Jump to content
Dogomania

CWC Radom 23 maja 2010


Bura

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mięczaki.
My w Częstochowie w zeszłym tygodniu też lekko nie mieliśmy. Padało cały czas , wody po kostki , błota po kolana, zimno.

Daliśmy radę.

Ania W.
Izę mi straszysz. Ja nigdy tego mojego syna nie zobaczę i jak tak dalej pójdzie to on w weteranach zadebiutuje:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']a dałabyś radę z niedoświadczoną sunią aussie? znaczy to jej druga wystawa dopiero ;)
możliwe, że przyda nam się pomocna dłoń[/QUOTE]

Spróbuję :) Podejdę na wystawie i zobaczymy co da się zrobić :) wysyłam na pw namiary na siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Prosta i bez problemów ;) Cały odcinek Warszawa (przez Raszyn)-Radom bez problemów :) W Białobrzegach Pilica wylała na łąki, ale nie zagraża to żadnemu z dwóch mostów, można sobie tylko podziwiać jak się jeziorko zrobiło z łąki ;)

Piękne słońce dziś świeci tak w ogóle :-)))))

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej od dworca na Stadion Startu dojechać autobusem linii 23 (przystanek jest na Placu dworcowym)- tu macie rozkład [URL]http://www.mzdik.radom.pl/rozklady/0023/0023r035.htm[/URL] . Trzeba z 23 wysiąść na przystanku Wernera/Mireckiego (charakterystyczny punkt to OBI- będzie po prawej stronie). Jak wysiądziecie, to Stadion Startu patrząc na OBI jest po jego prawej stronie (za parkiem).;)
Można też od dworca jechać 7 tylko że trzeba wysiąść koło Resursy (ul. Malczewskiego) i z Malczewskiego ul. Wernera cały czas prosto (miniecie OBI i tak jak wyżej).
Odnośnie pogody, to dzisiaj w Radomiu mamy dużo słońca i ciepło. Dobrze, bo przynajmniej stadion może nam obeschnie, bo straż podobno wodę z niego wypompowywała. Droga od dworca do stadionu nie jest nigdzie remontowana z tego co wiem. :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam zeszłoroczną wystawę w Radomiu w deszczu - stadion lubi łapać wodę ;)
miło, że zadbano o wypompowanie... mam nadzieję, że parking też obeschnie ;)

niech świeci dużo słonka, widzę prognoza optymistyczna i niech tak zostanie jak najdłużej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina i Farez']
Odnośnie pogody, to dzisiaj w Radomiu mamy dużo słońca i ciepło. Dobrze, bo przynajmniej stadion może nam obeschnie, bo straż podobno wodę z niego wypompowywała. Droga od dworca do stadionu nie jest nigdzie remontowana z tego co wiem. :fadein:[/QUOTE]

rozumiem że jesteś z radomia:) byłabym wdzięczna gdybyś wieczorkiem napisała jak z pogodą. w warszawie rano było słonecznie i gorąco, teraz pada jak nie wiem i burza jest...mam nadzieję że pogoda nie przeniesie się na jutro do radomia:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Prosta i bez problemów ;) Cały odcinek Warszawa (przez Raszyn)-Radom bez problemów :) W Białobrzegach Pilica wylała na łąki, ale nie zagraża to żadnemu z dwóch mostów, można sobie tylko podziwiać jak się jeziorko zrobiło z łąki ;)

Piękne słońce dziś świeci tak w ogóle :-)))))[/QUOTE]

dzięki wielkie ! POdniosłaś mnie na duchu :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jestem z Radomia. :fadein:
Po południu było nawet ładnie, co prawada słońce schowało się za chmury, ale nie padało długo, może z 5-10 minut drobny deszczyk. Troszke grzmiało, ale burza przeszła. Później zaświeciło na chwilkę słońce. A teraz niebo spokojne i nic z niego nie kapie. ;-)
Jutro rano ma nie padać, przelotne opady mają pojawić się dopiero po południu. Tak więc pogoda chyba nam dopisze.

Link to comment
Share on other sites

My też już wróciliśmy:
-Doberman kl. Championów lok. 1/1 oc. doskonała,
-Mops lok. 2/2 oc. doskonała,
-Field Spaniel lok. 1/1 oc. doskonała, Zw. Młodzieży, NJwR, BOB, niestety na BOG nie mogłam zostać i go wystawiać, więc wystawiła go właścicielka, ale jeszcze nie wiem jak posżło.
I największe szczęście:
Moja młodsza, debiutująca siostra, którą pzrygotowywałam do Młodego Prezentera zdobyłam:
-5/5pkt., lok. 1, V-ce Zwycięstwo Dnia. Jetsem z niej BARDZO dumna!!! :*
Może nie są to jakieś nadwzyczajne wynikam, ale ja jestem bardzo zadowolona. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...