Jump to content
Dogomania

Cud narodzin!


Ejka

Recommended Posts

Witam,
piszę z porzyczonego NIKA, bo nie mam w pracy hasła do dgm :oops:

Piszę na prosbę Magdy, która właśnie przeźywa cud narodzin szczeniąt po Kronosie i młodziutkiej Venusce. Prosi wszystkich o trzymanie kciuków za maleństwa i mamusię :-). narazie dzielnie się wszyscy spisują i już na świecie są 2 srebrniutkie maluszki.

Pozdrawiam
Żaneta
również trzymająca kciuki

Link to comment
Share on other sites

Urodziły się 3 szczeniaczki - wszystkie czarno-srebrno-białe, wręcz identyczne w umaszczeniu, w budowie podobne. Dwie dziewczynki i jeden chłopczyk, całe towarzystwo niezwykle ruchliwe i żwawe. Wenuska czuje się super, wizyta u weta potwierdziła, że wszystko odbyło się prawidłowo i że na świat wydała tyle, ile nosiła w brzuchu.

W związku z tym, że miot jest inbredem, szczeniaczki nie będą rozprowadzane.

Pzdr i dzięki za kibicowanie, a szczególne słowa uznania dla Magdy, która dzielnie odebrała cały miot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']W związku z tym, że miot jest inbredem, szczeniaczki nie będą rozprowadzane.[/quote]

Co to znaczy, ze nie będą rozprowadzane?? Znaczy, ze zostają w hodowli, czy, że wogóle ich nie będzie:crazyeye:, a może co będzie, to będzie :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Moze u nas też się zdarzy cud narodzin, zobaczymy jak poniźsi sie spisali ;)

[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/6776/sh15gu.jpg[/IMG][/quote]


Popieram kireunek - nazwijmy go umownie, przy całej świadomości pochodzenia Tovika- "zza Karpat" - żadki to kierunek ostanim czasem, wobec psów zza innych gór.
__________________

Link to comment
Share on other sites

Powinnaś jeszcze doprawić im takie świetliste miecze, to wyglądały by jak postacie z Gwizdnych Wojen. Lord Wader i te sprawy, wiesz co co chodzi... to w związku z tą zielonkawą poświatą i ich imionami, doskonale współgrającymi z tymi klimatami :-)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jestem chwalipiętą i chcę się podzielić z Wami nowinkami. Dzisiaj od rana bawię się w położną :lol:.
MAmy już 3 dziewczynki i 2 chłopców.:loveu:
BAjka zrobiła sobie dłuższą przerwę więc czekamy na resztę maluchów :lol:
pozdrawiam i pędzę zobaczyć co sie dzieje

Link to comment
Share on other sites

brawo a ile miało sie w ogóle urodzic piesków?

[QUOTE]
Cytat:
Napisał(a) [B]HUSKYTEAM[/B]
[I]W związku z tym, że miot jest inbredem, szczeniaczki nie będą rozprowadzane.[/I]


Co to znaczy, ze nie będą rozprowadzane?? Znaczy, ze zostają w hodowli, czy, że wogóle ich nie będzie:crazyeye:, a może co będzie, to będzie :mad:
[/QUOTE]

Też jestem ciekawa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Jestem chwalipiętą i chcę się podzielić z Wami nowinkami. Dzisiaj od rana bawię się w położną :lol:.
MAmy już 3 dziewczynki i 2 chłopców.:loveu:
BAjka zrobiła sobie dłuższą przerwę więc czekamy na resztę maluchów :lol:
pozdrawiam i pędzę zobaczyć co sie dzieje[/quote]

Wspaniale!!! Czekamy na wiecej :p
No i oczywiscie z niecierpliwoscią czekamy na zdjęcia i opis kolorków. Niech się maluchy zdrowo mają :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...