Jump to content
Dogomania

Legionowo 09.04.2006


Diana14

Recommended Posts

[quote name='Carbonara']jeszcze raz dzieki za gratki:oops:
nasze fotki nie najlepszej jakości ale zawsze coś
Pancio Fridki !!!! o to mi chodziło:cool3: :evil_lol:
a filmiki coś sie nie otwierają???!!!:placz:[/quote]

[SIZE=3]Szkoda, że tak szybko musieliście jechać i nie zostaliście na Bisach![/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
Filmiki u nas się otwierają, ale długo trzeba czekać.....:mad: . Ale za to warto!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Chmielewska']A dziękujemy, przyciągamy wiosne :cool3::lol::lol: Pozwoliłam sobie ukraść kilka zdjęć do domowej zdjęcioteki, nie powiem które, żeby nikt mnie nie osądził o kradzież :evil_lol:;)[/quote]

To ciiiiiii, na pewno nikt się nie dowie.......;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][SIZE=3]Szkoda, że tak szybko musieliście jechać i nie zostaliście na Bisach![/SIZE]

Filmiki u nas się otwierają, ale długo trzeba czekać.....:mad: . Ale za to warto!:lol:[/quote]

My też żałowaliśmy:roll: ale cóz obowiązki wezwały.....Córcia się stęskniła i już;)
Bardzo miło było z Wami pogadać i oczywiścię poznać Cię Kasiu:popcorn:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Carbonara']My też żałowaliśmy:roll: ale cóz obowiązki wezwały.....Córcia się stęskniła i już;)
Bardzo miło było z Wami pogadać i oczywiścię poznać Cię Kasiu:popcorn:[/quote]

Jak córcia trochę podrośnie, to ją zabierajcie, nasz Igor to gentelmen, zaopiekuje się młodszą koleżanką :lol: ! Grono "wystawowych" dzieci się powiększy......;)
Mi też było miło Was poznać, tym bardziej, że na wcześniejszych wystawach w Legionowie być nie mogłam, na klubówce we Włocławku nie byliśmy, więc już myślałam, że jeszcze sobie poczekam na poznanie jakby nie patrzeć staffikowych "sąsiadów" :eviltong:.
Szkoda, że Blairy nie było, ale pewnie niebawem gdzieś się wszyscy spotkamy.... sezon wystawowy w pełni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delya']Moje gratulacje Kasiu :laola: .
Mój Rudzielec rozwalił sobie łapę na spacerze i ma 3 szwy:angryy: , na razie z traningów nici.[/quote]

Ojej, to wykochaj Rudaska od nas, biedactwo:placz: !
Mam nadzieję, że łapka szybko się zgoi. Tylko brak treningów, to pewnie dla niej nieszczęście:-( !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'] Szkoda, że Blairy nie było, ale pewnie niebawem gdzieś się wszyscy spotkamy.... sezon wystawowy w pełni![/quote]
Nadrobimy napewno....teraz co planujemy to Łodz domyslam sie ze wiekszosc osob tam tez sie pojawi....nieprawdaz????:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Ojej, to wykochaj Rudaska od nas, biedactwo:placz: !
Mam nadzieję, że łapka szybko się zgoi. Tylko brak treningów, to pewnie dla niej nieszczęście:-( ![/quote]

Oj tak bardzo się jej nudzi:angryy: , dzisiaj poszłam na polankę do psów to się tak bawiła, że zerwała opatrunek:shake: , szwy całe, ale ranka trochę zaczeła krwawić:placz: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...