Jump to content
Dogomania

wroclaw 2006


brazowooka

Recommended Posts

  • Replies 807
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam
duzo tych próśb,ale...
błagam o stawke suk alaskan malamute [B][COLOR=red]posrednie,otwarta,championy[/COLOR][/B]
moga byc same imiona.
dziekuje temu kto sie zlituje.
no i jeszcze niesmialo o [COLOR=red]stawke samoyedow[/COLOR] cala,tez moga byc tylko imiona.

pozdrawiam iwona

aha i czy jakas dobra dusza moze mi napisac jak dojechac jak juz wjade do wroclawia?prosto w lewo w lewo i prosto,tak?czy nie natrafie na jakis przeszkody?i jak z korkami?
jada sama jak palec wiec mam stresa bo to w koncu 300km z domu,a jak nie zdarze to bede:angryy: na siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florka_xyz']A czy ja bym mogła prosic o stawke :
Jamnki Długowłosy Standart-pies,kl.pośrednia
Bokser Pręgowany-suki,kl.pośrednia
Bouvier des Flandres-psy,kl.chempionow


ZA wszelkie informacje bardzo ale to bardzo Dziękuje :)[/quote]
Jamnik- nie ma klasy:roll:
Bokser- TIGRA Głogosia
Bouvier- nie ma

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzidtka[/B]

Psy:
kl.młodzieży-
BELFEGOR Rawipon
MUNDSHAKE CARMEL Mały Budda
kl.pośrednia-
URANOS Dar Tibetu
kl.championów-
SEMPLICEMENTE dell'Alberico
Suki:
kl.młodzieży-
VALENTINE Dat Tibetu
YASSI Agat Lux
kl.pośrednia-
KIARA Piaulau-Gou
kl.championów-
ABGEJ Magnum Sal

[quote]Napisał(a) [B]Dorota_Fiszer[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2203590#post2203590"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]A czy ja bym mogla miec mega prosbe ?
Na ringu bodaj 20 sa goldeny mlodziez (sedzia Joanna Szczepanska-Korpetta),czy moglabym prosic o plan sedziowania na tym ringu i na 21?[/quote][/I]

Ring 20:
Golden Retriever godz. 10
M czyli chyba młodzierz
Potem reszta Retrieverów oprócz labradorówi Hiszpański spaniel dowodny, Płochacz Holenderski i niemiecki.

Ring 21:
Golden Retriever
psy-godz. 10
suki-12.15

Link to comment
Share on other sites

[quote]Napisał(a) [B]iz@[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2203825#post2203825"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Witajcie![/I]
[I]Zwiazek we Wroclawiu sie nie popisal,nie ma zadnych wiadomosci,nawet planu sedziowania.Bardzo prosze napiszcie o ktorej jutro wchodza na ring Dogi Argentynskie i jak sie komus bedzie chcialo to o stawke tez poprosze.[/quote][/I]
Są po Bernardynach Krótkowłosych których jest 9 i tylko klasy Pośrednie, Otwarte i Chempiony u suk

[quote name='sylrwia']Czy ktos mógłby napisać jakie były wyżły węgierskie?[/quote]
PSY:
Młodzież
SAMUM Symetria
użytkowe
BERRY z Chlumcaske doliny (Czechy)

Suki:
młodzież
SIMA Symetria
pośrednia
TĘCZOWA ZORZA Kociokwik
otwarta
OPAL Gyorujfalvi

PS: ide pokolei ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Bardzo proszę gdyby ktoś był tak miły i miał katalog o podanie o której godzinie wchodzą [B][U]sznaucery miniaturowe pieprz i sól suki.[/U][/B] A gdyby jeszcze podał mi ktoś stawkę suk w klasie pośredniej było by bosko. Boję się prosić o to jakie są to suczki byłoby to nadmiernym wykorzystywaniem i kłopotem. Bardzo proszę chociaż o te podstawowe info.:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:[/quote] Proszę niech ktoś odpisze muszę dopasować pociąg a nie chcę jechać na noc wolałabym dziennym.:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona']"Biedni " posiadacze katalogu wrocławskiego- baaardzo proszę o staweczkę chińskich grzywaczy i które w kolejności wchodzą na ring :modla: ( o imiona psów nie mam już odwagi prosić:oops: ) ale przynajmniej suki otwarta.[/quote]

