Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

[quote name='Iza.']No to opis macie super :)[/QUOTE]
Właśnie z opisu jestem najbardziej zadowolona:)
[quote name='Connected']Gratuluję :multi::multi:
Wczoraj akurat myślałam o was , bo byłam w pobliżu Nowego Dworu :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Następnym razem zmówmy się wcześniej weż Pączka i pójdziemy z chłopakami na spacer jak będziesz znowu koło mnie przejeżdzała...co Ty na to????

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak byłam :) Ale byłam pół przytomna po 2 nieprzespanych nocach związanych z wyprawą na Łotwę na wystawę w sobotę więc wpadłam do legionowa i wypadłam a poza tym my mieliśmy ring na dworze i jakoś taki tłok był w hali że tylko wpadłam i wypadłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Tak byłam :) Ale byłam pół przytomna po 2 nieprzespanych nocach związanych z wyprawą na Łotwę na wystawę w sobotę więc wpadłam do legionowa i wypadłam a poza tym my mieliśmy ring na dworze i jakoś taki tłok był w hali że tylko wpadłam i wypadłam...[/QUOTE]
No to tak jak u mnie wczoraj,w nocy nie spałam ani minuty o 3 czas już było wstać,męcząca podróż,choroba..myślałam że nie wyrobie..ale sie opłacało.
[quote name='andzia23']Cześć:multi:
Wielkie gratulacje.[/QUOTE]

Dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']A spotkałyście się wszystkie? :)[/QUOTE]
Tak spotkałyśmy ale o wspólnej fotce zapomniałyśmy(ale mi się zrymowało)
[quote name='Nati28']Aga jeszcze raz moje gratulacje!!! Pieknie wygladaliscie :loveu::loveu:

super ze sie poznalysmy ale szkoda ze fotki nie zrobilysmy wspolnej :roll:[/QUOTE]
Dzięki Natalka,właśnie szkoda że nie mamy wspólnej fotki:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...