Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Dziewczyny mam dwie foty po kąpielowe Moniego...szkoda że kiepska jakość:shake:
[url]http://i56.tinypic.com/261ygs9.jpg[/url][/QUOTE]

Ulala :-o Ma już takie kudełki że spokojnie można podciąć i wyrównać. Śliczne:loveu:

[quote name='agamewa']
Oj tak zdecydowanie nie w porę,zawaliłam treningi z monim ach szkoda gadać,nie wiem jak to będzie??
[/QUOTE]

Eeee tak szybko chyba nie zapomniał, a kilka dni odpoczynku też mu się pewnie przyda :p

[quote name='agamewa']Trochę mi już lepiej wzięłam garść prochów,zobaczymy? [/QUOTE]

Aga kuruj się i wracaj szybko do zdrowia, tylko z tymi prochami to ostrożnie. Najlepsza gorąca kąpiel, potem grzane piwo z miodem i do łóżka się wygrzewać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuskazet']Ulala :-o Ma już takie kudełki że spokojnie można podciąć i wyrównać. Śliczne:loveu:



Eeee tak szybko chyba nie zapomniał, a kilka dni odpoczynku też mu się pewnie przyda :p



Aga kuruj się i wracaj szybko do zdrowia, tylko z tymi prochami to ostrożnie. Najlepsza gorąca kąpiel, potem grzane piwo z miodem i do łóżka się wygrzewać :p[/QUOTE]

Witamy:multi:o tak grzane piwo i miód....chyba trzeba będzie się poczęstować..to już lecę paaaa..obym nie przesadziła heh:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Cześć Aga :p
Nie zamartwiaj się choróbskiem. Zobaczysz, przed wystawą dostaniesz kopa z adrenaliny i nawet nie będziesz o tym myślała ;)[/QUOTE]
Cześć Klaudia:multi:oby..mam nadzieję.
[quote name='Connected']Cześć Aga ;)
a słyszałam że herbatka malinowa też dobra , albo taka zwykła z miodem :)[/QUOTE]
Cześć Weronika..u mnie to już nic nie działa:(
[quote name='syla929']Oj.. no to bardzo mi przykro, że tak wyszło.. Ale Harmony na pewno nadrobi wystaw za dwa psiaki:loveu:[/QUOTE]
Teraz to już sobie powiedziałam że tak musi być i trudno...
[quote name='chrupcia']Cześć Aga :)
i jak z chorobą ? pomału znika ? :p[/QUOTE]
Sama już nie wiem..dziś się w ogóle nie wyspałam,nie mogłam usnąć,męczył mnie kaszel,teraz się chciałam trochę przespać bo o 3 muszę wstać ale gdzie tam,nie mogę usnąć,aj nie wiem jak to będzie,a jeszcze spakować się,Moniego przygotować,ja nie wiem jak ja to zrobię??za chwile 4 kawę będe pić by jakoś funkcjonować.
Wystawy nie przeżywam,oj normalny dzień,cieszę się i nie mogę się doczekać ale to nie od tego tak mam..sama już nie wiem????to chyba zmęczenie,3 dzieciaków i 2 psy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...