rodzicach i w przystępnej cenie.
Patrz na mego Bolka - jest po prostu piękny i świetnie rokuje wystawowo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...