Jump to content
Dogomania

"dalmatyńczyki całego kraju łaczcie się"


Kika

Recommended Posts

Mam pewien pomysł na wczesną jesień przyszłego roku - póki co to tajemnica!!!

Chciałabym uzyskac kontakt z jak największą ilością właścicieli dalmatyńczyków.Myślę, że oprócz osób pojawiających się na forum jest wielu posiadaczy piegusków, których zainteresuje moja "tajemnica".

Liczę na Waszą pomoc - to później razem poświętujemy.

Dalsze instrukcje po wstepnych zgłoszeniach.

Pozdrawiam Kika.

Link to comment
Share on other sites

Cześć piegowate mordki ( właściciele też ) fajnie, że jest nas trochę na dogomanii :wink:

Stawka w Poznaniu była taka:

PSY

kl.mł. CRYSTAL PACE 101 DALMATYŃCZYKÓW

kl.pośr. MICHELANGELO PANTHERA UNIKA

kl.otw. DEVICO V.D.STRENGLINER MUHLE

TYMON Z RODU PIEGOWATYCH

kl.Ch. I-X Z CHRUSTÓW

QAI ANUSI MARZENIE

kl.weter.NITRA'S ZUZIO LOVELY UŚMIECHNIĘTA WIELOCĘTKA

SUKI

kl.pośr. ADARA Z KOJCA PEWNYCH

BASTHIS LIBRA KONTRADOMINO

LOBELIA BIAŁO-CZARNI

kl.otw. BIBIANA V.D.STRENGLINER MUHLE

kl.Ch. ALFA & OMEGA LOVELY UŚMIECHNIĘTA WIELOCĘTKA

Bstysia dostała ocenę doskonałą i CWC :laola:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nas jest raz ( :wink: ) i też się piszemy, mimo, że ostatnio bardzo zaniedbujemy Forum... Choć nie wiem, jaką tajemnicę ma Kika, pomysł ze zlotem jest niezły. Zawsze mówiłam, że skoro jamniki mają swoją paradę rozreklamowaną na całą Polskę, to dalmatyńczyki powinny mieć co najmniej światową balangę! A z drugiej strony nie ma co ukrywać, że to rasa, która ostatnio straciła u nas na popularności - wystarczy popatrzeć po wystawach...

Link to comment
Share on other sites

Myslałam właśnie o zlocie piegusów- to moja tajemnica.Są wprawdzie wystawy klubowe gr.VI, ale akurat tak się składa, że nie wszyscy tam możemy być.Poza tym sądzę, że luty to nie najlepszy okres na tego typu imprezy - myślę tu o wystawie w 2004 r.

Lato lub właśnie wczesna jesień to chyba czas najlepszy.

Jovka pisze,że mało jest dalmaśków na wystawach- to prawda- rasa straciła popularność.Ale wiem, że jest dużo psiaków , które nie są zgloszone w związku, choć pochodzą z zacnych hodowli.Może trzeba i ich ruszyć do akcji.

Pozdrawiam Kika

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z Tobą Kika całkowicie :D

Tak dawno mnie tu nie było, ze nie mialam kiedy powiedzieć ze usunęliśmy Salmie paznokcia (złamal się i mimo prób leczenia nie udało się go uratować :( ) Na szczęście jest juz dobrze i nowy pazurek już rośnie :lol:

Nie wiecie może kiedy w Czechach jest specjalistyczna wystawa łaciatych ?

Link to comment
Share on other sites

Ania:

Zajrzyj tutaj: http://sweb.cz/dalmatinklub może coś znajdziesz na ten temat. Albo przynajmniej jakiś sesnowny link lub kontakt.

Kika:

Pomysł jest doskonały, ale realizacja trudna. Przecież do tych, którzy nie są w Związku nie będzie łatwo dotrzeć, chyba, że pocztą pantoflową, czy "podaj dalej", więc trudno będzie przewidzieć efekt. W każdym razie baaaardzo dużo czasu i energii to będzie kosztować. Poza tym tu na Forum chyba wszyscy (albo raczej wszystkie) jesteśmy z innych miast, i teraz weź to i skoordynuj... Ale żeby nie było, że tylko marudzę, chętnie pomożemy :)

Link to comment
Share on other sites

A teraz zamienię sie w egoiste i powiem tak: najlepiej by było w Warszawie, głównym powodem to,to że mam do niej zaledwie 200km no niemało, ale i tez nie tak daleko :D

Ale oczywiście to jest tylko mówj pomysł, a zoorganizujecie tam gdzie Wam będzie najwygodniej :D

Pozdrawiam :)

Agata i Gaja

Link to comment
Share on other sites

ALSA żadne z miejsc w Polsce nie będzie najlepsze, bo zawsze komuś będzie daleko.Można nasze spotkanie zorganizować przy okazji jakiejś wystawy.Np. w sobotę "kropkowane zbiegowisko", a w niedzielę na wystawę. Sądzę jednak, że zawsze znajdą się jacyś malkontenci i będą pełni krytyki.Ja już nawet mam pewien pomysł, ale czekam z nim jeszcze trochę.Wiem gdzie urodził się pierwszy miot piegusków w Polsce przed niemal 35 laty i to może być okazja! :)

Pozdrawiam Kika

Link to comment
Share on other sites

W końcu znalazłam chwilkę by tu zajrzeć. Poranny bieg przy rowerze mamy z głowy i mam czas dla siebie 8)

Gosiu, myslałam o hodowli Chatterly's, a szczególnie chcialabym mieć szczeniaka po Chatterly's Poeme lub Quelle, ale to chyba się nie uda :cry: Wybrałam tą hodowlę, gdyż ich dalmatyńczyki biegają z powodzeniem w agility, a chcialabym aby moj kolejny łaciatek tak jak Salma miał jakieś predyspozycje do tego sportu :wink:

Co do zlotu, to nam nigdzie nie jest daleko :wink:

Link to comment
Share on other sites

W końcu zrobiłam sobie emblemacik z Salmą :D

Gosia, a masz już coś konkretnego na oku :wink: Tak właściwie nic nie stoi na przeszkodzie aby sprowadzić sobie szczeniaka z hodowli Spotnik, bo ich psy są naprawdę piękne, a przecież pieska do agility można znaleźć w każdym miocie 8) Kwestia do przemyślenia.

Link to comment
Share on other sites

No ja niestety o pięknym imporciku jak narazie mogę jedynie pomarzyć :cry: ale nie ma o co płakać, bo przecież mam piękne psiaki w domku :wink:

A dla zainteresowanych na wiosnę planowne jest krycie Zwycięzcy Europy Śr. i Wsch. (+BOB) śliczna czekoladowa suczka :)

Ania pamiętasz dziewczynę, która w Chorzowie rozdawała katalogi??

To bylam ja :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...