Jump to content
Dogomania

Klementynka juz w nowym domu!


Madallena

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madallena']normalnie RATUNKU!

niedlugo mafia wolominska przyjezdza odebrac mi Klementynke i jedzie z nia na przedadopcyjna! Dom superoski! Klementyna moze juz stamtad nie wrocic :( co robic! to porwanie![/QUOTE]

O tak ??? Taka błyskawica jesteś ? A ja już na wątku zamojskim kazałam Ci jej kuponków po domu nie sprzątać w czwartek ... oj, jak znam ten świat to pewnie poznam Sissi :)
Gratulacje Klementynka !!! Wygrałaś suczek los na loterii - Madallena cię wypatrzyła i już masz domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Porwali ja! zabrali a mnie zwiazali i nie pozwolili zabrac jej z powrotem!

jedzie w samochodzie. Przytulila sie i ... jedzie po nowe zycie!

trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok![/QUOTE]

Oj, trzymam, trzymam baaaardzo MOCNO !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Masz na mysli bialo ruda? :)

Klementynka byla z Klembowa, Sisi (ta bialo ruda) jest z Głowna :)

i jak wszystko pojdzie dobrze, pojedziemy razem z Andzike dzisiaj po nia :)

SISI POTRZEBUJE PIENIEDZY NA BENZYNE :( To niewiele 50 zl.

Potrzebuje tez wsparcia na DT.

Pomozmy jej prosze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Klementynka zostala :)

Nie zmieniam jeszcze tytulu.... poczekam 2 dni.

Rezydent troche sie jej bal, ale to mlody facio, nedlugo zaczna sie bawic :)

Cierpliwosc potrzebna! ic zas![/QUOTE]
Oh Madallena, widzę że jakoś tymczasowiczki się u ciebie nie trzymają, jakoś po kilku dniach się ich pozbywasz - ja nie wiem co Ty z nimi robisz :) hihi
A...już rozumiem, sprzedajesz je tej mafii wołomińskiej, tak?? hahaha

A tak na poważnie, to bardzo się cieszę, że Klementynka tak szybko dostała kolejną szansę :)
mam nadzieję, że to jej ostatnia przeprowadzka... trzymam kciuki,żeby ci państwo już jej nie oddali!!!

Link to comment
Share on other sites

Miałam pisać wczoraj ale póxno wróciliśmy i padłam.

A więc Klementynka została ale kciuki potrzebna bo niestety pies rezydent bał się jej. Ona jest bardzo odważna i zaczepiała psa i bardzo się denerwowała że on nie chce się z nią bawić. Mam nadzieję że chłopak się przekona że panienka nie chce mu zrobić krzywdy.

W domu dwójka dzieci, dziewczynka ok. 10 lat i chłopak ok. 15 lat. Klementynka trochę kłapała zębami ale myślę że dzisiaj już sama będzie się im pakowała na kolana. Dom super. 3 tygodnie temu uśpili sunię Berneńczyka, miała nowotwór, walczyl.i do końca niestety nie udało się jej uratować. Dom z ogrodem w Chotomowie, więc Klementynka ma ogród do swojej dyspozycji. Posłanko było juz przygotowane. Państwo bardzo zakochani w swoim psie więc mam nadzieję że nie będzie powtórki z ostatniej adopcji gdzie Pan był zakochany w kocie ;)

Będę do Państwa dzwonić więc dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Ależ te małe pieski są charakterne. Klementynka wyglądała jak takie słabiutkie, malutkie nieszczęście, kto by pomyślał, ze takiego diabełka ma pod skórą:diabloti: Trzymam kciuki za Klementynkę i szczęśliwą rękę Magdy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie wytrzymałam i zadzwoniłam.
Pani była akurat z Klementynką na zakupach pięknego rózowego posłanka ;)

Państwo zdecydowanie chcą dać szansę Klementynce. Jest rozbrykana i teraz dopiero przeżywa swój wiek szczenięcy. W zabawie podgryza co średnio podoba się psu. Pani mówi że się trochę wycofał i szczeka na nią i warczy jak do niego podchodzi.

2 kupy wylądowały u syna w pokoju. Siku na materac ale to chyba Państwa nie znięchęca :)

Ogólnie Pani mówi że jest bardzo karna i do wychowania. Trzeba nad nią popracować.

Jedyna obawa to o psa żeby się nie wcofał z powodu jej obecności. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...