Jump to content
Dogomania

Pokochalam i jestem szczesliwa ,Poker nie pozwoliła mi odejsc w zapomnienie.


giselle4

Recommended Posts

[quote name='Lucyna']Jeśli będzie problem z transportem to mogę pojechać po maliznę w sobotę pomiędzy 16-17,00 :lol:[/QUOTE]
Bardzo dziekuje
ale trzeba tez zapytac Poker czy jej to odpowiada?
i oczywiscie skorzystam.....taka łakoma jestem:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 852
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']oczywiście ,że odpowiada.
Dziś mam odwiedziny u Miłej jej przyszłego DS i mam nadzieję,że wszystko będzie OK.[/QUOTE]

to suuuper
bardzo prosze o przyjazd po Dusie.....
ja jade z NESKĄ DO GAJKOWA
wiezie nas michelle i juz nie ma mi kto pomoc....
ale zawsze trafi mi sie pomocna ręka.:)
dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']No to super, podacie skąd mam ją zabrać ... :loveu:[/QUOTE]
Dzierzoniow
664 315 852
dogadamy sie
spotkamy sie na stacji CPN-u
to zaraz na wjezdzie do miasta abys nie musiała szukac mnie....
puscisz sygnał i ja przygnam....

Link to comment
Share on other sites

Tak czułam ,że to ten Gajków dlatego spytałam.Jechałybyście niepotrzebnie dokładnie w odwrotnych kierunkach.To co? zmiana marszruty ?
Najlepiej spotkajcie się w połowie drogi i przekażcie psiaki, oczywiście jeżeli Lucynka może.
A może i ja się wybiorę z Lucynką? kto wie, będziemy w kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

no to nie wiem czy jest sens ,żeby Lucynka jechała do Dzierżoniowa w sobotę.Trudno , najwyżej malunia poczeka do niedzieli i ja ją odbiorę z Gajkowa.
Szkoda czasu i paliwa, tak mi się wydaje. Co Wy na to ? oczywiście lucynka może też ją odebrać w Gajkowie i przywieźć do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Niech się giselle wypowie.
Ja mam czas po 15,00 zarówno w sobotę i w niedzielę. Jeśli byłoby problemem zabranie jej w niedzielę razem z Neską, mogę po sunię pojechać w sobotę.
Będzie do zrobienia około 100 km w obie strony, bo będę od tamtej strony miasta do 15,00.
Jeśli dojedzie w niedzielę do Gajkowa, to Poker odbierze ją osobiście, ja będę od rana po drugiej stronie miasta u rodziców.

Link to comment
Share on other sites

giselle, nie ma kłopotów, jak obie piszemy z Lucynką , trochę mało sensowne jest , by jeździć w te same miejsca , traicć podwójnie czas i pieniądze na paliwo.
Jak pisała Lucyna ,ona ma do Gajkowa 5 km , a ja mam 10 km i mogę podjechać po Dusię do Gajkowa, jeżeli Wy ją możecie zabrać razem z neską.Chyba ,że to jest jakimś problemem dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...