Jump to content
Dogomania

Western &Harmony


*Agnieszka*

Recommended Posts

[quote name='*kleo*'][URL]http://images44.fotosik.pl/296/f85f229cf184cf13med.jpg[/URL] super tu wyszedł :)

Aga tego jeszcze nie było, żebym po paru godzinach musiała aż tyle u Ciebie nadrabiać? Pędzi Wasza galeria jak szalona ;)

Pojemniczki curvera fajne, ten drugi szczególnie, chyba się zaczaję na taki ;) Ale to jak do kasy dojdę, bo ostatnio trochę wydatków było, planowanych i tych nie...

I oczywiście ja z dziewuchami też się wbijam :) Tina będzie porządku pilnować ;)[/QUOTE]

Wpadłam na chwilę zobaczyć czy dużo jeszcze do setki:)nio jeszcze troszkę,to na razie dziewczęta spadam na film,myślę że jutro pojutrze imprezka będzie także szykować się tu do mnie proszę:)he,he:)jak bawić się to nas całego!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Juustii']Witamy się ślicznie ;) dobrze, że chociaż u Was słonko się pojawiło ;) pozdrawiam serdecznie ;) i ucałuj Westerna od nas ;)[/QUOTE]

Nie ma sprawy Western jest już wymiziany od Was,Toficzka też ucałuj i duuuuużo zdróweczka życzymy dla chłopaka:)
Pogodę przechwaliłam zaczyna już pomału padać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczynki,pogoda jak na razie w pełni słoneczna więc jakaś nadzieja tam jest:)he,he:)
Zmieniłam nazwę hmmmmm........chyba tamta brzmiała tak poważnie:)hodowli Bakarat takie tam bla bla bla a urwisa stwierdziłam ze tak będzie luzacko:)bo to urwis luzacki:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']a ja już myslałam że to jakas nowa galeria hihi[/QUOTE]
No to niespodzianka bo to galeria Westerna heh:)
[quote name='Princess_York']A to sama nie zmieniałaś ? :lol: .
Ja sama zmieniam sobie :) .[/QUOTE]
A można tak???????????
[quote name='chrupcia']Właśnie widze ze nowa nazwa i tak jak Princess-York myślałam że maluszek nowy juz jest:)[/QUOTE]
Nio niestety nie nowy maluszek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...