Jump to content
Dogomania

Pilne Pomórzmy Pieskowi choremu na raka potrzebuje wsparcia na operacje


Recommended Posts

[U][B][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red][SIZE=5][COLOR=black]Rufus błąkał się w okolicy Łomianek kilka tygodni, trafił więc pod opiekę Fundacji mocno wychudzony. W tej chwili dochodzi do siebie w domu tymczasowym[/COLOR][/SIZE].[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/U]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red][COLOR=black]Jestem opiekunką psa boksera lat 5.Jestem dla niego domem tymczasowym. Nie biorę pieniedzy za nic[/COLOR] ale potrzebujemy wsparcia na operację. . [COLOR=black]Mam tez swoją bokserkę Bonittę.Poprzednio mieszkał u mnie Vigo, potem Ebo ale znalezli się właściciele. Teraz mam Rufuska[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black]Bokser jest miły i spokojny. Ma stan zapalny oczu, przyjmuje krople.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black]11.04.2010[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black]Rufus trochę kuleje, dlatego został zbadany przez doktora Zdeba, zrobiono mu także rtg. [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black][B]Opis badania:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black][B]W dniu dzisiejszym kulawizna podporowa kończyny miedniczej prawej, widoczne powiększenie obrysu okolicy stawu kolanowego prawego.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black][B]W badaniu w premedykacji utrudnione wyprostowanie kończyny miedniczej lewej w stawie biodrowym.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=black][B]W badaniu radiologicznym cechy zwyrodnienia stawów biodrowych i stawu kolanowego prawego. nierównomierne wysycenie cienia kości udowej prawej. Wskazana ocena radiologa w celu wykluczenia procesów litycznych (nowotwór), kontrola z 3 tygodnie." [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]17.04.2010[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][U][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]Czasem sądzimy, że walka wygrana, gdy pies trafia do bezpiecznego domu tymczasowego i jest tam szczęśliwy. Los Rufusowi zrobił drugą rundę - bokser ma raka kości.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]Rufus może tę rundę także wygrać i cieszyć się domem, ale będzie miał amputowaną łapę. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=black][B]Zbieramy na operację, potrzebujemy ok. 1000 zł.[/B] Jeśli chcesz pomóc dać mu jeszcze jedną szansę, dopisz na przelewie - RUFUS. [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red][COLOR=black]Proszę o wsparcie , o każdą złotówkę dla tego biednego pieska. Sama nie mam takich środków.Po operacji Rufusek bez nogi będzie[/COLOR] [/COLOR][SIZE=5][COLOR=black][U][B]wymagał szczególne opieki. W moim domu ma ja dożywotnią.[/B][/U][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]Fundacja "SOS bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]E-mail:[/COLOR][/SIZE][/FONT][EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red] [email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]nr konta: [B]06 1500 1012 1210 1015 2421 0000[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=6][COLOR=red]NIP 952-206-26-60[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A tutaj mamy bazarki dla boksia:

1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183971-ZABAWKI-DLA-DZIECI-na-amputacj%C4%99-Rufusa-d0-30.04-do-22.00[/URL]

2..[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183709-KSI%C4%84%C5%BBKI-39-tytu%C5%82%C3%B3w-dla-ka%C5%BCdego-dla-Rufusa-kt%C3%B3rego-czeka-amputacja-do-25.04-do-22[/URL]
3.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/183693-Dogomaniackie-naklejki-%C5%82apki%21-Dla-chorego-Dropsa-do-30-kwietnia-g.-20"]http://www.dogomania.pl/threads/183693-Dogomaniackie-naklejki-%C5%82apki!-Dla-chorego-Dropsa-do-30-kwietnia-g.-20[/URL]..

Kochani pomóżmy biedakowi. Serdecznie zapraszamy :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...