Jump to content
Dogomania

Parys ze schronu rok spędził w psim niebie u ZuziM, za TM :(


kaja555

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a czy Parys ma avatarek? może ktos mu zrobi? bo chetnie go bede dalej na dogo pokazywała :D
na razię moge tylko podnosić i allegro zaoferować dla Paryska,jezeli sie zgadzacie dajcie znac na pw,odwiedzam tyle psiaków ze czasem zapomni sie wejśc do drugiego :)
Parysek zasłuzył na domek,długo w schronie siedzi,taki zwykły burek to szans duzych nie ma po prawdzie,
nie dajmy mu zgasnąć ,on zasłuzył sobie na długie i piekne zycie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Ja jestem za :) a na dowód tego że Dogomania ma dobry wpływ na zdrowie i pomaga wyjść z nałogów rezygnuję z 2 tabliczek czekolady (moj najwiekszy nałóg) :eviltong: i dorzucam Paryskowi 5zł do mojej deklaracji, czyli w sumie 15zł. I zaraz zrobie przelew żeby już nikomu nie przyszło do głowy zostawiać Paryska w schronie :mad:[/QUOTE]

Dzięki!!!:multi: Plicha, jak zawsze, z nami w fanklubie tyszaków...:lol:

... czyli Paryskowi [FONT=Arial Black]brakuje już tylko 160 złotych...:lol:[/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]Kaja, gdy się pojawi, będzie zaskoczona...:crazyeye:[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]I pewnie zaraz zmieni sumę w tytule na mniej odstraszającą...;)[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]Zazdroszczę jej tej roli...:lol:[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]PS. A szczęśliwsza mina Paryska powinna być dla nas słodsza niż czekolada...:evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']ja skromnie...podniosę :)[/QUOTE]




[quote name='Lolalola']no to jestem i ja!!!Witaj Parysku:)postaram sie wygrzebac w lipcu choc pare groszy!!![/QUOTE]

Witamy i dziękujemy za przybywanie, wspomaganie i podnoszenie...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Nie da się ukryć że Parysek pomaga nam walczyć z nałogami:evil_lol:. Agata rezygnuje z papierosów, ja z lodów, Plicha z czekolady :multi::multi::multi: Cz ktoś jeszcze może dla Paryska z czegoś zrezygnować??????????[/QUOTE]


ja mogłabym już zrezygnować co najwyżej z jedzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enge']Więc zróbmy jeszcze większą niespodzianke, oferuje 10 zł miesięcznie na dobry początek mojej obecności na forum :lol: I tym sposobem potrzeba jeszcze "tylko" 150 zł[/QUOTE]

Dziękujemy Serdecznie, Enge!!!:multi:

Cieszymy się, że dobry początek był u Paryska i niech będzie to dla niego dobry znak...;)

Dziękuję Wszystkim też za zainteresowanie wątkiem!!!:lol:

[FONT=Arial Black]150 złotych do uzbierania to już naprawdę bliżej niż dalej!!!:multi::multi::multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lolalola']no to jestem i ja!!!Witaj Parysku:)postaram sie wygrzebac w lipcu choc pare groszy!!![/QUOTE]
Danka mi link podesłała.. więc jestem...:):)
Ja podobnie.. wyskrobię cosik na dziadziunia w lipcu, teraz nie dam rady. Jakbym zapomniała to nie krygować się proszę, tylko dawać kuksańca:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RenW']Danka mi link podesłała.. więc jestem...:):)
Ja podobnie.. wyskrobię cosik na dziadziunia w lipcu, teraz nie dam rady. Jakbym zapomniała to nie krygować się proszę, tylko dawać kuksańca:diabloti::diabloti:[/QUOTE]


to już ja ci przypomnę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zdrapka']Zapisuję wątek. Niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc, a i zrezygnować nie mam już z czego ....[/QUOTE]

Witamy i Cieszymy się!!!:lol: Nie zrezygnuj w każdym razie ( bardzo prosimy) z bywania u Paryska i trzymania za niego kciuków.:lol: Sama obecność na wątku też ważna...;)
Im więcej nas, tym lepiej...:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']ja mogłabym już zrezygnować co najwyżej z jedzenia :)[/QUOTE]
Ja podobnie.. już i tak dwa posiłki jadam.. oszczędzam na czym się da.. już prawie w ascezie i całkowitej abstynencji żyję..:evil_lol::diabloti::diabloti: Ale muszę przyznać oszczędzić się da i to dużo, używki można okroić, nałogi wyrugować, prasę ograniczyć znacznie w końcu jest net, rozmowy telefoniczne ukrócić, na fryzjerze oszczędzić..do mnie przychodzi na przykład zaprzyjaźniona koleżanka - fryzjerka (no stylistka niech jej będzie:cool3:) i bierze połowę tego co w salonie...można wiele upatrywać możliwości cięć finans.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black]Brakuje już tylko 150 złotych deklaracji!!![/FONT]
[FONT=Arial Black][/FONT]
[FONT=Arial]150 osób - każdy po złotówce[/FONT]
[FONT=Arial]I Parysek jedzie do Zuzi w taksówce!!!*[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]* i to darmowej - dzięki Nikusiowi!!!:lol:[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE'][FONT=Arial Black]Brakuje już tylko 150 złotych deklaracji!!![/FONT]

[FONT=Arial]150 osób - każdy po złotówce[/FONT]
[FONT=Arial]I Parysek jedzie do Zuzi w taksówce!!!*[/FONT]

[FONT=Arial]* i to darmowej - dzięki Nikusiowi!!!:lol:[/FONT]

[/QUOTE]
No Parysku coraz blizej celu:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img240.imageshack.us/img240/1757/parys3cd2.jpg[/IMG]

[FONT=Arial Black]Parysie bojowy,[/FONT]
[FONT=Arial Black]Po co Ci Helena...[/FONT]
[FONT=Arial Black]Pomóż Paryskowi[/FONT]
[FONT=Arial Black]Na hotel uzbierać!!!:evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...