Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

[quote name='chrupcia']hihi tak sobie właśnie myślałam 'mój jak mu zrobie kitke to zaraz jej nie ma bo się wytarza, a Weściu taki elegancki' ;) jeszcze tylko dwa dni i jeszcze jeden yorek będzie u Ciebie:) trza będzie banerek zmienić, ohoho ile zachodu;) wszystko masz już przygotowane?:)

ja mojemu to już nie wiem co zrobić, czy zapuścić te włoski czy ściąć...:( boje się że będzie miał takie loczki jak jego mama po ścięciu.. no chyba że ona ma nie przez ścięcie tylko może cos innego... :roll:[/QUOTE]

Loczki nie występuje po ścięciu włosków to sprawa genetyki ,jak będą miały się kręcić to będzie nawet tak na długich włoskach,ale Jazzik wcale tak nie musi przecież mieć?może geny odziedziczył po tatusiu albo z kolejnych pokoleń?-to wszystko jest możliwe.Ja tam swojemu zapuszczam i nie myślę o ścinaniu,uwielbiam takie długaśne kudełki:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://i50.tinypic.com/105weg8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2u4t07n.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/291zss8.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/ih2yd5.jpg[/IMG]
No i troszkę trzeba przypomnieć postawę:)
[IMG]http://i45.tinypic.com/29et5i0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dziękujemy za te komplemenciki,wczoraj byłam złą pańcią!!!obcinałam pazury Westernowi (Puśkowi)czy jak mu tam:eviltong:nie wiem jak to się stało ale za bardzo przycięłam mu tylni pazur(chociaż wcale na to nie wyglądało!!)Jezu jak zaczęła mu się lać krew!!!tak się wystraszyłam że nie wiem co!pierwszą rzeczą ,którą zrobiłam to zdezynfekowałam spirytusem,póżniej zawinęłam bandażem,krew bardzo długo się sączyła!!Mówię Wam przeszłam wczoraj koszmar!!!Westuś nie płakał ale stał taki zszokowany i patrzył na tę łapkę zakrwawioną!!!Nie wiem jak ja teraz będę mu przycinała pazurki???????

Link to comment
Share on other sites

biedny Westuś ja Dusiowi obcinałam pazurki raz w życiu jak miał 7 tyg na początku miał je obcinać tata ale skaleczył 1 pazurek który obciął krew prawie nie leciała ale maleńki strasznie płakał:-( i resztę pazurków już sama obcięłam i mam do teraz spokój bo pazurki same się ścierają;) niedawno fryzjerka podcięła tylko te "wilcze" bo były już długie.
Szkoda że mnie nie będzie kiedy przyjedzie nowy psiak:placz: przyjechałam tylko na jedną noc jutro wracam do babci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Loczki nie występuje po ścięciu włosków to sprawa genetyki ,jak będą miały się kręcić to będzie nawet tak na długich włoskach,ale Jazzik wcale tak nie musi przecież mieć?może geny odziedziczył po tatusiu albo z kolejnych pokoleń?-to wszystko jest możliwe.Ja tam swojemu zapuszczam i nie myślę o ścinaniu,uwielbiam takie długaśne kudełki:)[/QUOTE]
ale Gaja ponoć jak miała długie to miała proste.. nie wiem nie widziałam jej wcześniej i dlatego się boje bo nie chce Jazzia z loczkami, a chciałabym mu spróbować ściąć, a potem jak by mi się nie podobało, albo chciałabym po prostu to zapuścić, ale o te loki sie strasznie boje... bo jak będzie miał to potem cały czas ścinać go będę do golaska...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']ale Gaja ponoć jak miała długie to miała proste.. nie wiem nie widziałam jej wcześniej i dlatego się boje bo nie chce Jazzia z loczkami, a chciałabym mu spróbować ściąć, a potem jak by mi się nie podobało, albo chciałabym po prostu to zapuścić, ale o te loki sie strasznie boje... bo jak będzie miał to potem cały czas ścinać go będę do golaska...[/QUOTE]
Kasia obcięcie włosów nie powoduje tworzenia loczków,także jeśli teraz nie widzisz tendencji do kręcenia to raczej takich mieć nie będzie:)nie obcinaj go bo ładny ma włos,kup mu dobrą odżywkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Kasia obcięcie włosów nie powoduje tworzenia loczków,także jeśli teraz nie widzisz tendencji do kręcenia to raczej takich mieć nie będzie:)nie obcinaj go bo ładny ma włos,kup mu dobrą odżywkę.[/QUOTE]

No niby nie powoduje, ale wiesz... boje się po prostu... :roll: jak bym miała nie ścinać tych jego kłaczków to chyba olejek musiałabym kupić, bo on ma strasznie suche włosy. ale chciałabym zobaczyc jak wygląda taki łysek dlatego strasznie mnie korci.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Klaudia-spoko jak będziesz chciała zawsze Ci mogę Ulcię wyczesać w bombkę:)-to tak mi już dobrze wychodzi??????????[/QUOTE]
Wychodzi wychodzi :p
Ja teraz przy czesaniu dostaję białej gorączki. Ula ma taki etap przejściowy, że włosy są już za długie, żeby zostawiać tylko antenkę, ale jeszcze zbyt krótkie, żeby zrobić z nich wachlarzyk. No i tapirowanie różnie mi jeszcze wychodzi, a na Gracji trenować nie będę, żeby łysa nie została :roll:
[quote name='agamewa']nie wiem jak to się stało ale za bardzo przycięłam mu tylni pazur(chociaż wcale na to nie wyglądało!!)Jezu jak zaczęła mu się lać krew!!!tak się wystraszyłam że nie wiem co!pierwszą rzeczą ,którą zrobiłam to zdezynfekowałam spirytusem,póżniej zawinęłam bandażem,krew bardzo długo się sączyła!!Mówię Wam przeszłam wczoraj koszmar!!!Westuś nie płakał ale stał taki zszokowany i patrzył na tę łapkę zakrwawioną!!!Nie wiem jak ja teraz będę mu przycinała pazurki???????[/QUOTE]
Ja obcinam pazury z uporem maniaka, w salonie to moja robota, swoim dziewczynom przycinam tak średnio co tydzień-dwa ;)
Zdarzyło mi się ciąć za krótko 2 razy, wiem że z pazura leje się okropnie, ale zazwyczaj wbrew pozorom pies tego nawet nie poczuje :p Mamy proszek do tamowania krwawienia, w razie czego raz dwa i po krzyku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...