Ostatnie godz 12.15
Grzywacz CORVETTE
KASIOPEA z Jasnej hvezdy
ROZA Rozzini
Oriental Jokes SWEET SENSATION(niemcy)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Bardzo proszę gdyby ktoś był tak miły i miał katalog o podanie o której godzinie wchodzą sznaucey miniaturowe pieprz i sól suki. A gdyby jeszcze podał mi ktoś stawkę suk w klasie pośredniej było by bosko. Boję się prosić o to jakie są to suczki byłoby to nadmiernym wykorzystywaniem i kłopotem. Bardzo proszę chociaż o te podstawowe info.:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:[/quote]
BERGENIA z Ogrodu Fauny
SIMPLY GRAND FINEZJA
Kamrat Gwiezdny Pył
MANDY Anrete
NIKE Prawdzowy Skarb
godz. 10.30

Link to comment
Share on other sites

Iz@:

Dogo wchodzą na ring IX (Danilo Giorgio) po bernardynach krótkowłosych, których jest razem 9 i których sędziowanie zaczyna się o 10:00 .

Psy:

M:
- ALBERTO ALDO de los Escorpiones Blancos (Czechy)
- YANQUI Taurus
- ZOLTAN Podwójna Garda
O:
- VALDES Taurus

Suki:
M:
- NUNA di Casa Nardini
P:
- DESIRE Doghaus (Czechy)

Pampero :

Psy:
M:
- NIKE R.J. Osanna *
- NOSTROMO R.J. Osanna
P:
- NUCLEAR RAINBOW R.J. Osanna
O:
- MISSILE R.J. Osanna

Suki:
M:
- ABIGEIL D.K. Bubu
- ANISHA D.K. Bubu
- TOSIA Stobrawski Bór
P:
- DUNA MAE Preatoria Caesareum
- NIKE R.J. Osanna *
- NUTA R.J. Osanna
O:
- BARAKUDA BONITA z Pradoliny Noteckiej
- VIVA de Gardes du Clos Masure
Ch:
- LITTLE QUEEN Osanna

* - jedno z dwóch to pomyłka w katalogu

Dorota Marzycka :

Psy
Sz.:
- ALL FOR ONE Molosy Spod Baszty
P:
- KEVIN SPACEY Nestor Notabillis

Suki:
O:
- Korona ALISON
- Rustica Rubra ANNE'NESTOR NOTABILIS
- FANTA Sempre Occultus
- FERGI FELICJA Madamero
- JENNY z Wólki
- NORA Herbu Molos
- Korona VENUS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']A ja jeszcze raz prosze o stawkę suk w otwartej rasy Shar Pei i stawkę Gończych Polskich klasy i imiona psów, z góry dzięki :loveu:[/quote]
Shar Pei
AMBER Sky Garden
CHOCOLATE BOUNTY Tender-Ling Silesia
FILA Volarius
JUKA Kizos
MOON TEA Tender-Ling Silesia
TONYA Tear Sari
Vardiv VALKIRIA
ZHOZEFINA FINE GIF


Gończych nie ma, albo nie potrafie znaleźść:roll:


[quote]Napisał(a) [B]rencze[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2204053#post2204053"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]:niewiem: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: :Dog_run: Ja wiem ze we Wrocławiu sa fajni ludzie i podadzą mi stawke dalmatów, ring i godzine. Oddział w tym temacie spisal sie ............. nie bede brzydko mówic[/quote][/I]
Całej stawki nie podam, moze ktoś inny
Ring XXVII
godz. 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...