Jump to content
Dogomania

"dalmatyńczyki całego kraju łaczcie się"


Kika

Recommended Posts

Myślałam aby stronkę zrobić w czasie przerwy świątecznej, ale po Nowym Roku będę miala modernizację kompa i nie chcialam stracić jakiś plików :-? A z kolei na całe ferie wyjezdzam. Ale w końcu zbiorę sie w sobie :D Ale nie oczekujcie zbyt wiele, to będzie zwykla, prosta strona bez zbytnich bajerów :wink:

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do życzeń świątecznych.

Niechaj te święta będą pełne radości i cudownej aury roziskrzonej choinki, rodzinnej atmosfery, niech spełniają się Wam wszystkim marzenia te malutkie i te wielkie.

A psiakom życzę takich :Dog_run: przyjaciół i oczywiście wielu sukcesów na wystawach.

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :D

Z wielką przyjemnością melduję się z moją Jenny, 7-mio miesięczną ( no prawie :roll: ) dalmatynką ze Świnoujścia.

Mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej :D Tu gdzie mieszkam widziałam jeszcze dwa psy i dwie sunie. Ponadto ośmioro braci i sióstr Jenny. Jeśli mi się uda na pewno ich powiadomię o tym forum.

Pozdrawiam. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Dorcia witamy w naszych szeregach!!!! :D

A teraz spóźnione życzenia dla Was i waszych nakrapianych milusińskich..wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowia, szczęścia, pomyślności i samych sukcesów tych osobistych jak i wspólnych z psiórami :D i dużo usmiechu na codzień. Niech ten nowy rok będzie lepszy od tego co właśnie się kończy :)

Pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, niestety to dla mnie jeszcze za wcześnie, a raczej dla moich rodziców :(

Zapomnialam Wam napisać, ze od wczoraj do końca tygodnia mieszka z nami 10-cio miesięczna dalmatynka moich znajomych (Beja pochodzi z Hiszpanii i juz jest mlodzieżowym championem, wiec pod moim dachem mieszka typowa arystokratka :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Witajcie:)

Nazywam się Karolina i jestem właścicielką 2,5 rocznego dalmatyna o imieniu Zorbi :) Jest on dość towarzyskim psem po Birmie i Eterze . Jest Mł.Ch.Pl i już zakończyliśmy Chempionat i trzeba sie udać do związku :)

Chcialabym Wam serdecznie życzyć Wszystkiego najlepszego w 2oo5 roczku żeby pieski byly zdrowe itd:)

Aha tak na marginesie to moze ktoś mnie widzialm na wystawie?:P ( ja taka mala jestem mam 13 lat :P) no i Zorbi jest przyrodnim bratem Salmy ( Salmaty od ani ):)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...