Jump to content
Dogomania

Dexter- Dlaczego???


justy

Recommended Posts

[quote name='justy']Martusia a jak założyć taki wątek? zakładam wątek i opisuję wszystkie najbardziej potrzebujące Psiaki ?[/QUOTE]
Tak... zajrzyj np na watek TTB Szczecin z mojego podpisu albo na watek Schroniska w Szczecinie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183760-Schronisko-w-SZCZECINI*****-czekaj%C4%85-na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87!-Oferty-adopcyjne-ps%C3%B3w[/url].

albo watek zbiorczy psow z TOZu Szczecin:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/185188-Psy-pod-opiek%C4%85-szczeci%C5%84skiego-oddzia%C5%82u-TOZ.-W%C4%85tek-zbiorczy[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rita60']Myslalam,ze jest wiekszy,taki troche erdelkowaty. Jak sie troche ogarne,to porobie mu ogloszenia.[/QUOTE]
Moze on powinien byc wiekszy ale mu sie nie uroslo skoro wychowal sie w takich warunkach? Dziekujemy za pomoc w ogloszeniach :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justy']Kochani!! jutro umieszczę zdjęcia tych moich psiaków ze Stargardu... Martunia znasz kogoś kto zajmuje się sznaucerami? Megi jest przecudna- jutro sama zobaczysz...[/QUOTE]
Tak, sa na dogomani ludziska od sznaucerow :) Jak tylko umiescisz foteczki pokaze go ciotkom...:)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję w imieniu Dexterka:) A Misiek zaczął wychodzić z budy...Zawsze jak jestem biorę go na długi spacer. I tak się przyzwyczaił ,że gdy się pojawiam najpierw nieśmiało przechyla główkę, potem wychyla ją z budy a potem hyc z budy... i czeka tak fajnie zawijając zadkiem... Dexter był zamknięty, załamany- wystarczyło tak niewiele a zmiany w jego zachowaniu są ogromne.. Boje się myśleć co byłoby gdyby Niuniek znalazł się w prawdziwym domku i miał prawdziwego Pana..

Link to comment
Share on other sites

Dostalam maila w sprawie Dextera...

Witam. Bardzo chętnie przyłączam sie do inicjatywy pomocy dla Dextera. Na moich stronach internetowych zrobiłem link do ogłoszenia. może trochę pomogę. link można zobaczyć na stronie firmy detektywistycznej w Szczecinie są firmowe ale cel jest szczytny i dlatego moze w ten sposób pomogę. pozdrowienia.

Nie wklejam linku,bo nie chce szerzyc reklamy,ale ogloszenie Dexterka rzeczywiscie jest.
Kto chce zobaczyc wysle lunka na PW:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Dostalam maila w sprawie Dextera...

Witam. Bardzo chętnie przyłączam sie do inicjatywy pomocy dla Dextera. Na moich stronach internetowych zrobiłem link do ogłoszenia. może trochę pomogę. link można zobaczyć na stronie firmy detektywistycznej w Szczecinie są firmowe ale cel jest szczytny i dlatego moze w ten sposób pomogę. pozdrowienia.

Nie wklejam linku,bo nie chce szerzyc reklamy,ale ogloszenie Dexterka rzeczywiscie jest.
Kto chce zobaczyc wysle lunka na PW:razz:[/QUOTE]
Ale fajny pomysl... poposze linka, moze bede szerzyc ta metode dalej :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nikt nie pytał, ja sama ogosiłam go gdzie mogłam, w lokalnych i ogólnopolskich serwisach, stronach adopcyjnych etc.
Dexterem nikt się nie zainteresował, nikt nie pisze, telefon milczy...
A chłopak nadal w schronisku, czeka na swojego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Justyny nie ma, ponieważ cały czas w wolnych chwilach siedzi w schronie.
Dexterek ma chyba zaklepany domek ale na razie nowi właściciele wyjechali i wezmą go po powrocie... Zapytam i napiszę bo nie pamiętam teraz który pies znalazł dom, a który jeszcze nie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka.']Justyny nie ma, ponieważ cały czas w wolnych chwilach siedzi w schronie.
Dexterek ma chyba zaklepany domek ale na razie nowi właściciele wyjechali i wezmą go po powrocie... Zapytam i napiszę bo nie pamiętam teraz który pies znalazł dom, a który jeszcze nie...[/QUOTE]
Rybka napiszcie jak juz bedzie w domku.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...