Jump to content
Dogomania

Wystawa na majówkę - DOBRE MIASTO 2006


Gazuś

Recommended Posts

  • Replies 426
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madalen76']a może znajdzie się miejsce dla malamuta i jego Pani ? :smile: szukamu kogoś kto by nas przygarnął do samochodu na tę wystawę, wiem że piszę późno ale nam transport się rozchorował...[/quote]
Jak mam byc szczera to watpie szukalam od kilku dni ale niestety autka wszystkie pozajmowana dlatego jedziemy pociagiem ;)
Mam nadzieje ze my nie wystepujemy na poczatku bo nie wiem czy bede na 10 :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka13']ej...a o co chodzi z ta kasa?? no nie wazne...mam nadzieje ze sie znajdziemy!![/quote]

Wazne, wazne, nawet bardzo ;) Razem z Ania z molosow i moja siostrzenica, bede jutro zbierac pieniazki na leczenie Hektora, psa Magdy (madziara1983). W moim podpisie jest link do jego tematu.
Prosimy wszystkich dogomaniakow o pomoc i z gory dziekujemy [IMG]http://www.invision.smileyville.net/smilies/greets (3).gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a ja rezygnuje:oops: .Dzis bylismy w Opolu-zajelo nam to wiele godzin:roll: .Ja zglosilam na przypadek,ze w razie nie wygramy ml w grudziadzu lub Inie-wygralismy-wiec mi ta wystawa do niczego nie jest potrzebna,pojechalabym sobie na szczeniaki-ale te wystawy nic nie daja,wiec zaplacilam i zglosilam:-( ,ale nie jedziemy-bo bez sensu na szczeniaki tylko jechac,a mloda juz nic w krajowkach w tej klasie nie potrzebuje:evil_lol: .zycze wszystkim udanej pogody i przede wszystkim dobrych wynikow:loveu:

Link to comment
Share on other sites

My właśnie już powstawaliśmy..ja to już chyba wszystko zebrałam :lol:
Wyjazd za jakieś 30 minut...pogoda za oknem całkiem niezła...ale ja obudziłam się chyba w lodówce,...

Według prognoz onetu ma nie padać słońce za chmurami plus silny wiatr ale interia torszke to poprawia bo jest lekki wiatr, cieplej ale też bez deszczu ;-)I tego się trzymajmy...

Link to comment
Share on other sites

ja mam fajnie:):) wyjazd dopiero za
30 minutek:):) ale ja nie musze potriwedzac, latać po katalog i wogole... i tak jest fajnie.... juz sie wypindrzylam:) moja super bluzka w ktorej wygladam jakbym jechala na saffari juz na mnie:(:( jak sie wszyscy spotkamy to sie ze mnie mozemy posmiac:P:P:P:P:P:P oki ludzioki!!! wszystkim tylko złota i ide jesc śniadanko:):) buzka:*

Link to comment
Share on other sites

My już po wystawie. Ponieważ rase wygrał pies z rosji nie czekaliśmy na koniec. Vega ma ocene doskonałą, pierwszą lokatę, CWC, NSwR i bardzo ładny opis, więc jesteśmy zadowolone.
Mam nadzieje, że pozostałym poszło jeszcze lepiej.
A pogoda, przynajmniej na początku wystawy, całkiem niezła. Dość ciepło, niewielki wietrzyk, co prawda niebo zachmurzone, ale NIE PADAŁO a ziemia i nie była zbyt mokra.

Link to comment
Share on other sites

A my dwa razy doskonala, I lokata, zwyciesca mlodzierzy, najleprza(-y) (odpowiednio) suka/pies w rasie i BOB :)
Whisky dostal adnotacje (wlasciwie byly to pierwsze slowa w opisie): temperament typowy dla rasy, czyt.: uwolnil mi sie z ringowki i pobiegl do mamy po gryzak po czym wrocil pobawic sie z sedzina :cool1: A co! W koncu uzytek!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...