Jump to content
Dogomania

CWC Radom 23 maja 2010


Bura

Recommended Posts

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no nic na chwilę obecną obieramy trasę: Stalowa Wola - Trzydnik Duży - Annopol - Ostrowiec Świętokrzyski - Radom
a czy do niedzieli będzie to aktualne to się okaże.

Radom, jak z jazdą po mieście, nie ma problemów /wykopek/ z dojazdem do stadionu?

Link to comment
Share on other sites

straszyli,że ma nie być - ale dostałam też informacje, że o wszelkich ewentualnych zmianach oddział Radom będzie informował na swojej stronie - póki co jest wsjo ok.

osobiście też bym chciała wiedzieć - jak wygląda Radom i dojazd bezpośrednio na stadion... no i czy stadion nie pływa za bardzo? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem - Lublin jest ok, ale w Puławach jest ryzyko, że wały nie wytrzymają - w chwili obecnej są "przesiąki"...a do niedzieli wszystko może się zdarzyć...nie wiem jak wygląda Annopol, bo nie mogę nigdzie doczytać w sieci. jeśli ktoś ma jakieś dobre źródła informacji to piszcie jak i gdzie wygląda ta sytuacja ;)

Link to comment
Share on other sites

ponoć wesoło nie jest, a raczej bardziej tragicznie..
powódź w Radomiu i regionie, zdjęcia z dzisiaj...

[IMG]http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=ED&Date=20100518&Category=GALERIA12&ArtNo=154338917&Ref=PH&Item=6&MaxW=610&MaxH=610&border=0[/IMG]

[IMG]http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?NewTbl=1&Site=ED&Date=20100518&Category=GALERIA12&ArtNo=154338917&Ref=PH&Item=5&MaxW=610&MaxH=610&border=0[/IMG]

no i co dalej... O___o
ciekawe jak jest na drogach ogólnie.... nic się dowiedzieć nie mogę..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...