Jump to content
Dogomania

Mike – piękny, nadzwyczaj mądry pies, juz w swoim domku!


hesia

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest bardzo cieżkie, że na ogłoszenie oddam psa do adopcji często dzwonią do mnie ludzie, "mam psa do oddania" " bo skoro już się pani tym zajmuje" qr...co za ludzie

Nie dość, ze Lusia wróciła, Kosma ma raka i ludzie też rozpatrują zwrot do schroniska, to jeszcze dzwonia zupełnie mi nie znane osoby, ta konkretna pani ma psa a wprowadziła sie do pana z kotem " i wie pani, no coś z tym fantem muszę zrobić" .

Laska nie była nigdy w schronisku, zaprosiłam ją do schroniska a ona, ze się boi i nie przyjedzie.

Czy ona myślała, że ja do niej pojadę i wezmę jej psa i oddam do schroniska :pissed:

Ponoć się rozmyśliła ale mam do niej telefon i do niej zadzwonię.

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam z nadzieja, ze moze ktos juz sie cieszy, ze bedzie mial przyjaciela o imieniu Mike, a tu :shake:...
Ale badzmy dobrej mysli.

Koosiek, dzieki za wszystkie ogloszenia.

[quote name='koosiek']Mike jest dzisiaj w Metrze :)

[URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL][/QUOTE]

Widzialam, widzialam! Aleksandra nikt nie dzwonil po tym ogloszeniu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Witaj piesiu moze dzisiaj bedzie ten dzien[/QUOTE]


Tak , to był dzień Mike'a po 6 latch w schr pojechał do domu, dziękuję bardzo.

Do domu poszła też nasza sunia Puma, w schr było ok 20 adopcji wiec bardzo dobry dzień, o Lusię i Lalę nikt nie dzwonił i nie pisał.

Hugo też w domu!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jak sie ciesze :multi::multi::multi:!!!! Aleksandra, jaki to domek, wiesz cos wiecej? Bedziesz miala jakis kontakt?
I Hugo tez :multi::multi::multi:. Mam nadzieje, ze to najlepsze domki, rowniez dla Pumy.
Lala jeszcze nie ma ogloszen, ale tak jak i Lusi, znajdziemy jej dom.

Link to comment
Share on other sites

Mike trafił do domu, jego nowa Pani nie jest najmłodszą osobą ale bardzo uparła sie na Mike'a obiecała rozpieszczać, powinno się udać, gdyby jednak coś poszło nie tak albo Pani tak jak część adoptujących chciała Mike'a zwrócić to nie dojdzie do tego i weźmie go nasza koleżanka Ela.

Także czekamy na info od Pani właścicielki ale tak jak napisałam Mike nigdy już nie będzie psem schroniskowym, za dużo było samotności w życiu tego mądrego psa.

;):multi:;)

Dziękuję za ogłoszenia, za serce dla naszych psiaczków, labradorowate poszly do domu.

Oczywiście każdego dnia trafiaja następne a my znowu się dziwimy, skąd biora się takie ilości fajnych psów w schroniskach, jak to możliwe, że ich nikt nie chce, a może ludzie po prostu o nuch nie wiedzą.

Trzeba uświadamiać znajomych, przyjaciół, są wspaniałe psy w schroniskach, jak przygarniesz codziennie będziesz patrzył na bezpiecznego zadowolonego psa, któremu właśnie Ty to wszystko dałeś ;)

Jeśli ktokolwiek zadzwoni do mnie lub Asi z ogłoszeń to my zwsze zaprosimy do schr i damy z siebie wszystko żeby adopcji było jak najwięcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alekssandra']
Także czekamy na info od Pani właścicielki ale tak jak napisałam Mike nigdy już nie będzie psem schroniskowym, za dużo było samotności w życiu tego mądrego psa.

;):multi:;)

Oczywiście każdego dnia trafiaja następne a my znowu się dziwimy, skąd biora się takie ilości fajnych psów w schroniskach, jak to możliwe, że ich nikt nie chce, a może ludzie po prostu o nuch nie wiedzą.
[/QUOTE]

Co to za radosc zmieniac tytul na "juz w nowym domku" :bigcool:! Mam nadzieje, ze sie uda i wszystko bedzie dobrze.

Dziekuje wszystkim, ktorzy zagladali do Mikea, pomagali mu i go wspierali :Rose: .

Aleksandra, teraz, kiedy Mike w domu, moge zalozyc watek nastepnemu. Jesli chcesz, prosze, przeslij mi na maila tekst i zdjecia jakiejs biduli. Bazarek ogloszeniowy jest otwarty chyba do konca kwietnia, to sie jeszcze zalapiemy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Także jestem za tym aby przenieść adoptowane Mike'a i Hugo do działu szczęśliwców.

