Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

[quote name='chrupcia']Hej Aga :)
już po stresie, czas zleciał i już zaraz dwa dni od wielkiego dnia będzie :lol:[/QUOTE]
Cześć Kasia:)oj tak czas szybko umyka,już jest po,emocje opadły pozostała radość.
[quote name='andzia23']Witamy się i pozdrawiamy:smile:[/QUOTE]

My tez witamy i pozdrawiamy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga&Dakar']Aga moje MEGA MEGA MEGA WIELKIE GRATULACJE. Uściskaj proszę swoje przepiękne cudeńko. Jak ja żałuję, że mnie nie było ale w grudniu stanę na głowie i przyjadę.[/QUOTE]

Cześć Aguś:)szkoda że Cię nie było,brakowało Twojego dopingu ale myślę że tak jak piszesz pojawisz się w grudniu..trzymam Cie za słowo:)
Uściskałam moje sreberko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Cześć Aguś:)szkoda że Cię nie było,brakowało Twojego dopingu ale myślę że tak jak piszesz pojawisz się w grudniu..trzymam Cie za słowo:)
Uściskałam moje sreberko.[/QUOTE]
Aga ale bez mojego dopingu osiągnęliście wielki sukces:-) Kochana jak tak bardzo chciałam Cię poznać osobiście ale co się odwlecze to nie uciecze :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Connected']Cześć Aga, dla nas poznań to trochę za daleko ..:eviltong:[/QUOTE]
Ale Legionowo w grudniu znów będzie:)
[quote name='chrupcia']Doris ma racje takie wspólne foto będzie fajne :)

Cześć Aga :)[/QUOTE]
No pewnie;)jak najbardziej..Hej:)
[quote name='Aga&Dakar']Aga ale bez mojego dopingu osiągnęliście wielki sukces:-) Kochana jak tak bardzo chciałam Cię poznać osobiście ale co się odwlecze to nie uciecze :-)[/QUOTE]
Dokładnie mam nadzieje że grudzień będzie już nasz;)
[quote name='Yoko2009']Witam:) może wpadniecie na fotki:) \
Pozdrawiam popołudniowo[/QUOTE]

No jasne już idziemy do Was:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Witam:)
i co czytam no super wiesci:multi:
ale sama nie wiem kto sie lepiej prezentowal hihi Ty czy pies;)
[url]http://i53.tinypic.com/10xax02.jpg[/url]
a koki jakie macie ladne:cool1:
gratuluje:multi:
a nagroda dla moniego w domu czekala?:cool1:[/QUOTE]

Nie no pies przecież lepiej się prezentował;)hehe.No pewnie nagroda była a baaa i to nie jedna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']Witamy się popołudniowo :)
No właśnie , były pochwały dla Moniego , a handlerka przecież też prezentowała się super:)[/QUOTE]
Oj tam handlerka nie spisała się tak jak powinna;)
[quote name='tigrunia']Noo Aga co ja widzę.. zaglądam na Yorkland a tam co? Moniś na 2 lokacie :multi: Gratulacje dla was przeogromne!! Teraz to już będzie z górki :multi:[/QUOTE]
Dzięki Beatka,cieszę się przeogromnie z takiego debiutu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mawe']Witam wieczorkowo. W Poznaniu nie zapomnijcie także o mnie. Też chcę poznać Was w realu :)
A teraz z innej beczki - muszę się pochwalić, że z miom ON'kiem Irisą zdałam dzisiaj egzamin na IPO 1 i jestem cała w skowronkach.[/QUOTE]

[quote name='Mawe']Aga jest już informacja o ilości psów w rasie w Poznaniu - my mamy 11 rywalek. Moni jeżeli idzie w pośredniej to jest 7 psów a w otwartej 14.[/QUOTE]

Gratuluję zdanego egzaminu;)Właśnie widziałam że w pośredniej , jest 7 psiaków,to jeszcze w miarę....musimy ustalić i stoliki mieć jeden obok,drugiego zawsze jedna drugiej pomoże no i rażniej będzie..Martyna będzie,Klaudia chyba też?Klaudia Ty będziesz 6 czy 7???a przyjeżdzacie z noclegiem w piątek czy w sobotę rano wyruszacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mawe']Witam wieczorkowo. W Poznaniu nie zapomnijcie także o mnie. Też chcę poznać Was w realu :)
A teraz z innej beczki - muszę się pochwalić, że z miom ON'kiem Irisą zdałam dzisiaj egzamin na IPO 1 i jestem cała w skowronkach.[/QUOTE]
Gratulacje,:) czy dobrze kojarzę,że teraz będzie w klasie użytkowej.
To podobno bardzo trudny egzamin jest

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...