Jump to content
Dogomania

3-letnia rodowodowa weimarka do adopcji


Saskja

Recommended Posts

Niestety, otrzymaliśmy wiadomość, że 3-letnia obecnie suczka pochodząca z naszej hodowli, Haza Grey Fellow, szuka nowego domu. Przyczyną są zawirowania rodzinne i mieszkaniowo-zawodowe.

Suczka jest oczywiście rodowodowa, lecz właścicielka twierdzi, że nie może znaleźć metryki (jednak dla upartych jest to zapewne do załatwienia, można uzyskac duplikat w ZKwP). Haza jest córką naszej Interchampionki (CIE), Ch Polski oraz Ch Rumunii, Zwycięzcy Polski 2007, Zwycięzcy Europy Śr. i Wsch. 2007 - English Grzanki Duma Kazana oraz Golden Winner 2005, Championa Luksemburga, Młodzieżowego Championa Polski, Championa Polski - Don Padre Jim Bob Amberys Imperium Star.

Haza lubi towarzystwo innych psów, natomiast nie zna kotów, więc zapewne by ich nie tolerowała.

Jest zdrowa, nie sprawia problemów wychowawczych, ma pasję łowiecką i stójkę, więc teoretycznie nadawałaby się dla myśliwego, jednak nie znamy jej reakcji na strzał. Jest śliczną suczką, bez żadnych wad eksterieru. Ma cięty ogonek. Miała być wystawiana, jednak skończyło się na jednej wystawie - w Rzeszowie - gdzie w klasie młodzieży uzyskała ocenę doskonałą i srebrny medal.
Żywiona wszystkim po trochu: karmą, gotowanym jedzeniem, a nawet chlebem z pasztetem.
:shake:
Sunia przebywa obecnie w okolicach Ostrołęki (i tam też byłaby do odbioru). Kontakt w sprawie adopcji z hodowcą - 606 363 852 lub 603 895 350

Aktualne fotki mam otrzymać lada dzień. Zdjęcia z wczesnej młodości można zobaczyć na mojej stronie w galerii "Psy z Grey Fellow" pod numerami: 69, 70, 71, 72, 73, 74.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...