Cieżko wybrać następne, przychodzą mi do głowy Mapet szorstokwłosy "sznaucerowaty" psiak, 10 lat w schronisku, dzięki swojej ogromnej zgodności z innymi psami, przetrwał w schr 10 lat, Saba brązowa, wdzięczna sunia, którą schronisko oceniło na 8 lat a wg nas ma ok 6, ona ma olbrzymią potrzebę przynależności do człowieka, jest grzeczniutka, kochana przylepka, początkowo straszna chudzinka po szczeniakach, zmieniła się pod naszą opieką, systematycznie dokarmiana w przepięknego psa, Mapet wyksztalcił w sobie autyzm schroniskowy, który my, skutecznie przełamałyśmy, nas kocha ale na spacerach trawa, ziemia, bieganie, natomiast Saba nie zwraca uwagi na otoczenie ona patrzy na Ciebie i wiesz, że bardzo czekała na tą chwilę z Tobą poza klatką, czujesz jej wdzięczność, nie ciągnie smyczy ale nikt jej nie chce bo za stara :shake: a nie wygląda i nie zachowuje się na 8, mądra, delikatna, zgadza się z psami.

Rudy mieszka z Mapetem. Rudy był mega autystycznym psem, dziewczyny zastanawiały się czy nie jest głuchy, na spacerach zaczął naśladować Mike"a, przybiegal po pogłaskanie, mamy też Pongo wyżłowaty, piękny pies, młody, posłuszny, nikt go nie chce.

Także dajcie mi znać, który pies teraz, w ogloszeniach można podawać jako pierwszą Asię, następnie mnie i mail do mnie, ja mam pracę latającą a Asia jest w W-wie, jest jeszcze Basia i Ela w naszej paczce oraz Migdalena z którą opiekuję się jej psami schroniskowymi, zawsze ktoś kompetentny odpowie i pokaże psa osobie zainteresowanej.

Działając taką grupą, mamy lepsze wyniki, zawsze ktoś czegoś dopilnuje, pomagamy sobie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem. Własnie rozmawiałam z Migdaleną, umówiłyśmy się w tygodniu do schr, powiedziała mi, ze wczoraj na sam koniec udanego dnia, przyjechała para z 11 miesięcznym dużym szczeniakiem, celem zwrócenia go do schroniska po kilku miesiacach, dziewczyny wybłagaly, zeby Państwo nie oddali psa ale warunkiem postawionym przez właścicieli jest pomoc w ogłoszeniach bo psa zostawić sobie nie chcą :shake: czekam na info o psie.

Odnośnie Saby to muszę przejrzeć aparat celem odnalezienia udanych zdjęć, bo ona jest cudna a zdjecia średnie, także poczekalabym chwilkę z wyborem na info o psie, któremu grozi schr, Saba jest dorosła, napiszę jak się cokolwiek dowiem i szukam zdjeć Saby.

Link to comment
Share on other sites

Ok, to umowmy sie tak, ze zaloze watek Sabie, a ogloszenia zaplace dla obu. Czekam na info potrzebne do tekstow i na zdjecia. Tylko czy "opiekunowie" szczeniaczka przesla zdjecia, bo bez tego szanse sa zerowe? Dowiedz sie tez , prosze, dlaczego chca go oddac, zeby bylo wiadomo czy jest z nim jakis problem, jakiego szukac domu.

Link to comment
Share on other sites

A po Mika zgłosili się z ogłoszenia? Czy byli w schronie i go zobaczyli?
Cudownie, że trafił do domu, wspaniale, że tyle psiaków poszło do domków.
Myślę, że na ludzkie emocje też tragedia wpłynęła, para prezydencka kochała zwierzęta....

Link to comment
Share on other sites

:Cool!:Dziękuję Hesiu

Przejrzałam aparat, zdjęcia Saby są słabe, nie oddaja jej piękna i przyjacielkiego nastawienia, na jednych pada i są zamazane na innych psy biegają jak oszalałe, moje kol też mają słabe zdjecia, więc muszę się wybrać do schr po lepsze.

Czasem pada, czasem mamy po dwa psy na raz, są rózne sytuacje, a zdjecie rzecz istotna. Psy z lepszymi zdjęciami idą szybciej do domów.

Wyślę Ci dwa najlepsze na maila ale najchętniej wstrzymałabym się do czasu nowych zdjęć czyli do środy.

Odnośnie szczeniaka to jest on duży i w typie Rodeza, którego fotkę też mogę Ci przesłać celem orientacji, 11 miesięczny duży, beżowy, skoczny, energiczny, Państwo twierdzą, że niszczy, czekam na info od Migdaleny, zrobila mu ona kilka fotek bo faktycznie czasem nie ma co liczyć na "właścicieli"

Gdyby niszczenie było istotnie dotkliwe to w mojej opinii, Państwo nie dali by sie namówić na przechowanie psa, skoro już byli w schr go oddać, ale niczego tu nie wiemy na pewno a jedynie od właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...