Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie poszukuje wolontariuszy z psami w Warszawie


Recommended Posts

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Zwierząt - "Farma Jednorożec" poszukuję chętnych posiadających własne psy do pracy z dziećmi w Domach Dziecka i szkołach w Warszawie. Przeprowadzimy szkolenia dla zainteresowanych. Zapraszam na stronę internetową [URL="http://www.farmajednorozec.org.pl"]www.farmajednorozec.org.pl[/URL] i kontakt telefoniczny 601515045

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmajednorożec']Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Zwierząt - "Farma Jednorożec" poszukuję chętnych posiadających własne psy do pracy z dziećmi w Domach Dziecka i szkołach w Warszawie. Przeprowadzimy szkolenia dla zainteresowanych. Zapraszam na stronę internetową [URL="http://www.farmajednorozec.org.pl"]www.farmajednorozec.org.pl[/URL] i kontakt telefoniczny 601515045[/QUOTE]
Mh....
Przejzalem wasza strone i ...nie wiem nic-kim jestescie, jakie macie doswiadczenie w dogo(kyno), jakie macie wyksztalcenie, jakie macie wymagania (czy wogole macie jakies) do psow ktore maja u was pracowac, czy bierzecie wszystkich jak leci. Generalnie duzo tekstu ale prawie wcale zadnych konkretow.
Co do :[I]do stworzenia pierwszego w naszym kraju Ośrodka terapeutycznego – Farmy „Jednorożec” - gdzie biorąc udział w psychoterapii i socjoterapii, oraz opiekując się specjalnie do tego przeszkolonymi zwierzętami dzieci i młodzież będą pracować nad zmianą swojego funkcjonowania."
[/I]Musze was rozczarowac, nie bedziecie jedynym w kraju osrodkiem, gdyz taki osrodek juz dziala w wojewodztwie Dolnoslaskim.
Jakies szczegoly by sie przydaly w autoprezentacji. A tu nic i na stronie tez nic.
Szkoda.
Pozdrawiam
Piotr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...