Jump to content
Dogomania

Ze wsi do miasta??


fika-foka

Recommended Posts

Witam,

Mam problem ponieważ na jesieni, zamierzam pojsc na studia :cool3: i nie wiem co mam zrobic z moim malamutkiem. Ma on 1,5 roku ale od maleńkości jest przyzwyczajony do życia na wsi, siedzenia caly dzien na dworzu itp. a teraz gdy bede mieszkac w warszawie w bloku to bedzie zupelnie inaczej wygladalo. :-(
Myslicie ze przyzwyczai sie do nowej sytuacji, czy lepiej oddać go komuś :-( kto mieszka na wsi??

Prosze Was o rade jako doświadczonych oraz zaprawionych w walce ludzi :shiny:

Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='fika-foka']Witam,

Mam problem ponieważ na jesieni, zamierzam pojsc na studia :cool3: i nie wiem co mam zrobic z moim malamutkiem. Ma on 1,5 roku ale od maleńkości jest przyzwyczajony do życia na wsi, siedzenia caly dzien na dworzu itp. a teraz gdy bede mieszkac w warszawie w bloku to bedzie zupelnie inaczej wygladalo. :-(
Myslicie ze przyzwyczai sie do nowej sytuacji, czy lepiej oddać go komuś :-( kto mieszka na wsi??

Prosze Was o rade jako doświadczonych oraz zaprawionych w walce ludzi :shiny:

Pozdrawiam serdecznie![/quote]

a moze zapytasz sie hodowcow tej rasy. Chyba jest cos takiego ze hodowca (od ktorego masz szczenie o ile oczywiscie ma rodowod [metryczke]-czyli jest PRAWDZIYM mamutem :) ) ma prawo pierwokupu.....

Link to comment
Share on other sites

wszystko zalezy jaki masz kontakt z psem :)
jesli jest duzy to pies bedzie szczęsliwy wszędzie gdzie bedziesz TY (oczywiscie zakładam że zapewnisz psu odpowiednia dawke ruchu)
Jesli zas pies bardziej niz Ciebie ceni siedzenie na podworku no to moze byc roznie.
Ja mam 3 malamuty ale one sa baaardzo za mną i nie wazne gdzie są wazne że ze mną :)
Niektorzy sie smieją ze to nie malamuty:)

Link to comment
Share on other sites

Mój mamutek jak go wziełam miał 10 miesiecy.Mieszkał sobie pod Elblagiem tez na wsi,w ferie przywiozłam go do Warszawy.Mieszka teraz ze mną w mieszkaniu razem z 2-gim psiakiem i nie narzeka :) Najwiekszy problem jest z ulica bo on w ogole nie zwraca uwagi na samochody a mieszkam koło dosyc ruchliwej ulicy :/ ale tak ogolnie psiak sie przyzwyczaił i ma sie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...