Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolina.']Aga [B]GRATULACJE[/B]!!! I widzisz, nie było powodów do nerwów - bo poszło Wam świetnie! Moni pięknie się prezentował :loveu:


Tym bardziej, że ta wystawa do i Twój i Moniego debiut - więc ta II lokata to naprawdę duże osiągnięcie :)[/QUOTE]

Karola,powiedzmy że nie było heh:)nie no ręce mi dosłownie latały aż sędzia się śmiał ze mnie,nie mogłam utrzymać szyi Moniego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Ocean Greenpice,gdyby Moni nie dał plamy podczas stania w porównania my byśmy dziś stanęli na 1 lokacie.Były momenty że się nie słuchał i mnie olewał..[/QUOTE]
Aga, normalnie Cię huknę!! Pierwsza wystawa, od razu srebro, a Ty jeszcze narzekasz? Oczadziałaś chyba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Aga, normalnie Cię huknę!! Pierwsza wystawa, od razu srebro, a Ty jeszcze narzekasz? Oczadziałaś chyba :evil_lol:[/QUOTE]

Klaudia ja jestem w szoku!!!!!!!!ale gdyby ładniej stał to dostał by więcej....(to były słowa sędziego)kazał nam pracować nad podstawą no i to też zaznaczył w opisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Klaudia ja jestem w szoku!!!!!!!!ale gdyby ładniej stał to dostał by więcej....(to były słowa sędziego)kazał nam pracować nad podstawą no i to też zaznaczył w opisie.[/QUOTE]
Na to "więcej" masz jeszcze kupę czasu, więc spokojnie, zdążycie mieć więcej i to nieraz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucci13']jeszcze raz gratulujemy:multi:
zdjęcia w domu śliczne:loveu:[/QUOTE]

[quote name='karkakarka']GRATULACJE OGROMNE!!!
Ale wam pięknie poszło! Srebro hurra!! Jakbym mogła to bym cię uściskałą :)
Super![/QUOTE]

[quote name='Princess_York']Bardzo ładny opis !! Na pierwszy raz to super ! A statykę opanujecie do perfekcji :) .

Zapraszamy na fotki :-D[/QUOTE]

Dzięki dziewczyny:)jeszcze nie mogę w to uwierzyć..że to prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Uwierz !!! :) . To TWÓJ chłopak dostał 2 lokatę!! :)[/QUOTE]

[quote name='Mawe']Aga gratulacje!!!! Wspaniały wynik!!!![/QUOTE]

Też się dziewczyny bardzo cieszę,ale dużo jednak nerwów mnie to kosztowało ale ogólnie było bardzo fajnie,miła atmosferka,duuużo ludzi,fajne psy wrażenia jak najbardziej pozytywne tylko mówię żeby tych nerw było mniej.Ale pierwszy raz mam już sobą i dobrze.Muszę dużo ćwiczyć postawy bo w domu pięknie mu to wychodzi no ale na wystawie tak nie za bardzo a że stania było bardzo dużo także chłopakowi się nudziło:)Ogólnie fajna imprezka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slawi']Jeszcze raz gratulacje,
domowe zdjęcia rewelacja:)
dobranoc (niech Ci się tylko wystawa już nie śni)[/QUOTE]

Oj tak już na dzień dzisiejszy mam dość wystaw,to niech się już lepiej nie śni..a tak na marginesie sędzia P.Jędrasiak to bardzo miły człowiek,miałam duże szczęście trafić na niego baaardzo wyrozumiały

Link to comment
Share on other sites

No właśnie w domu ..Arwena na początku też w domu cudownie i stała i chodziła ,a jak pojechałyśmy do wlocławka na pierwszą naszą w młodzieży to matko boska .. Chodzila jak człowiek na tylnych łapach ,stać nie chciała (może przez to że ring maluutki ,a stawka 19 suk) i tak sobie ogólnie było . Teraz jest dużo lepiej przynajmniej w statyce ,bo Arwenie też się chodzić nie chce ,zauważy kogoś ,pobiegnie a nie pójdzie . Tak bylo dzisiaj :lol: . No ale cóż pies też ma swoje humory :) .
Chociaż tak serio to jeżeli już wolałabym żeby Arwena nie stała tak długo jak umie ,a chociaż na stoliku się zachowywała jakoś .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...