Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Saskja

3-letnia rodowodowa weimarka do adopcji

Recommended Posts

Niestety, otrzymaliśmy wiadomość, że 3-letnia obecnie suczka pochodząca z naszej hodowli, Haza Grey Fellow, szuka nowego domu. Przyczyną są zawirowania rodzinne i mieszkaniowo-zawodowe.

Suczka jest oczywiście rodowodowa, lecz właścicielka twierdzi, że nie może znaleźć metryki (jednak dla upartych jest to zapewne do załatwienia, można uzyskac duplikat w ZKwP). Haza jest córką naszej Interchampionki (CIE), Ch Polski oraz Ch Rumunii, Zwycięzcy Polski 2007, Zwycięzcy Europy Śr. i Wsch. 2007 - English Grzanki Duma Kazana oraz Golden Winner 2005, Championa Luksemburga, Młodzieżowego Championa Polski, Championa Polski - Don Padre Jim Bob Amberys Imperium Star.

Haza lubi towarzystwo innych psów, natomiast nie zna kotów, więc zapewne by ich nie tolerowała.

Jest zdrowa, nie sprawia problemów wychowawczych, ma pasję łowiecką i stójkę, więc teoretycznie nadawałaby się dla myśliwego, jednak nie znamy jej reakcji na strzał. Jest śliczną suczką, bez żadnych wad eksterieru. Ma cięty ogonek. Miała być wystawiana, jednak skończyło się na jednej wystawie - w Rzeszowie - gdzie w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą i srebrny medal.
Żywiona wszystkim po trochu: karmą, gotowanym jedzeniem, a nawet chlebem z pasztetem.
:shake:
Sunia przebywa obecnie w okolicach Ostrołęki (i tam też byłaby do odbioru). Kontakt w sprawie adopcji z hodowcą - 606 363 852 lub 603 895 350

Aktualne fotki mam otrzymać lada dzień. Zdjęcia z wczesnej młodości można zobaczyć na mojej stronie w galerii "Psy z Grey Fellow" pod numerami: 69, 70, 71, 72, 73, 74.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×