Jump to content
Dogomania

II Pomorskie Zawody Psich Zaprzegow


Tatsu

Recommended Posts

Jak w temacie - tak tylko informuje :)

Termin 4-5.01.2003 Porzecze - 15km od Wejherowa.

Cale info gdzies w podstronie :

http://yukon.one.pl

Ja na 90% jade zeby mala sie obyla "w towarzystwie" :)

PS. Lakers bede mial jedno miejsce wolne w samochodzie oraz jedno w "przestrzeni bagazowej" dla drugiego malamuta :) No chyba ze twoj bedzie sie lepiej nadawal. A pytalem sie - obiecali ciebie i mnie nie zlinczowac za to ze nie bedziemy mieli szelek ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tatsu napisał:

PS. Lakers bede mial jedno miejsce wolne w samochodzie oraz jedno w "przestrzeni bagazowej" dla drugiego malamuta No chyba ze twoj bedzie sie lepiej nadawal. A pytalem sie - obiecali ciebie i mnie nie zlinczowac za to ze nie bedziemy mieli szelek

:D :D :D Jasne że się wybieram :D :D :D . Co do transportu, to dzięki - skorzystam, chyba że ja też wybiorę się swoim, to pojedziemy w dwa auta - do swojego Ciebie już nie zmieszczę :(

Pozdrawiam

ps. Dzięki za protekcję - lekarz zabronił mi linczy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Pay,ladne masz pieski ogladane tak na zywo(na zdieciach oczywiscie tez sa ladne).Czy wiesz,ze mielismy dwa domki obok waszego?To te gdzie bylo tak imprezowo.Nawet chcialam podejsc ale nie moglam podniesc sie z lawki.Jak byc moze widziales u nas bylo bardzo wesolo i bylo duuzo :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktos zrobil konkurs na najbardziej pijacki klub(nie pijany,no moze troszeczke)to bysmy wygrali.Juz kilkumiesieczna Matylda siedzac na stole pierwsze za co zlapala to butelka wodki.A tak wracajac do tematu psow,to czy wiesz co sie stalo z tymi malamutami co sie pogryzly o suke(nasze :oops: ).Ja niestety pojechalam wczesniej i nie wiem dokladnie, ale ponoc ostro bylo.

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!!

Pay,ladne masz pieski ogladane tak na zywo(na zdieciach oczywiscie tez sa ladne).Czy wiesz,ze mielismy dwa domki obok waszego?To te gdzie bylo tak imprezowo.Nawet chcialam podejsc ale nie moglam podniesc sie z lawki.Jak byc moze widziales u nas bylo bardzo wesolo i bylo duuzo :drinking:

widzialem ;) Amaroki zawsze imrezuja ;) a byliscie przy ognisku??? jak mi zrobili lanie na 18??? :D:D:D ja tesh troszke popilem ;) szkoda ze sie nie poznalismy ;) a Ty czesto bywasz na zawodach czy tylko w okolicach wroclawia???

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

Jakby ktos zrobil konkurs na najbardziej pijacki klub(nie pijany,no moze troszeczke)to bysmy wygrali.Juz kilkumiesieczna Matylda siedzac na stole pierwsze za co zlapala to butelka wodki.A tak wracajac do tematu psow,to czy wiesz co sie stalo z tymi malamutami co sie pogryzly o suke(nasze :oops: ).Ja niestety pojechalam wczesniej i nie wiem dokladnie, ale ponoc ostro bylo.

pomagalem sprowadzic psy z zaprzegu p. Czerwonego ;) a w sobote byly konkursy rozne np ukladanie skrzynek , picie piwa przez dluga slomke w tym konkursie jestem bezkonkurencyjny :D:D:D jako jedyny się podjełem tego zadania czas 4minuty 20 sekundy

Link to comment
Share on other sites

FP twoje pieski na pewno byly jak startowaly,a czy jeszcze to nie wiem bo niestety nie widzialam od poczatku.

Pay to ty byles?

Jakbym wiedziala to tez bym ci przylala.A ten p.Czerwony to po prostu Marcin.

Na zawody w tym roku bede jezdzic rzadko,bo mam kursy w weekendy,a ze Wilczyn blisko to moglam jechac nie opuszczajac kursow. Ale w przyszlym roku jak juz zdam na studia(?) nadrobie straty.A ty jezdzisz tylko na sprinty czy na dluzsze dystanse tez?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...