Jump to content
Dogomania

Przytulisko dla zwierząt w Głownie.


nika28

Recommended Posts

[quote name='kinia098']Nika, miałam zapytanie na FB o jedną z suń Berty, ale Pani bardziej chodziło o docelowo niedużego psiaka :) Odesłałam do Ciebie i trzymam kciuki :)

Jak wizyty ?[/QUOTE]

Ok... Może by wzięła tego malucha ode mnie... Tylko że to chłopak.
Dzisiaj jeden poszedł do nowego domku :) Beżowy.

Do nowego domu poszła też Lejdi (owczarkowata).

Domek dla Genia miała sprawdzić Marzena od nas z Głowna, ale nie wiem czy jest już sprawdzony.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A, no i dzwoniła Agnieszka, że trzeba PILNIE wydać Nera i Maksia.

Nero zaczyna mieć początki choroby sierocej :(
Maksio za to jak zawsze, bardzo się ślini, ale jest tak zimno, że ta ślina na pyszczku mu zamarza... Ma cały zamarznięty pyszczek... Może ktoś mógłby go wziąć do domu chociaż na te największe mrozy ? :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']Czy Nero, Romka,Agenta i Krawatka mozna podciagnąć pod psy w typie border collie?
macie zdjęcia jak sa w ruchu, albo jak stoją?[/QUOTE]

Kirinna, raczej nie, to są zwykłe kundelki :(
Wysłałam Ci więcej zdjęć na meila ich, i jeszcze innych psiaków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Dałam info na FB o Maksiu :(
Czy Nero ma ogłoszenia ? Może pakiecik 130 ogłoszeń dla niego ?[/QUOTE]

Kinia, jesteś niesamowita :D
Zgłosił się właśnie z FB DT dla Maksia... W tym że tylko do kwietnia... Co potem z nim ? :(

Nero ma ogłoszenia, dzisiaj mu jeszcze dorobię. Ma ogłoszenia na ponad 200 portalach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Kinia, jesteś niesamowita :D
Zgłosił się właśnie z FB DT dla Maksia... W tym że tylko do kwietnia... Co potem z nim ? :(

Nero ma ogłoszenia, dzisiaj mu jeszcze dorobię. Ma ogłoszenia na ponad 200 portalach.[/QUOTE]
:-o ale czad :loveu: A gdzie ten DT ? Niech jedzie, będziemy się martwić później. On jest fajny, dość adopcyjny, ale wiadomo, że w DT można go bardziej sprawdzić, no i ludzie są wygodni, więc wolą raczej psy już odchuchane z DT....

To Nera też puściłam na fejsa :)

Link to comment
Share on other sites

DT jest w Poznaniu :)
Według mnie on nie jest w ogóle adopcyjny :( Zwykły, rudy, średni pies, w dodatku z tendencją do uciekania, i dosyć znerwicowany - dlatego też się tak ślini :(
Zobaczymy, porozmawiam jeszcze z p. Zosią... Dobrze by było żeby tam pojechał chociaż na te największe mrozy... :(

A dzisiaj w Pytaniu na Śniadanie rano była Berta i Czaruś :)

No i Czaruś ma już domek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']DT jest w Poznaniu :)
Według mnie on nie jest w ogóle adopcyjny :( Zwykły, rudy, średni pies, w dodatku z tendencją do uciekania, i dosyć znerwicowany - dlatego też się tak ślini :(
Zobaczymy, porozmawiam jeszcze z p. Zosią... Dobrze by było żeby tam pojechał chociaż na te największe mrozy... :(

A dzisiaj w Pytaniu na Śniadanie rano była Berta i Czaruś :)

No i Czaruś ma już domek :loveu:[/QUOTE]
Nika, oddajcie go do DT. Może tam wyjdzie na prostą. Później będziemy się martwić, to dla niego wielka szansa :oops::oops::oops:

To kasuje ogłoszenie Czarusia :) Super :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Genio jedzie do nowego domku pod koniec tygodnia :)

A wcześniej znalazł dom Dragon, nie pamiętam czy tutaj pisałam.[/QUOTE]
O, a tego nie widziałam :)
Bardzo się cieszę, żę Dragon znalazł dom ( dobry ? :oops: ) i mocno trzymam kciuki za Genia :)

Nika, dostałam wiadomość na FB w sprawie Szorstaka lub innego małego pieska. Daj znać, czy się udało :) bo pokierowałam do Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Dragon mieszka w kojcu na wsi, w sumie szkoda, bo ja bym go widziała w domku na kanapie :(
Ale podobno Pan jest ok, chodzi z nim na spacery, i ogólnie Dragon też Pana polubił.

Na razie nikt się nie odzywał ;)

EDIT : kinia, wysłałam Ci Farcię do wrzucenia na FB ;)

Edited by nika28
Link to comment
Share on other sites

Kirinna, dla wszystkich psiaków szukamy domów ;)
A dla tych co Ci wysłałam na meila to w szczególności :(
Myślę że jak pies nie jest bardzo podobny do psa jakiejś rasy, to nie ma co podciągać go pod jakąś. Ona akurat raczej to też kundelek :( No może umaszczenie ma labka.

Kinia, szczeniaki od Berty wszystkie mają już domy (3 są chyba jeszcze w przytulisku, ale są już zaklepane) :)
Za to na Bertę chętnych brak :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']

Kinia, szczeniaki od Berty wszystkie mają już domy (3 są chyba jeszcze w przytulisku, ale są już zaklepane) :)
Za to na Bertę chętnych brak :([/QUOTE]
Właśnie pisałam z Agnieszką, że oni zabrali 2 od Berty i jeszcze jakieś 2 maluchy bez mamy :) Super ! :)
Z FB powinna dojść niedługo karma, bo wysłałam adresy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinia098']Właśnie pisałam z Agnieszką, że oni zabrali 2 od Berty i jeszcze jakieś 2 maluchy bez mamy :) Super ! :)
Z FB powinna dojść niedługo karma, bo wysłałam adresy :)[/QUOTE]

Tak, 2 takie małe czarne : [url]http://www.przytulisko.glowno.pl/psy/slides/znajdki-.html[/url] ;)

Kirinna, super :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dałam wczoraj ogłoszenia na allegro, tak na próbę o Znajdkach i Szorstku, ale widzę , że dziś mi już je usunęli :/ Tylko nie rozumiem czemu bo przeglądałam wczoraj allegro i są tam ogłoszenia psiaków, nie tylko tych rodowodowych z hodowli.

Super , że szczeniaki w końcu znajdują domki :)

Przydałyby się jakieś ładne fotki Berty, to taki kochany pies, powinna znaleźć domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Mamy dwa nowe psiaki :(

[B]Karol[/B],to pies znaleziony 31.12 na ul. Piątkowskiej w Głownie. Był zaniedbany,sierść posklejana,chudy i zagubiony. Starszy już,ma problem z oczami.Na zdjęciu wygląda nieźle,bo jest już po strzyżeniu.

[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/1736/karol3.jpg[/IMG]




[/QUOTE]

Czy Karolek jeszcze w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...