Jump to content
Dogomania

dorota marzycka

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About dorota marzycka

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  3222470
 • Website URL
  http://www.bullmastiff.cba.pl

Converted

 • Location
  Lublin
 • Interests
  zoologia
 1. [quote name='ruda megi']A o co chodzi ?[/QUOTE] A w związku z czym ? Właśnie jest szukany tekst bardzo krytykujący przez NN tegorocznego Zw ,ŚW. którego tak opiewa w swoich wypowiedziach ostatnimi dniami ,oraz blużni mówią ,że Bóg wysłuchał jej modlitw. Niebawem zacytuje ....
 2. no to jak z tymi wystawami i wygranymi ?
 3. Bardo proszę o całą stawkę ze Szczecina - chyba wszyscy chcieli by znać i z tej wystawy co Tango BOBA zdbyła też w zawrotnej stawce - chcieli byśmy się dowiedzieć ,zresztą pisze - czy to tajemnica ? chyba że wstyd się przyznać .Ty też lubisz znać stawki nieprawda ?
 4. i bardzo się cieszę , a i tak według NN moja suka ma dożywotnią dziedziczną alergię a poza tym nie żyje szkoda , że jej koleżanka posty wykasowała jak M.Wołoczko pisała że moja suka nie żyje a 1 dzień póżniej 8 szczeniąt urodziła - za grobu - czarny humor :P)
 5. No cóż , ale wszystkie psy są wadliwe i chorowite oprócz oczywiście z hodowli nn .....
 6. [quote name='sziba']Pozwolę sobie wstawiac zdjęcia pewnej pięknej damy Amber z Full House chyba którą spotkałam dziś urocza "panna" [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/4370/spa0208.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/5900/spa0206z.jpg[/IMG][/QUOTE] a ta Panna jest z alergią jak moja Princessa :)
 7. [quote name='NESTOR.NOTABILIS'][CENTER]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wykrakałam, wykrakałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [B][COLOR=red]WRESZCIE mamy pierwsze w historii rasy bullmastiffa w Polsce [/COLOR][/B] no cóż za z[B][COLOR=red]ZWYCIĘZSTWO ŚWIATA !!!!!!!!!![/COLOR][/B][/CENTER] miana z sędziny nie znającej się ( sorry jak chorągiewka oceniającej ) super znawczyni od czubka nosa po ogon , a dopiero pisałaś co innego - no cóż człowiek zmiennym jest zapomniałaś wspomnieć o klasie pośredniej na światówce ale zapomniałam kłóciło by się z twoim ego bo wygrał w tej klasie mops - twoim zdaniem . Z drugiej strony bardzo Cię podziwiam za swoje stanowisko .....
 8. U mnie link dziś nie działa ale mamy w Polsce ZW .SW .
 9. Ok rozumiem . Ale dlaczego Pani o nicku NN nie dostaje żadnych "medali" czytaj punkty karne" skoro sama zaczyna wojny ,pomawia ,oczernia itd ... nikt się nie odzywa dopóki sama nie zacznie . Czy to jest w porządku ?w stosunku do innych użytkowników publicznego forum ?
 10. A ja bym tylko chciała dodać na zakończenie tematu -może dostane za to bana- ,że jak się robi czystki na forum to wszystkich jedną miarą trzeba traktować ,więc jeżeli założycielka tego tematu obraziła kogoś,pomówiła itd... powinna dostać też bana ,a nie zostać "wyróżniona " to skandal co się tu dzieje .Jednych za swoje poglądy i wypowiedzi się wywala ,a innych za to samo głaszcze .
 11. Czyli ty też masz chore ego ? bo trzymanie psów w piwnicy w klatkach to co ....? a na forum miłośniczke z siebie robisz.............tak bezinteresownie niby ........
 12. a za ile ? bo bym go kupiła podoba mi się . A intrers psi jak każdy inny ... chyba wiesz .....................
 13. Nie tragizujcie , nie będzie aż ta żle , przynajmniej poziom wystawiania podobny :diabloti: . Wszystkim wystawiającym życzę sukcesów i miłej sportowej atmosfery szkoda , że mnie tam nie będzie .
 14. [quote name='ruda megi']Nestor - podziwiam Cię za zdolności hodowlane, poradzić sobie z taką gromadką będac delikatną kobietką to prawdziwy wyczyn niemalże sport ekstremalny:lol:. Z innej beczki drogie Panie Doroto i Agato: trochę tu nie rozumiem napadów słownych na Panią Magdę. Każdemu hodowcy może się zdarzyć, że suczka poroni, albo nie zajdzie etc. Jak można komuś wypominać małomiasteczkowe pochodzenie? Ja właśnie zrobiłam wszystko, żeby wyrwać się z blokowiska w dużym mieście ,zabrałam dzieciarnię i wyniosłam się na wiochę zabitą dechami i śmierdzącą krowami. A czy mieszkańcy Świdnika są gorsi niż ci z Lublina ? Bo tak zrozumiałam. Osobiście uważam, że moje dzieci i zwierzaki mają na wsi lepsze warunki mieszkaniowe i klimatyczne niż w zadymionym mieście.Nie mam z tego powodu kompleksów, a nawet bardzo sobie chwalę ciszę, spokój ogólną sielankę. Posądzanie i niesłuszne oskarżenia pani Magdy o rozbieranie się:-o czy coś - bez komentarza :placz:, chyba, że to taki dziwny dowcip...Na forum też wchodzą dzieci. Akurat czekam na szczeniątko po Pumie i cóż muszę poczekać trochę dłużej ale nic to.Suka to nie taśma produkcyjna.Obrażanie hodowcy jest obrażaniem, wszystkich , którzy chcą od niego szczenię. My właściciele powinniśmy chyba sprzątać qoopy a nie się nimi publicznie obrzucać. Powinniśmy raczej w czasach antypsiej nagonki trzymać się razem, tym bardziej, że bullmastiff nie jest zbyt popularną rasą i właściwie należało by ją rozpropagować i pokazać od właściwej strony a nie zniechęcać potencjalnych zainteresowanych kłótniami poniżej pasa.Tylko dlatego, że Pani Magda napisała książkę... Pozdrawiam WSZYSTKICH bullmastifiarzy i życzę sukcesów hodowlanych i wystawowych.[/QUOTE] Po pierwsze zachęcam bardzo mocno do czytania ze zrozumieniem . Dwa . Tak jak napisałam wcześniej to nie ja napadam , bo jak mogę napadać jak się wcale nie odzywam na tym forum zresztą jak i na innych .Moja wypowiedz była odpowiedzą na post NN . To że suka poroni czy nie zajdzie w ciąże - tak jak napisałam wcześniej to żywa istota i zdarzyć może się wszystko .... Tylko pragnę zauważyć , że nikt z nas nie napisał nigdzie ani słowa na temat szczeniąt Puma + Pako , co się z nimi stało itd ... Mieliśmy tyle taktu i kultury osobistej .Natomiast wystarczyło aby NN zobaczyła mnie na klinikach ze szczeniakiem natychmiast wysmarowała to na forum . Dla mnie TO jest właśnie małomiasteczkowość , szukanie taniej sensacji czyimś kosztem . Natomiast jeśli chodzi o dzieci i o to , że czytają forum to jeśli ich nie gorszy pobieranie nasienia albo słowo sex , to tym bardziej nie powinno . rozbieranie się .
×
×
 • Create New...