Jump to content
Dogomania

PRONATURE HOLISTIC nowa karma organiczna


Lawinka

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,
mam do sprzedania karmę PRONATURE HOLISTIC-KACZKA Z POMARAŃCZAMI-2,72 KG za 60 zł +koszty przesyłki.,sprzedaję bo mój sunia rasy York jej nie polubiła.Karma zakupiłam w zeszły tygodniu od dystybutora.Sunia "probowała" zjesc 150 gr,takzę w karmie brak tylko 150 gram.

Link to comment
Share on other sites

U nas po tygodniu jedzenia PN Hol nie wygląda to dobrze Łupież jak cholera, pies na spcerze jest skupiony na jedzeniu trawy i na niczym innym, dotychczas nigdy tego nie robiła, to młoda , szalona jamniczka :(( .Kupy 3 razy dziennie , ogromne , większe niż po RC Obesity . Wydaje mi się, że psu zupełnie nie służy .

Link to comment
Share on other sites

Mój też żre trawę, ale reszta super. No i wreszcie coś co mu pasuje, bo wszystko inne było paskudne ;) Mamy kaczkę z pomarańczami. Sierść ładna, łupieżu nie ma, kupska są trzy dziennie, ale po Orijenie też tak było, jeśli akurat raczył jeść (Orijen też był "niejadalny"). Zobaczymy co będzie, bo to pierwszy worek, a pilnujemy wagi (młody, kastrowany, prawie jamnik :))

Link to comment
Share on other sites

witam,
widzę ze Twój Skarb je holistic kaczkę z pomarańczami,może w przyszłości chciałabyś kupić karmę bo mojej suni nie smakuje,w sumie zjadła 150 gr.Mogę sprzedać za 50 zł plus koszty przesyłki,bo mi szkoda wyrzucać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nano']to moim zdaniem trochę za krótko... [/QUOTE]

żeby zobaczyć efekty trzeba poświęcić chwilę a nie dwa dni , my mamy akurat Salmona i jesli chodzi o rezultaty mogę tylko chwalić. Moim zdaniem Pronature ma najlepszy skład z dostępnych na rynku karm.

Nasze psisko wygląda rewelacyjnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kitty3']witam,
widzę ze Twój Skarb je holistic kaczkę z pomarańczami,może w przyszłości chciałabyś kupić karmę bo mojej suni nie smakuje,w sumie zjadła 150 gr.Mogę sprzedać za 50 zł plus koszty przesyłki,bo mi szkoda wyrzucać![/QUOTE]
Oczywiście, mogę Cię uwolnić od tej kaczki :)
Może nie smakuje z powodu dużych granulek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

od dluzszego czasu zastanawiam sie nad kupnem karmy PRONATURE HOLISTIC ADULT ŁOSOŚ ale wolalabym najpierw dac mojemu psiakowi sprobowac ta karme, bo co zrobie jak zamowie worek a pies nie dotknie tej karmy?

mam yorka i jest wybredny.
czy wie ktos gdzie mozna dostac probke tej karmy albo czy bylby ktos tak mily i mi garsc tej karmy mogl wyslac?

Link to comment
Share on other sites

Moja suka nie chciała za nic w świecie tej karmy jeść, pomijając już fakt, że nie bardzo chyba jej służyła :( niestety już odddałam pozostałą karmę . Próbek nie mają z tego co wiem, a szkoda, bo troszkę na tym popłynęłam.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie ja juz kilka razy wpadlam z roznymi karmami bo kupilam worek a Bobi zjadl 5granulek i na tym koniec wiec potem co zrobic z calym workiem praktycznie?
tyle juz kasy mi poszlo na to ze teraz wole sprobowac troszke czy bedzie jadl a potem kupic worek

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem jak dystrybutor chce rozkręcić sprzedaż nie mając próbek? chyba, że próbki są , ale tylko nie wybranych :)
Podobnie jest z wiedzą dystrybutora, który ni jak nie potrafi odpowiedzieć na pytanie co to jest ryż browarniany :))))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cos mi się wydaje "gayka" , ze Ty nie widziałaś nigdy worka Pronature skoro pytasz o ryż browarniany... :crazyeye:

... a jeszcze tu sobie spokojnie piszesz, że karmisz dzień lub tydzień, a pies po jednym dniu ma łupież - niesamowite :cool3:

Ja akurat mam tu obok worek Pronature Holistic Atlantycki Łosoś i nie widzę tego składnika.
Karmię doga nie jeden dzień a kilka długich miesięcy i ma się znakomicie.

Przy okazji na ich stronie na facebooku ogłosili promocje na wersję dla szczeniąt - jeśli ktoś się przymierza warto spróbować ( [URL]http://www.facebook.com/pronatureholistic[/URL] - mam nadzieje że można dać tu linka)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

my też testowaliśmy tę karmę, ale efekty mierne i cena wysoka :crazyeye:
zastanawiamy się nad przejściem na karmę o podobnym składzie i bardzo dobrych rankingach. interesuje nas karma dla szczeniąt ras średnich i dużych. skład:mięso z kurczaka, mączka mięsna z kurczaka, mięso z indyka, mączka mięsna z ryb, brązowy ryż, jęczmień, ryż, płatki owsiane, przecier pomidorowy, proso, ziemniaki, jajka, tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszkaną tokoferoli), kaczka, łosoś, siemię lniane, wzmacniacz zapachu, olej z łososia (źródło DHA), chlorek choliny, suszony korzeń cykorii, probiotyki, wodorosty, marchew, jabłka, pomidory, borówka amerykańska, szpinak, żurawina, ekstrakt z rozmarynu, natka pietruszki, sproszkowany groszek, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrat z trawy jęczmienia, l-karnityna, enterococcus faecieum, lactobacillus casei, cactobacillus acidophilus, saccharomyces cerevesiae fermentation solubles, dried aspergillus oryzae fermentation extract, witamina E suplement, proteinat żelaza, proteinat cynku, proteinat miedzi, siarczan żelaza, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodek potasu, witamina B1 (thiamine mononitrate), proteinat magnezu, tlenek manganu, kwas askorbinowy, witamina A suplement, biotyna, pantotenian wapnia, siarczan manganu, selen (sodium selenite), witamina B6 (pyridoxine hydrochloride), witamina B12 suplement, ryboflawina, witamina D suplement , kwas foliowy.
Co myślicie o składzie? Warto próbować? Cena sporo niższa od pronature.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest papillonek

Ja od kilku miesięcy karmę pronature dla dorosłych psów ras małych i średnich i jestem bardzo zadowolona :)
Cena przystępna,idealne kulki i dobra jakościowo :cool3:
Zostajemy przy niej do...znudzenia :evil_lol:
POLECAM :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Witam.
Ma ktoś może zdjęcie granulek karmy dla psa Pronature Holistic Kaczka w pomarańczach.
Byłabym wdzięczna za przesłanie foto bo planuję kupić ta karmę a nie wiem jakie są granulki o moja sunia jest bardzo wybredna i stosy karm wypróbowanych z tym samym rezultatem - Biegunka, wymioty, swędzenie skóry, wypadanie sierści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...